** שרשור אחה"צ היום ה41 בבית- עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

yoni564712

Well-known member
למי שרוצה, קטע שזהבה שרה קח אותי של היהודים

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
למי שרוצה, קטע שזהבה שרה קח אותי של היהודים

WTF אמאלה זה פשוט מדהים איך שהיא שרה!
היא מרגשת בטירוף!

nicknick

Well-known member
אני ממש נהנית מקארין בזמנים האלה שהיא וגל מתנהגות כמו שתי טינייג'ריות ונהנות מזמן חברות.
כשהן מתאפרות או עושות תסרוקות יחד, כשהן מתחילות לקפוץ ולצחוק כמו ילדות קטנות , זוללות שוקולד ביחד או מנהלות שיחות בנות אקראיות כאלה .
משהו בזמנים האלה - בלי בנים , בלי רכילויות , כשהן שוכחות שהן באח הגדול לכמה רגעים, כיף לראות אותה פשוט נהנית וחופשייה וצוחקת .
כשהיא לא שקועה בתוך ההצגות והמשחק והעקשנות שלה, היא ממש חמודה ואפילו מצחיקה אותי .
חבל שאין יותר זמנים כאלה, עושה לה ממש טוב להיות עם גל .

ואני יודעת, יש הרבה שלא רוצים את זה, כי קארין משפיעה עליה לרעה ובלה בלה בלה,
אבל כשהן מבלות ביחד בלי להתעסק בכל מה שקורה מסביבן, בלי לחץ של דברים של מבוגרים או של המשחק, סתם כשתי חברות שמעבירות זמן בנות ,
ברגעים כאלה אני חושבת שהן ממש נהנות ושזה עושה להן טוב.

fairytalee

Well-known member
אני ממש נהנית מקארין בזמנים האלה שהיא וגל מתנהגות כמו שתי טינייג'ריות ונהנות מזמן חברות.
כשהן מתאפרות או עושות תסרוקות יחד, כשהן מתחילות לקפוץ ולצחוק כמו ילדות קטנות , זוללות שוקולד ביחד או מנהלות שיחות בנות אקראיות כאלה .
משהו בזמנים האלה - בלי בנים , בלי רכילויות , כשהן שוכחות שהן באח הגדול לכמה רגעים, כיף לראות אותה פשוט נהנית וחופשייה וצוחקת .
כשהיא לא שקועה בתוך ההצגות והמשחק והעקשנות שלה, היא ממש חמודה ואפילו מצחיקה אותי .

אבל כשהן מבלות ביחד בלי להתעסק בכל מה שקורה מסביבן, בלי לחץ של דברים של מבוגרים או של המשחק, סתם כשתי חברות שמעבירות זמן בנות ,

כמו שכתבת אלה הרגעים הבודדים בהם נראה שהיא מתנהגת בטבעיות (כמו בימים הראשונים עם ג'וזי בביצה).
כל הריכולים שלה עם חונטת הגולשים והסלנגים של פרחה עצבנית שהיא מפריחה לאויר מרגישים כאילו היא משחקת דמות.

SNIPES

Well-known member

לגמרי. אני לא בדיוק מאוהבי קארין, אבל האינטראקציה ביניהן היום הייתה יותר כיפית לי מהאינטראקציה של גל עם כל אחד אחר שם בימים האחרונים. חבל שזה לא היה ככה מההתחלה כי הן ממש מקסימות יחד כרגע.

meital38

Well-known member
ראיתימעכשיו סטורי של גיא זוארץ רשימת הדחה שלא נראתה כמותה. לדעתי גל ותום יהיו מועמדים יחד עם יהןדה, איילון ולינור/קארין ותום יודח. יהיה עצןב

nicknick

Well-known member
ראיתימעכשיו סטורי של גיא זוארץ רשימת הדחה שלא נראתה כמותה. לדעתי גל ותום יהיו מועמדים יחד עם יהןדה, איילון ולינור/קארין ותום יודח. יהיה עצןב
רשימת הדחה שלא נראתה כמותה -
בשפת האח הגדול הכוונה היא לרשימה הכי בנאלית וצפויה

ירוקה מהכרמל

Well-known member
רק אני חושבת שרמי ברשימה ויודח? או שזה רק בגלל הפחד שלי שיודח...

בוייאקה מאן

Well-known member
לא ידוע עדיין מרגיש לי חרם
נקווה שעוז יחשוף את האמת
אל תדאג אל תדאג יעשו ליהודה צמות בבית שחי ישר איך שהן יסיימו
זה שכל היום כולם דיברו איתו כרגיל ואפילו גל והוא עשו דיון בלי לריב צריך להתאיג אותך יותר כי מחרימים את הריבים איתו

מצב
הנושא נעול.
למעלה