שרשור אוף חדש לכבוד 2021!!! 🐔

LeAnnDyIan

Well-known member
ב-NFL חשבו שכדי להגיע לקהל צעיר יותר, הם צריכים לשדר משחק בערוץ ניקולודיון. להשליך סליים וירטואלי בכל טאצ'דאון, להביא את שלדון הצעיר להסביר חוקים וסתם לדחוף קטעים של בובספוג בשביל הבידור.
וזה כזה גאוני וצריכים לעשות את זה כל הזמן:-D:-D

נערך לאחרונה ב:

nerdkey treky

Active member
אני אשכרה בכיתי עם דמעות ואני ממש לא מישהי שבוכה.
אחד הדברים שאהבתי בסרט זה איך הילד עובר ממעריץ פנאטי של היטלר, ושונא יהודים מוצהר כי ככה, לאדם שחושב על המשמעות של האנשים והדברים שהוא מעריץ אותם, בלי לרדוף אחריהם כמו עיוור. זה היה לי משמעותי כי בתחילת הסרט אני בעצמי לא ממש אהבתי את הילדה היהודיה שהסתתרה בביתו ואיך שהיא התנהגה אליו, אבל זה היה חלק מהתהליך שהילד היה צריך לעבור. הוא ראה אותה כאויב מסוכן שמאיים עליו בסכין ובסוף הסרט הוא רואה אותה כחברה, בדיוק כמו שאני ראיתי אותה בסוף. אני עברתי את המסע בדיוק כמו הילד. רק מראה איזו עבודה נהדרת הבימוי עשה וכמה שטקסים הם חסרי משמעות בקביעת "הטובים ביותר של השנה".

didalf

Well-known member
ב-NFL חשבו שכדי להגיע לקהל צעיר יותר, הם צריכים לשדר משחק בערוץ ניקולודיון. להשליך סליים וירטואלי בכל טאצ'דאון, להביא את שלדון הצעיר להסביר חוקים וסתם לדחוף קטעים של בובספוג בשביל הבידור.
מה הם שידרו רק בניקולודיאון? כאילו אדם בוגר שרצה לראות את הפוטבול השבועי שלו היה חייב לצפות בניקולודיאון?:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ג'וג'ו ראביט
אז סוף סוף ראיתי את הסרט המדהים הזה.
כל הסרט לא הבנתי איך הוא לא זכה בפרס הבימוי ואז גילתי שהוא אפילו לא היה מעומד שזה פשע.
סרט פשוט מדהים
אני מצאתי את עצמי בוכה בו כמה פעמים
אבל פעם בוכה מצחוק, פעם בוכה מעצב ופעם בוכה משמחה.
דבר ראשון ההתחלה עם ההשוואה של ההערצה להיטלר כביטלמניה היה גאוני
הילד שמשחק את ג'וג'ו הוא תגלית מדהימה ומקווה שיהיה לו יותר בעתיד
הסצנה שמגלים את אמא שלו תלויה היה מרגש ועצוב, הוא היה עשוי בצורה כל כך טובה וגם אז אתה פתאום קולט את כל הרגעים שהתמקדו בנעלים שלה.
סם רוקוויל כמובן היה מדהים, ואם בהתחלה חששתי שפעם ראשונה אני הולכת לשנואה את הדמות שלו אז בסוף אשכרה חיבבתי את הנאצי הזה.
סרט מדהים ואני כל כך שמחה שהגענו לתקופה בה אפשר להסתכל על התקופה הזו עם קצת הומור, אומנם קשה לחשוב על זה כך בעיקר בארץ שהשואה היא חלק כל כך גדול מאיתנו, אבל צריך לזכור שבחיים צריך גם לצחוק
אוי באופן כללי הסרט הזה מעלה לי עצב פשוט כי הוא הסרט האחרון שראיתי בקולנוע לפני הקורונה (כבר 10 חודשים ;-()
הסרט באמת זכה בפרס על התסריט (מעובד*) בשביל טאיקה וויטיטי (שגם ביים)
*רק עכשיו כשבדקתי את זה גיליתי שזה מבוסס על ספר - בשם Caging Skies - וממה שכתוב עליו נשמע שהעלילה בספר יותר דרמטית מאשר בסרט שנע בין דרמטיות וקומיות (באופן נהדר)
הקטע שהוא מגלה את האמא באמת היה מעולה.
בכלל לא חשבתי על כך שהייתה לפני כן התמקדות על הנעליים שלה, אבל באמת היה לי ברור שזאת האמא למרות שראו רק את הנעליים שלה.
אחד הקטעים המאוד זכורים לי האחרים זה קטע די לחלוטין קומי - כשהקצינים של הSS באים לבית של ג'וג'ו וכל אחד מברך כל אדם אחר בשרשרת ארוכה של הייל היטלר והייל היטלר חזרה. זה לדעתי נעשה באופן מעולה כי זה גם מצחיק נורא, אבל איכשהו לא גורע מכך שזאת סיטואציה מפחידה.
וגם לדעתי שווה לשבח את טאיקה וויטיטי גם על התפקיד שהוא גילם את היטלר בדימיון של ג'וג'ו שנע בין להיות חבר דימיוני מצחיק ודמות מפחידה שדורשת ממנו ציות.

