שרשור אוף סיזן חדש

שרשור אוף סיזן חדש

קוקדם מחשבות על הרד סוקס והטרייד של גונזאלז בעיקר: צבי כתב יפה מאוד על הפרוספקטים, סה"כ טרייד שווה לדעתי לשני הצדדים. לגונזאלז היה רק עוד שנה אחת על החוזה אז למרות שהוא חובט מעולה הפאדרס לא יכלו לבקש הרבה יותר - הם קיבלו טופ פיצ'ינג פרוספקט, קלי שלא נתן מספרים גדולים בAA אבל היה צעיר מאוד לשלב (בן 20) ושמר על K/9 בריא. בהחלט יש לו פוטנציאל להיות סטארטר מס' 2 או 1 והמעבר לסן דייגו עוד יותר ישפר את הסיכויים שלו להיות סטארטר אפקטיבי. ריזו היה הטופ היטינג פרוספקט של הסוקס, הפארם סיסטם לא במצב הכי טוב שלו בשנים האחרונות אבל עדיין סולידי לגמרי, כרגע יותר חזקים בעומק מאשר בפרוספקטים משפיעים בטופ (בגלל זה דווקא הייתי פחות מתרשם מזה שהם דורגו 1-2 אצל הסוקס, לחצי ליגה יש 1-2# יותר מרשימים לדעתי). יש לו פוטנציאל להיות 1B פותח והוא הראה פאוור מרשים בAA, צריך להזכיר גם בהקשר שלו שהוא לפני שנתיים חלה בסרטן והחלים והשנה ממש פרץ. כמו שרשמת לא מאמין שהוא יהיה סטאר ברמה של ה1Bים המובילים אבל שחקן כמו אדם לארוץ' בהחלט יכול להיות. ריימונד פואנטס היה הבחירה הראשונה של הסוקס בדראפט האחרון, בן דוד של קרלוס בלטראן. שחקן מהיר מאוד בOF, שמאלי אבל בלי יותר מדי פאוור וגם היד קצת חלשה. בגלל זה ההשוואה לאלסבורי כנראה
הוא באמת צעיר ויש זמן לראות איך יתפתח. חבילה לא רעה בכלל. הסוקס לעומת זאת רצו את גונזו כבר הרבה זמן. 1B שמאלי, אחד הטובים במשחק, הם בעצם מביאים את טשיירה אחרי שנכשלו לפני שנתיים...המספרים שלהם ב4 השנים האחרונות כמעט זהים. שחקן הגנה טוב, טוב בקלאבהאוס לפי הדיווחים...בן 28 ויהיה החובט המרכזי של הסוקס בליינאפ לשנים הבאות. לפי הדיווחים 2 הצדדים עם סיכום של הפרמטרים של הארכת החוזה פחות או יותר - צפוי להיות באיזור ה7 שנים ו154 מיליון - הסיבה שהם לא יכריזו על זה רשמית בזמן הקרוב היא שזה יחסוך לבוסטון הרבה כסף לעשות את זה אחרי אופנינג דיי. (חישובים עם המס, אם היו מחשיבים את ההארכה עכשיו אז היה יוצא שגונזאלז מרוויח יותר מ20 מיליון לשנה וכך זה נספר נגד מס המותרות, לעומת זאת כרגע הוא עומד רק על 6 של 2011 וברגע שהעונה תתחיל זה יהיה סופי...