** שרשור אחה"צ היום ה53 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

svtar25

Well-known member
הי לכולם. איפה גל?
גל אמרה, בצחוק, היום בצהריים לזהבה שהולכת לים ( תכננה לרלר עם אח הגדול) 😉🤣
זהבה אמרה לה "תביא לי ארטיק'
לכו תדעו איפה גל , אולי האח חושב שצילם אותה מספיק להיום . אז אולי סוף סוף הגיע לחדר האח

svtar25

Well-known member
אני אחזור לליאור ולצדקנות שלו, ליאור הוא מייצג תיפוסי של החברה שלנו, אשר בבסיסה מאפשרת יותר חופש לבוש לגברים מאשר לנשים. למשל גבר יכול להסתובב בלי חולצה בבית האח ואף אחד לא יגיד שזה לא צנוע. ההבדל היחיד בין גבר לאישה הוא חזה, יורם זק אהב לצלם נשים בבגד ים. כאשר אישה לובשת גוזיה זה כמו חזיה של בגד ים. אם לתום מותר ללכת בלי חולצה מותר לגל ללכת בגוזיה. אם היא אוהבת את עצמה, את הגוף שלה מותר לה להציג אותו, מי שלא מתחבר זה שלו!
אני נדלקת על הגוף של תום לא פחות מאשר גבר כלשהו נדלק על הגוף של גל. כאשר ג'וזי או תום בלי חולצה , זה מגרה אותי מינית וזה טבעי! אבל אני יודעת לשלוט ביצר המיני שלי, אותו דבר גבר שרואה אישה בחזיה צריך לדעת לשמור על היצר המיני שלו.
לגבי שפה של גל , כל אחד מגיע מסביבה שונה, חינוך שונה. ביניהם הילדים מדברים בסלנג , מקללים באהבה אחד את השני הקללות הן חלק מהשפה, אין בהן שום כוונה לפגוע. הפסקתי להעיר לבת שלי כאשר היא מקללת את חבריה במהלך משחק בסוני, כי הבנתי שככה מקובל היום! זה רוח התקופה, זה גדול מהבת שלי, בת ה12, גדול ממני, אני לא רוצה שהבת שלי תהיה עוף מוזר, ולא תתנהג כמו כולם, עדיף שתהיה מקובלת. היא לומדת בכיתת מצויינות, שזאת כיתה שאמורה להיות של חנונים, וגם הם מקללים בצחוק- אז אין לי דרך לשנות את השיח הזה. אני לא יהיה ליאור ואפגע בבת שלי, כי היא מאושרת עם החברים שלה, ככה מקובל אצלם.

בוייאקה מאן

Well-known member
אני אחזור לליאור ולצדקנות שלו, ליאור הוא מייצג תיפוסי של החברה שלנו, אשר בבסיסה מאפשרת יותר חופש לבוש לגברים מאשר לנשים. למשל גבר יכול להסתובב בלי חולצה בבית האח ואף אחד לא יגיד שזה לא צנוע. ההבדל היחיד בין גבר לאישה הוא חזה, יורם זק אהב לצלם נשים בבגד ים. כאשר אישה לובשת גוזיה זה כמו חזיה של בגד ים. אם לתום מותר ללכת בלי חולצה מותר לגל ללכת בגוזיה. אם היא אוהבת את עצמה, את הגוף שלה מותר לה להציג אותו, מי שלא מתחבר זה שלו!
אני נדלקת על הגוף של תום לא פחות מאשר גבר כלשהו נדלק על הגוף של גל. כאשר ג'וזי או תום בלי חולצה , זה מגרה אותי מינית וזה טבעי! אבל אני יודעת לשלוט ביצר המיני שלי, אותו דבר גבר שרואה אישה בחזיה צריך לדעת לשמור על היצר המיני שלו.
לגבי שפה של גל , כל אחד מגיע מסביבה שונה, חינוך שונה. ביניהם הילדים מדברים בסלנג , מקללים באהבה אחד את השני הקללות הן חלק מהשפה, אין בהן שום כוונה לפגוע. הפסקתי להעיר לבת שלי כאשר היא מקללת את חבריה במהלך משחק בסוני, כי הבנתי שככה מקובל היום! זה רוח התקופה, זה גדול מהבת שלי, בת ה12, גדול ממני, אני לא רוצה שהבת שלי תהיה עוף מוזר, ולא תתנהג כמו כולם, עדיף שתהיה מקובלת. היא לומדת בכיתת מצויינות, שזאת כיתה שאמורה להיות של חנונים, וגם הם מקללים בצחוק- אז אין לי דרך לשנות את השיח הזה. אני לא יהיה ליאור ואפגע בבת שלי, כי היא מאושרת עם החברים שלה, ככה מקובל אצלם.
ליאור סתם צבוע
לקארין ולינור לא אמר מילה על הלבוש שלהן
לא צריך לנתח אותו בשביל להבין שיש לו משהו ספציפי נגד גל
דרור ולינור מדברים יותר זוועה ממנה ולליאור לא מזיז
סתם מחפש את גל כי נוח לו