האמת יש המון לנתח בכל מיני דברים בסרט אבל ראיתי אותו לפני 10 חודשים והוא כבר ממש לא טרי לי בראש.

Aranel Nenharma

Well-known member
אוי באופן כללי הסרט הזה מעלה לי עצב פשוט כי הוא הסרט האחרון שראיתי בקולנוע לפני הקורונה (כבר 10 חודשים ;-()
הסרט באמת זכה בפרס על התסריט (מעובד*) בשביל טאיקה וויטיטי (שגם ביים)
*רק עכשיו כשבדקתי את זה גיליתי שזה מבוסס על ספר - בשם Caging Skies - וממה שכתוב עליו נשמע שהעלילה בספר יותר דרמטית מאשר בסרט שנע בין דרמטיות וקומיות (באופן נהדר)
הקטע שהוא מגלה את האמא באמת היה מעולה.
בכלל לא חשבתי על כך שהייתה לפני כן התמקדות על הנעליים שלה, אבל באמת היה לי ברור שזאת האמא למרות שראו רק את הנעליים שלה.
אחד הקטעים המאוד זכורים לי האחרים זה קטע די לחלוטין קומי - כשהקצינים של הSS באים לבית של ג'וג'ו וכל אחד מברך כל אדם אחר בשרשרת ארוכה של הייל היטלר והייל היטלר חזרה. זה לדעתי נעשה באופן מעולה כי זה גם מצחיק נורא, אבל איכשהו לא גורע מכך שזאת סיטואציה מפחידה.
וגם לדעתי שווה לשבח את טאיקה וויטיטי גם על התפקיד שהוא גילם את היטלר בדימיון של ג'וג'ו שנע בין להיות חבר דימיוני מצחיק ודמות מפחידה שדורשת ממנו ציות.

האמת יש המון לנתח בכל מיני דברים בסרט אבל ראיתי אותו לפני 10 חודשים והוא כבר ממש לא טרי לי בראש.
יש קטע ביוטיוב בו טאיקה מדבר על הסצנה זו של הייל היטלר והוא מציין שזה כי הצחיק אותו שכמה שהיו לנאצים כללים הם היו מגוחכים והוא חושב על איך הם ממהרים ללכת לעשות פעולה אך צריכים לעשות הייל היטלר קודם.
גם ציין לא יודעת אם באמת או בצחוק שהוא שבר שיא של אמירת הייל היטלר בסצנה (31 פעמים)

LeAnnDyIan

Well-known member
מה הם שידרו רק בניקולודיאון? כאילו אדם בוגר שרצה לראות את הפוטבול השבועי שלו היה חייב לצפות בניקולודיאון?:-D
אה לא. זה שודר ב-CBS בצורה רגילה.
זו סתם הייתה יוזמה של ניקולודיון (עם פרשנים משלהם, שרק אחד מבין בפוטבול והשנים האחרים בעיקר מבינים בתוכן של ניקולודיון)
אבל אחרי שראיתי את שלדון הצעיר מסביר את החוקים, אני לא חושבת שאני רוצה לצפות בפוטבול בצורה רגילה יותר.
אם בטאצ׳דאון הבא לא תהיה מקלחת סליים, אני ממש אתאכזב😂

טוני החתול

Well-known member
מנהל
שני דברים:
1. בהמשך היום ייצא טריילר לסרט החדש Cherry בכיכובו של טום הולנד וזה אירוע חשוב מאוד.
2. קיבלתי היום חיסון קורונה (חלק א')