אם מישהו רוצה הסבר יותר מפורט אני יכול למצוא). עוד דבר מעניין לגבי גונזאלז הוא שהוא חובט מעולה לצד השני, כלומר לפט פילד וצפוי להנות מאוד מהקיר בפנוואי. רק חבל שהוא איטי מאוד ויש סיכוי לא רע שכמה דאבלים יהפכו לסינגלים...אבל זה מעט לעומת הHRים שירוויח. עוד דבר משמעותי אצל הסוקס הוא שקווין יוקיליס יחזור ל3B, יוקיליס הרי עלה כ3B אבל שיחק 1B בשנים האחרונות בגלל לואל ובלטרה ועכשיו בגיל 31 יצטרך לחזור לשם. הוא שיחק שם לא מעט בפציעות של לואל וכאלה אז אין לי ספק שהוא יסתדר אבל גם אם הוא יהיה ממוצע זו תהיה ירידה הגנתית משמעותית מבלטרה, משהו לשים עליו עין. עוד קצת על הסוקס: הם כנראה חשבו על להחתים את ג'ייסון וורת' (לאיזור ה4 שנים) ולחזק את ההתקפה בחובט ימני בOF (ההתקפה קצת שמאלית עכשיו, לפחות מבחינת פאוור) אבל אז הנאשינלס הרסו את התוכניות. במידה והיו מחתימים את וורת' ומוותרים על בחירת הדראפט הראשונה אז סביר להניח שהיו גם מחתימים FA רילברים כמו סקוט דאונס שגם עולים בחירה. כרגע אני לא מאמין שהם יוותרו על בחירת סיבוב ה1 שלהם בשביל רילבר. נראה שהתוכנית עכשיו היא למצוא OF ימני, כנראה בטרייד - דיבורים על ווילינגהאם ובלטראן, או בFA - מגליו אורדונייז - שיחזק אותם מול שמאליים וייתן OF של דרו-אלסבורי-קמרון-השחקן. כמו כן, הם בעיקר הולכים על חיזוק הבולפן עם הצעות לכמה רילברים - שמאליים וימניים. ההחתמה של וורת' בנאשינלס פגעה קצת לדעתי כי הסוקס רצו להחתים OF מעבר ל2011, כרגע רק אלסבורי מוחתם ל2012 כי דרו וקמרון מסיימים חוזה וסביר להניח גם את דרכם בבוסטון. אומנם יש את ראיין קאליש שרוצים שיחליף את דרו בRF אבל זה עדיין משאיר עוד מקום. אני מניח שבאוף סיזן הבא הסוקס יהיו חזק במרקט לOF - בין אם FA או מישהו בטרייד (אית'ייר? אפטון?). מה שכן נחמד מהאוף סיזן הוא שהם שמרו על הבחירה שלהם בסיבוב הראשון, הרוויחו את הבחירה הכי גבוהה האפשרית (מדטרויט) על מרטינז ואולי גם בחירת סיבוב ראשון על בלטרה (אבל שם קשה לי להאמין אלא אם כן הריינג'רס או הג'ייאנטס יחתימו אותו). הדראפט של 2011 צפוי להיות אחד הטובים והעמוקים של השנים האחרונות אז זה חיובי.