מכורה וחבל

Well-known member
ליאור סתם צבוע
סתם מחפש את גל כי נוח לו
לא כי נוח לו,
כי כנראה שמבין השלוש
היא עושה לו את זה :eek:
וקשה לו עם זה.

יש לי סרטון שלו
כשגל נכנסת לבריכה
אני בוכה מהסרטון הזה
ומהתגובה של ליאור

svtar25

Well-known member
לא כי נוח לו,
כי כנראה שמבין השלוש
היא עושה לו את זה :eek:
וקשה לו עם זה
אנשים מקנאים במישהו הפוך מהם, אולי בסתר ליבו היה רוצה להיות פרוע, מה שהוא אף פעם לא היה, כי הוא חנון. מעניין האם לנירו לוי היה מפריע שגל לא צנועה והשפה? אגב אולי נירו רוצה להיכנס לבית האח...או ג'ובאנני?

TalBrit

Well-known member
ליאור סתם צבוע
סתם מחפש את גל כי נוח לו
זה באמת סוג של סקסיזם בהדחקה. ממש שורף לגברים לראות נשים דומיננטיות אז הם נתפסים ללבוש ולחיצוניות כאילו מדובר בסוגיות מוסריות מהמדרגה הראשונה.
נגמרו הצרות, אורך החולצה עכשיו זאת הבעיה המרכזית בחינוך של הבנות שלך.

אלזה4

Well-known member
זה באמת סוג של סקסיזם בהדחקה. ממש שורף לגברים לראות נשים דומיננטיות אז הם נתפסים ללבוש ולחיצוניות כאילו מדובר בסוגיות מוסריות מהמדרגה הראשונה.
ואפרופו סקסזים....לליאור כבר היו התבטאויות בחדר האח שאמר שבכה כמו "ילדה עם קוקיות" ויש לו נטייה לקרוא לבנות בבית "ילדה" בטונצייה שאני לא יכולה להעביר דרך המקלדת.

nicknick

Well-known member
ליאור לא סקסיסט הוא סתם טרחן שרוצה לחנך.
הוא העיר בזמנו לדיוויד ולתום על הקשרים שלהם עם קארין ועם גל, והאשמה הופנתה לגברים ועל איך הם נראים בסיטואציה, לא עם גל וקארין.
הוא העיר לרמי על ההתנהגות שלו בקשר עם לינור.
הוא מעיר גם לגברים וגם לנשים.

הצודקת11

Well-known member
ליאור סתם צבוע
סתם מחפש את גל כי נוח לו
בול מה שכתבתי היום
כשלינור מדברת על בולבולים ורודים
ומקללת כמו ערסית
הוא מחייך

nicknick

Well-known member
ליאור סתם צבוע
סתם מחפש את גל כי נוח לו
אני לא סותרת שיש לו משהו נגד גל, יכול להיות שהיא לא באה לו בטוב,
אבל בכללי ליאור מחפש את כולם , זה לא רק את גל.
הצניעות שהוא העמיד אותה בגינה זה יותר ההתנהגות שלה , שהיא די מתריסה ועושה דווקא ולא מהווה מודל חיובי לחיקוי.
והיא לא היחידה שהוא העמיד בבית מטעמים של התנהגות לא חינוכית או הולמת, גם את דיוויד , גם את יהודה.

