שרשור אחרי האירוח...

ספיר

הי... קוראים לי ענבל ואני מנסה לראות אותך בצ'אט וזה לא נכנס.. את יכולה לשלוח לי את המסנג'ר שלך או משו כדי שאני יוכל לראות אותך??? בתודה ענבלוש את שחקנית ממש טובה דרך אגב

../images/Emo24.gifראיתם את הבלוג של ספירי?

מתה עליך ספיר היית מדהימה שיחקת אותה בענק מתה עליך את שחקנית מוכשרת ורק הצלחה אני מאחלת לך עם את נכנסת לפורום אז מחכה לתגובה עם לא אז בכל זאת מתה עליך!!!!!!!!!!!!!!!!!! מכל הלב ראשית גדולה ממש פצצה!

ב==א==ס==ה!!!

איזה ביאוס...לא הצלחתי לראות את ספיר דרמון באירוח... איזה חרה... עם מישהו ראה את זה...אז שיגיד לי איך היא ובת כמה היא.. ספירוש אני חולה עלך ילדה...את פשוט מושלמת שבמושלמות..
אדם ....אתה הילד הכי מושלם וכוסון שאני מכירה אוהבת אותך המונייי
ספיר ואדם חולה עלכם אתם החיים המושלמים שלי!
ממני מורוש המלכה והשולטת..

edenshkertzy

New member
האירוחח

היה נדירררר אבל היא לא מסרה לי ד''ש ביקשתי ממנה 1000 פעמיםם

איזה באסה אבל עדיין! מתה על ספירקוש

וואי איזה באסה!!! רציתי לראות תבלוג של ספיר!!! אבל לא'דעת למה! זה עשה לי שחור כזה... והראה רק תצ'אט אני חייבת לראות את זה!!! אולי באתר... אבל יקח זמן
אבל עדיין -מתה על ספירקוש!

אורלוש 2

New member
האירוח של ספיר

הייייי היום היה את האירוח של ספיר, לא יצא לי לראות
....... תגידו מה היא אמרה, למי היא מסרה ד"ש הכל ספיז תענו לי!!!!!!! טוב הלחתי לראות שידור חוזר של ראש גדול תענו מהר בה ביי

../images/Emo41.gifברור, ספיר את מדהימה

היא גם ענתה לי על השאלות, וגם מסרה לי ד''ש איזה כיף לי

אני ראיתי..

אני ראיתי אבל עוד כמה ימים ישימו את זה באתר הרישמי.. אם את רוצה לדעת בת כמה היא היא בת 14 או 15 והתאריך שלה הוא ה-14.5... ארבעה ימים ליפני!!חחחח

°°NaTaLi°°

New member
ראיתי...

חחח היה יפה היו כמה בעיות חחח! נקרעתי מצחוק עם הדשים חחח תנקס ספירי שמסרת לי ד"ש מתה עלייך!

Ben LeVi 232

New member
גם אני לא, לא הצלחתי ../images/Emo4.gif

אני אנסה לברר מה הבעיה אבל לא הצלחתי לראות אף אירוח עד עכשיו. רק בשידור חוזר.

Refael30

New member
גם אני !!

אף אירוח אני לא רואה כי אני יודע שזה לא ייפעל. בפעם עם אדם ניסיתי ולא הלך לי,בפעם עם מיכאלה,התייאשתי . בפעם עם ספיר פשוט לא ציפיתי. אני ממתין לשידור חוזר,יש לי Windows media player 9. ואין שום סיבה שאני לא אקבל את השידור כמו שאני רואה סרטים אחרים על המחשב.

°°NaTaLi°°

New member
אני רואה תשידור

אבל אני נכנסת בכינוי אחר כי הכינוי שלי לא נכנס אני רק רואה תידור וזהו הצאט לא נכנסס

Ben LeVi 232

New member
מה זאת אומרת אין שום סיבה?

יש סיבה- והיא תקלה או בעיה אצלך במחשב או אצל אחרים במחשבים. קשה לי להאמין שהבעיה אצל תפוז. עובדה שכל השאר כן רואים
. אם אתה או מישהו אחר מוצא פתרון לבעיה שישתף אותנו כאן

°°NaTaLi°°

New member
כנראה זה באמת אצלי

אבל גם חברה שלי לא יכולה לראות למעשה היא בכלל לא ואה תסידרה יש לה הוט והיא לא רוצה לבוא לראות אצלי חח היא מפחדת להתמכר חחח אבל הלכתי עליה יותר נכון רצתי עליה מתי שהיה תצאט עם אדם ולא עבד שם הוידאו

Refael30

New member
אין לי שום בעייה במחשב.

אבל אבדוק במחשב של אבא שלי ... .אולי שם ייסתדר משהו בצ'אט הבא.

s h l a g e r

New member
הנה כל משאת רוצה לדעת על ספיר!

ספיר בת 15 וחצי היא נולדה ב14.5.89 היא לומדת בבציפר "בליך" ברמת גן והיא גרה ברמת גן היא הגיעה לסדרה דרך אודישנים אין לה חבר יש עוד שאלות?

למעלה