...

מחשבות על שאר הליגה: כל הסיפור על קליף לי מצחיק. ג'ון היימן כל שנייה בטוויטר מדווח משהו שונה, לפעמים גם סותר את עצמו...הייתי די בטוח (90%) שלי יחתום עם היאנקיז בכניסה לאוף סיזן אבל עכשיו אני כבר לא יודע מה לחשוב. יש את היאנקיז שלפי כל הדיווחים לא מוכנים להציע שנה שביעית ויציעו 6 שנים ובאיזור ה140-150 מיליון דולר. יש את הריינג'רס שלפי חלק מהדיווחים לא רצו בכלל להציע שנה חמישית, והיה גם דיווח שלי אמר שאם הריינג'רס מציעים שנה שישית אז הוא נשאר אצלם. ואז יש 2 "קבוצות מיסתוריות" שהציעו 7 שנים - לפי היימן (אבל האמת שגם הכתבים האחרים כותבים את זה, אז כנראה שהוא לא ממציא). עכשיו הסוכן של לי הוא בכלל לא בוראס, אבל גם נראה אחד שנהנה מכל העניין, כל יום אומר משהו שונה והיום בצהריים כבר עזב את אורלנדו ואת המיטינגס אז כנראה שפתרון לא נמצא פה. ואני מזכיר את בוראס כי בדר"כ שומעים ממנו על כל מיני קבוצות מסתוריות שהציעו לשחקן X הרבה יותר או שיש לו הצעה יותר טובה.... קראתי איפשהו שלי יילך למישהו שיציע לו הכי הרבה. כרגע אני רק מקווה שזה לא יהיה היאנקיז והאמת שאני הרבה יותר אופטימי שזה יכול לקרות - בין אם זה האיינג'לס או הנאשינלס שמציעים או לא מציעים שנה שביעית, והריינג'רס שאם הקטע עם השנה השישית נכון אני מקווה שיציעו לו 6 שנים...יהיה ממש מעניין לראות מה היאנקיז יעשו אם לי לא יחתום אצלם, במיוחד אם פטיט פורש (מצד שני שומעים את זה כמעט כל אוף סיזן מפטיט על איך שהוא נוטה לפרוש). הם יהיו צריכים להתחזק בסטארטר ואין למרקט יותר מדי מה להציע (קרל פבאנו?). בגלל זה אני חושב שבסופו של דבר הם יחתימו את לי - בין אם יצטרכו להציע שנה שביעית או שהוא יקבל את ההצעה של ה6 שנים שלהם (ואם ככה זה הם הרוויחו, יצאו מזה שוב טוב כמו עם ג'יטר). נראה שכולם מחכים לאיינג'לס או שזה אני? כולם מניחים שקרופורד יילך לשם, הם האופציה הכי הגיונית גם לבלטרה וגם סוריאנו שבכלל לוקח את הזמן הכי מוזכר איתם. אין להם את הכסף לכולם כנראה...מסכן בלטרה, יש לו בחירה בין החוזה הגדול שהוא רוצה אבל באצטדיון ענקי שוב בקבוצה שלא בטוח שתתמודד...לבין...לא יודע האמת, עכשיו שבוסטון בחוץ אין לי מושג מי יחתים אותו בסוף. אם היאנקיז לא יחתימו את לי אז אני כן חושב שיילכו על קרופורד וישתמשו באחד הOFים בטרייד לסטארטר. הרבה 1B במרקט אה? החתמה סבירה של הקאבס עם פניה, קונרקו חזר לוויט סוקס בשביל 3/37.5 שזה לא מעט - יוצר אחלה ליינאפ עם דאן עכשיו ויחד עם הרוטציה של דאנקס/פלויד/בהרלי יש לשיקגו קבוצה לא רעה בכלל. עוד חדשות: הפאדרס השלימו עכשיו טרייד עבור הSS ג'ייסון ברטלט עם הרייז, הם שלחו 2 פיצ'רים. דיווח מעניין שהמארלינס ניסו כמה טריידים של כמה קבוצות שיביא להם את זאק גריינקי. הברייבס החתימו את השמאלי ג'ורג' שריל לשנה. הדיבאקס גם החתימו את ג'יי ג'יי פות לשנתיים. טוב, בואו נראה איך יתפתח שאר האוף סיזן...בעיקרון הווינטר מיטינגס נגמרים בקרוב, מחר הRULE 5 DRAFT...אבל עדיין הFA המעניינים כמו קליף לי וקרופורד חופשיים אז האקשן רק מתחיל.

omri1234567

New member
זה לא רק אתה לירון ! ההודעה שכתבתי הייתה לפני

שקראתי את מה שכתבת שכולם מחכים לאיינג'לס , אני ממש מרגיש שזה כול שנה ככה!! ופשוט אני לא יודע אם זה חוסר מזל או פשוט החלטות איומות ונוראות של ההנהלה שלנו.... מבואס מתוסכל מיואש עצבני הכול יחד כי את קרופורד הם עשו הטארגט מספר אחד שלהם וכמו שזה נשמע הם לא עשו מספיק כדי להביא אותו הם לא הציעו לו כנירהא יותר כסף מאשר וורת' קיבל! זה ניראה לכם הגיוני שקרופורד יקבל פחות? אני לא מבין מאיפה האופטימיות הזו של האיינג'לס שהוא יבוא אליהם אם הם מציעים לו פחות, מרגיש כאילו הם לא באמת רצו

omri1234567

New member
קרל קרופורד לבוסטון!!!!!! 7 ו- 140 מיליון ,

איזו קבוצה בוסטון בדרך להיות שנה הבאה!