טוני החתול

Well-known member
מנהל
1. בהמשך היום ייצא טריילר לסרט החדש Cherry בכיכובו של טום הולנד וזה אירוע חשוב מאוד.
יאיי זה יצא
שכחתי לציין שזה סרט שביימו האחים רוסו
2. קיבלתי היום חיסון קורונה (חלק א')
נכון שיש לך הרבה בדיחות אבא אבל פעם אחרונה שבדקתי אתה עדיין לא בן 608-*
נכון אבל התפקיד שלי בעבודה הוא פארא-רפואי

*תכלס ידעתי שאני זכאי כבר איזה שבועיים, אבל רק היום החלטתי לסבול את התהליך הביורוקרטי כדי להבטיח שאני אקבל וזה בגלל שאומרים שייתכן שבתי הקולנוע יפתחו עוד איזה חודשיים, ואם זה יקרה אז יהיה צריך דרכון ירוק בשביל להכנס. ואני כל כך מתגעגע לקולנוע שאני אלך לכל דבר שיהיה אפשרי.

didalf

Well-known member
יאיי זה יצא

*תכלס ידעתי שאני זכאי כבר איזה שבועיים, אבל רק היום החלטתי לסבול את התהליך הביורוקרטי כדי להבטיח שאני אקבל וזה בגלל שאומרים שייתכן שבתי הקולנוע יפתחו עוד איזה חודשיים, ואם זה יקרה אז יהיה צריך דרכון ירוק בשביל להכנס. ואני כל כך מתגעגע לקולנוע שאני אלך לכל דבר שיהיה אפשרי.
מההה רגע תחסנו אותי עכשיו אני רוצה קולנוע!!!

dilia snake

Well-known member
8-*

אני מזכירה רפואית עם תעודה והכול ושהבוס שלי ניסה שאני אקבל חיסון עם כול הצוות הרפואי בקופת חולים(למרות שאני עובדת ישירות מול הרופא ולא הקופה) אמרו שאני לא נחשבת|פנים|(הרופא קיבל, כי הוא מעל 60 ובקבוצת סיכן, ד"א).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
8-*

אני מזכירה רפואית עם תעודה והכול ושהבוס שלי ניסה שאני אקבל חיסון עם כול הצוות הרפואי בקופת חולים(למרות שאני עובדת ישירות מול הרופא ולא הקופה) אמרו שאני לא נחשבת|פנים|(הרופא קיבל, כי הוא מעל 60 ובקבוצת סיכן, ד"א).
איזה חראים. את לחלוטין הייית צריכה לקבל - גם את נחשפת להרבה אנשים שבפוטנציאל חולים
וגם חשוב שאת לא תדביקי חולים אולי לא יכלו לקבל חיסון.

Lhuna3

Well-known member
יאיי זה יצא

וגם בתור מנהל הפורום היתה עליך אחריות להתחסן ראשון בפורום, בשביל לשמש דוגמה, כמו שעשה ביבי.

dilia snake

Well-known member
איזה חראים. את לחלוטין הייית צריכה לקבל - גם את נחשפת להרבה אנשים שבפוטנציאל חולים
וגם חשוב שאת לא תדביקי חולים אולי לא יכלו לקבל חיסון.
זה גם מה שהבוס שלי אמר להם והיו צעקות ועניינים וזה נגמר בזה שהוא אמר להם שאם אני אחלה ויהיה חשש שאני הדבקתי מישהו זה יהיה על אחריותם (שלא נדבר על זה שהם התעקשו שתהיה לו מזכירה וכ'ו, הם אמרו שכול עוד אני מקפידה על הנחיות לא יקרה כלום |פנים|).

מילי08

Well-known member
זה גם מה שהבוס שלי אמר להם והיו צעקות ועניינים וזה נגמר בזה שהוא אמר להם שאם אני אחלה ויהיה חשש שאני הדבקתי מישהו זה יהיה על אחריותם (שלא נדבר על זה שהם התעקשו שתהיה לו מזכירה וכ'ו, הם אמרו שכול עוד אני מקפידה על הנחיות לא יקרה כלום |פנים|).
יפה שהוא מגבה אותך. זה לא מובן מאליו היום

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למעלה