פשוט גל הכי צעירה והכי רועשת בהתנהלות וזה הכי נוח ונגיש להעיר לה.
קארין הרבה יותר מאופקת מגל, גם בלבוש וגם בדיבור ובהתנהגות. משהו פחות מתריס בנוכחות שלה אז לא בוער ואין הרבה הזמנויות להעיר לה .
(אבל הוא כן העמיד אותה פעם אחת, לא זוכרת את הנימוק, אבל זה אומר שכנראה גם עליה הוא לא עף)
ולינור, הוא לא יעז להגיד לה מילה על הלבוש בגלל רמי,

אבל אם אתה זוכר גם לרמי ולינור הוא העיר על נראות הקשר שלהם וגם לדיוויד וקארין.
הוא מחפש כל מקום בו הוא יכול להרביץ חינוך .
ולא עובר יום בו הוא לא מצקצק או עושה פרצוף לדיירים כשהם מקללים או מדברים על דברים גסים.

בוייאקה מאן

Well-known member
אני לא סותרת שיש לו משהו נגד גל, יכול להיות שהיא לא באה לו בטוב,
אבל בכללי ליאור מחפש את כולם , זה לא רק את גל.
הצניעות שהוא העמיד אותה בגינה זה יותר ההתנהגות שלה , שהיא די מתריסה ועושה דווקא ולא מהווה מודל חיובי לחיקוי.
והיא לא היחידה שהוא העמיד בבית מטעמים של התנהגות לא חינוכית או הולמת, גם את דיוויד , גם את יהודה.

פשוט גל הכי צעירה והכי רועשת בהתנהלות וזה הכי נוח ונגיש להעיר לה.
קארין הרבה יותר מאופקת מגל, גם בלבוש וגם בדיבור ובהתנהגות. משהו פחות מתריס בנוכחות שלה אז לא בוער ואין הרבה הזמנויות להעיר לה .
(אבל הוא כן העמיד אותה פעם אחת, לא זוכרת את הנימוק, אבל זה אומר שכנראה גם עליה הוא לא עף)
ולינור, הוא לא יעז להגיד לה מילה על הלבוש בגלל רמי,

אבל אם אתה זוכר גם לרמי ולינור הוא העיר על נראות הקשר שלהם וגם לדיוויד וקארין.
הוא מחפש כל מקום בו הוא יכול להרביץ חינוך .
ולא עובר יום בו הוא לא מצקצק או עושה פרצוף לדיירים כשהם מקללים או מדברים על דברים גסים.
קארין יותר מאופקת מגל? הן מחליפות בגדים חופשי
הן מחליפות בגדי ים
יותר מזה בוייה שרואה הכל גם ראה שקארין הרבה פעמים לובשת שקוף שרואים לה את החזה בגלוי וליאור מעולם לא אמר מילה על זה
אפילו אתמול שקארין לבשה את הבגדים של המשימה ראו לה את החזה דרך החולצה הלבנה
אבל היא לא גל אז לא מזיז לאף אחד
קארין פלירטטה עם 4 גברים בבית גל עם 1 אבל גל המודל הרע לחיקוי?
ושלא תביני אין לי ביקורת על קארין אני מת עליה אבל אם כבר שופטים אז צריך להתחיל בה

אבל יותר גרוע איך אפשר לחבק 2 גברים שסיפרו לו שהם אלימים אחד סיפר שהוא ירק על אמא שלו והשני שנתן אגרוף למפגין
והוא מחבק אותם ואוהב אותם אבל גל הבעייתית כי הלבוש שלה ושפה שלה
ולינור שמדבר פי 10 יותר גרוע ומחבקת בן 57 אלים זה בסדר וגל לא
דיי זה נטו שנאה לגל כי יש לה יותר השפעה ממנו כי הנוער סופר אותה ואותו מכירים רק בתור איצקו

בוייאקה מאן

Well-known member
סיפרה לגל שכל האוטו שלה מלא במצתים מאנשים שהשאילו לה והיא שכחה להחזיר. ועוד כל מיני סיפורים לא מעניינים...
גל שאתה כותב מעניינים תוסיף "מעניינים" בשביל שיבינו שאין סיבה לחזור ולראות
כי שאני שכחתי לשים " כמעט הרגו אותי

מצב
הנושא נעול.
למעלה