omri1234567

New member
כרגיל האיינג'לס מפסידים באוף סיזן האוהדים כבר

ממש מתוסכלים!!! במשך חמש עונות שהאיינג'לס לא הביאו איזה חובט טוב ברמה הגבוהה באמת , בזמנו ב- 2005 כולם קיוו שהם יביאו את קונרקו ואז הם הפסידו , ואז היה את ארמאיס(אני חושב שזה היה הוא) והם הפסידו , ושנה שעברה פסידו על לאקי והפסידו את פיגינס , ולפני כן הפסידו את טישיירה , וסיסי , ופשוט הקבוצה הזו לא מצליחה להביא מישהו נורמאלי כבר המון שנים! האוהדים מתוסכלים ברמות שאין דברים כאלה אתם פשוט לא מבינים , אתה מקבל מההנהלה את ההרגשה שהשנה זה יקרה שיביאו מישהו נורמאלי ואחרי שוורת' קיבל את הדיל המטורף זה היה ברור שיצטרכו להציע לקרופורד יותר ממנו אהל כניראה שהאיינג'לס בשלהם והציעו לו פחות מוורת' אין עדיין דיווח רשמי מזה אבל אם הם הציעו לו פחות כי האג'נדה שלהם לא משתנה לפי הגחמות של קבוצות אחרות זה אל עוזר לאוהדים , הם הבטיחו שהאיינג'לס יחתימו חובט טוב והם לא עשו את זה! ממש מעצבן!!! השנה אדן דאן כבר לא זמין , וורת' לא זמין , קונרקו לא , קרופורד לא , לא נשארו חובטים טובים , חוץ מבלטרה שברור שהאיינג'לס יילכו עליו עכשיו אבל בלטרה הוא לא מנייה בטוחה כמו קרופרד בלטרה מככב רק בשנים של חוזה , הלוואי ואני אתבדה אבל ככה זה הוכח עד עכשיו , ותאמת שעכשיו יותר מהכול אני מקווה שהם ילכו על לי ומבחינתי כדי שהאוהדים ירגעו קצת והכעס שלהם ירד מההנהלה זה צריך להיות בלטרה וגם לי ! ואז חובה לעשות טרייד נגיד לסנטנה או וויבר , עצבים ותסכול זה מה שאני מרגיש הבוקר ותאמינו לי שאני לא האוהד איינג'לס היחיד שמרגיש ככה

BB FuNaTiC

New member
SHIT

בהחלט מפתיע.... אם אני לא טועה, זה חוזה ה100 מיליון הראשון של ת'יאו בבוסטון וכנראה עד אפריל יגיע השני. מעניין. כל הכבוד לבוסטון. ברגע זה מבחינתי הם הפכו לפייבריטים בבית. כמובן שאני בטוח שהיאנקיס יעשו לא מעט מהלכים וכל הסיפור של קליף לי פתוח וכו', אבל התוספת הזאת של גונזו וקרופורד תוך שבוע זה מטורף. בכלל להגנה זה גם מוסיף המון. אני מקווה שהרד סוקס יהיה חכמים וישחקו עם קרופורד בסנטר ולא בלפט אבל זה בטח לא יקרה.....

omri1234567

New member
אני חושב שמני חתם שם חוזה של מאה פלוס השאלה

אם ת'יאו כבר אז היה....

לא, זה היה תחת דוקט ב2000

זה אכן החוזה הראשון של 100+, האמת שהכי גדול שאני יכול לחשוב עליו זה רק לאקי בעונה שעברה עם 82 מיליון. כמובן שלפי הדיווחים הם גם הציעו איזה 160 מיליון לטשיירה אז זה לא שהוא לא ניסה בעבר...

didn't see that coming!

כמו שהיה אפשר לראות בתגובה שלי מאתמול בלילה... וואו, איזה שוק לקום בבוקר לזה. במיוחד שקצת לפני שהלכתי לישון קראתי עדכון מהמיטינגס של אחד הכתבים שדיבר עם ת'יאו שאמר ש"אין חדש, שום דבר לא קרוב". לא רק אני כמובן, נראה שכל העולם בשוק, זה הגיע משום מקום. נראה היה שבוסטון תתחזק בOF ימני בכלל וירדה מקרופורד במיוחד אחרי שוורת' הלך. זה נראה היה די פשוט: OF ימני, כמה רילברים וcall it an offseason. עכשיו האמת שהכל הסתבך. קודם כל, בחירת הדראפט של הסוקס בסיבוב הראשון הולכת לטמפה, כך שעכשיו אני לא אופתע אם בוסטון יילכו גם על טייפ A רילברים והאמת שכבר יש דיווח שמצפים שהם יחתימו את סקוט דאונס השמאלי לבולפן. מעניין אם הסוקס יוכלו להחזיר את הבחירה הזאת עם בלטרה - עכשיו הרבה יותר הגיוני שהאיינג'לס יחתימו אותו אבל אם הם גם יילכו על לי או סוריאנו (הרבה יותר סביר סוריאנו) אז הם מדורגים יותר גבוה מבלטרה ולכן טקסס/טמפה יקבלו את הבחירה של האיינג'לס בסיבוב הראשון ובוסטון רק בסיבוב השני. במקרה הכי אופטימי מהבחינה הזאת - האיינג'לס מחתימים את לי, הריינג'רס הולכים על בלטרה (ומביאים את גריינקי בטרייד במקום) והיאנקיז נשארים עם כלום...אבל זה לא יקרה. עדיין לפני שאתייחס להחתמה עצמה - ההשלכות שלה. יש עכשיו אופציות רבות בפני בוסטון. הליינאפ שלהם שמאלי, כמעט שמאלי מדי. בנוסף יכול להיות שהם ירצו לשחרר קצת כסף בטרייד - קמרון (7 מיליון), סקוטרו (5) או אולי דייסקיי (9). האם ההחתמה פותחת אפשרות של טרייד לאלסבורי? ולאן/בשביל מי? אולי בכלל דרו יילך? יש לו רק עוד שנה בחוזה וככה גם אפשר לחסוך כסף. קיצור, במקום לקבל אוף סיזן רגוע מעכשיו עם החתמה אחת לOF ושאר לרילברים, הכל נפתח מחדש. אני נהנה
עכשיו להחתמה...אף פעם לא הופתעתי ככה. זה מזכיר קצת שנה שעברה שכולם דיברו על הולידיי או עוד מחבט והסוקס החתימו משום מקום את לאקי. לא התלהבתי גם אז (לא מתתי על לאקי לא בתור פיצ'ר ולא בכללי) אבל התרגלתי לרעיון מהר. רק הפעם זה יותר קיצוני, קרל קרופורד...מקבל 20 מיליון לשנה ל7 שנים! לא שהמחיר מפתיע אותי, אחרי החוזה של וורת' הוא נראה קצת נמוך אפילו...פשוט לא חשבתי שזה יגיע מהרד סוקס. OF שמאלי, מהיר מאוד (השאלה הכי כמה התפוקה שלו תרד עכשיו, הרי 90% מהSBים שלו היו נגדנו...), בלי HR פאוור אבל יודע לחבוט לא מעט דאבלים/טריפלים. לא בדיוק השחקן שיהנה מפנוואי יותר מדי אבל יוסיף עניין. השאלה היא גם איפה הוא ישחק, זה באמת קצת בזבוז לשים את הLF הכי טוב בשנים האחרונות בפנוואי פארק עם הLF הקטן. האם יעבור לCF? אולי בכלל הסוקס ישימו אותו בRF הגדול בפנוואי, שם היד שלו אולי לא מספיק טובה אבל הריינג' יתרום הרבה יותר. כמו שאמרתי, יש עוד הרבה דברים שצריכים להבהיר אחרי ההחתמה הזאת...בקיצור אני ממש מופתע, לא הכי שמח או מרוצה...כמובן שזה אחלה שהקבוצה התחזקה ככה אבל זה...אני בשוק פשוט, לא ראיתי את זה בא. וממש מסוקרן לראות מה יתפתח מכל זה. בנוסף, רוזנטל דיווח שאחת הקבוצות המיסתוריות בכל עניין קליף לי היא בוסטון, זה פחות הפתיע אותי אבל נחמד לדעת. לא מתוך ציפייה שיחתום כנראה הרי רק כדי לעלות את המחיר וזה עבד ככל הנראה. האיינג'לס ספגו פה מכה קשה. בעיקר טורי האנטר שרצה כל כך לשחק עם החבר שלו, נראה לו הוא בדמעות...בכל מקרה, LAA הציעו 6/108 לפי הדיווחים שזה לא רע אבל הייתי אומר שהם נדפקו חזק מהנאשינלס ו-וורת'. ברגע שהוא חתם על 7/126 לא היה סיכוי שקרופורד יתפשר על פחות. אם היה מתפתח מרקט בלי הנאשינלס אני יכול לראות את וורת' חותם על איזה 4 שנים + אופציה או בערך מה שהציעו לו ואז ההצעה הזאת הייתה מאוד פיירית לקרופורד, אולי בתוספת אופציה או עוד כמה מיליונים הוא היה חותם. אבל האיינג'לס לא יכולים להמשיך לחכות ככה, מעניין אם הייתה להם אופציה להשוות את ההצעה של בוסטון כי אני מאמין שהוא היה בוחר באיינג'לס. מה הם יעשו עכשיו? יילכו חזק על בלטרה אני מניח, הוא ממש הרוויח מהסיפור. בלטרה וסוריאנו...אני קצת מקווה שהם יפתיעו עם איזו הצעה ענקית לקליף לי (כי נראה שעל הריינג'רס אי אפשר לסמוך בקטע הזה) אבל אין אינדקציות שזה קורה. היאנקיז בכל מקרה לא היו צריכים אותו אז הם לא הפסידו פה יותר מדי. טוב, בוא נראה מה יתפתח בזמן הקרוב...

omri1234567

New member
רגע לפני שאני מגיב , הבחירה הראשונה של

האיינג'לס השנה בדראפט מוגנת! זה רק מראה לך כמה גרועים היינו כדי לסיים עם מאזן של ה- 15 הקבוצות הגרועות

omri1234567

New member
החתמה מדהימה של בוסטון אין ספק , ואכן בכול

מקום מדברים שתביאו את דאונס וככה לא תצטרכו לוותר על בחירת הדראפט הראשונה שלכם אלא רק השנייה. בקשר ליאנקיס ולאיינג'לס עם קליף לי אני פשוט לא רואה את האיינג'לס רבים עם היאנקיס ראש בראש , כסף יש אבל מורנו יעדיף להביא שני שחקנים בכסף שיש מאשר אחד , חוץ מזה שגם אם יש כסף היאנקיס באמת יכולים להתפרע ולהציע חוזה באמת שאפילו האיינג'לס לא יוכלו להגיב לו. מטריף אותי שהאיינג'לס לא שינו את העמדה שלהם לאחר החתימה של וורת' זה פשוט זלזול בהיגיון הבריא של האוהדים , מיד אחרי ההחתמה של וורת' ריגינס ה- GM פנה לתקשורת ואמר האג'נדה שלנו לא משתנה בגלל הנשיונלס אנחנו מציעים לו מה שרצינו מלכתחילה ואתם יודעים מה ברור שהפסדנו עם כזו גישה , הרי אתה חייב לשנות את הגישה ולהתאים את עצמך למרקט שהתפתח פה ואין ספק שקרופורד שווה יותר מוורת' ולא יכול להיות שהוא ירוויח פחות ממנו , פשוט ביזיון ההתנהלות של ההנהלה שלנו , מה שהולך בטוויטר ובפורומים נגד האיינג'לס והכאב של האוהדים הוא עצום , אין בעיה להפסיד את קרופורד כל עוד אתה יודע שהקבוצה עשתה את כל מה שהיא יכולה כדי להביא אותו אבל ההרגשה היא שפשוט לא נעשה מספיק בכלל

ועכשיו היאנקיז מציעים שנה שביעית לקליף לי

זה כנראה יוביל אותו לשם. אלא אם כן הוא ממש ירצה להישאר בטקסס והם יציעו חוזה יפה של 6 שנים (עוד לא ברור אם הם הציעו את זה בכלל). או שהאיינג'לס יחליטו להתפרע ויציעו אפילו יותר. ההחלטה של לי צפויה עד סוף הסופ"ש אבל אני מאמין שאם היאנקיז באמת הציעו שנה שביעית הוא יסגור עוד היום. האמת שזה יכול להיות ממש משעשע לראות אותו עדיין הולך לטקסס/איינג'לס אבל לא בונה על זה. תגובה קצת יותר מפורטת להחתמה של קרופורד יותר מאוחר...

omri1234567

New member
כן גם אני בדיוק ראיתי דיווח של קן רוזנטל על

שנה שיבעית ללי , מעניין אם האיינג'לס יכולים ללכת ראש בראש עם היאנקיס על שנה שביעית או שהם ויתרו והולכים על בלטרה

omri1234567

New member
הלכתי עכשיו לרשימת הפרי אייג'נט לשנה הבאה

ופתאום מתחשק לי לעבור לשנה הבאה! איזה שחקנים שנה הבאה חופשיים פשוט מדהים!! רשימה ארוכה של תותחים יהיה מעניין שנה הבאה , חח השנה הזו עוד לא התחילה ואני כבר בשנה הבאה...

omri1234567

New member
עכשיו ריגינס יוצא בהצהרה רשמית לגבי לי

האיינג'לס באמת מעוניינים בו , והוא אומר , ניראה איך הדברים יתפתחו , נשמע כאילו הוא לא אופטימי במיוחד , בחיי שעכשיו בא לי שלפחות את לי הם יביאו שיעשו מה שצריך ושיביאו אותו ויעשו טרייד לסנטנה וקזמיר לא יודע שיעשו משהו

למעלה