שרשור אירועים ומסיבות

afficoman

New member
DUBVERSIVE SOUNDSYSTEM in israel

מסיבת הפתיחה עם הסאונד האימתני משוויץ "dubversive soundsystem" הראסטה הבלונדיני משוייץ חוזר אלינו לסט חם ומרקיד של דאנסהול רגאיי וקונשנס!!!!!!!! איתו הוא מביא חיזוק של הסאונד החצי ברזילאי חצי שוויצרי "blood a run sound" איתם יסובבו תקליטים ישירו במיקרופון וירקדו ריקודים:: yesaya crew (tony soprano and irie L) afficoman//kobix ערב משובח עם כל סגנונות הרגאיי מרוטס לקנשנס ועד דאנסהול. כל זה קורה במקום מדהים על טיילת חוף הים של יפו הנקרא "סקאייה" (ליד פיני בחצר, ימינה בכיכר השעון) - נחום גולדמן 8 - תל אביב-יפו. 50 ש"ח בכניסה כולללללל::: משקה ראשון חינם (וודקה-רד בול,וויסקי,חצי בירה)!!!!!! נתראה בדאנס הוט הוט הוט לייק פייר!!!!! בירורים ::: 0544-680-603

idan263

New member
../images/Emo32.gifתומר יוסף 2X שישי ברבי כפ"ס

תומר יוסף 2X שישי ברבי כפ"ס מוצ"ש ברבי ת"א "כמעט כל שיר פוגע בול בבלוטות השמחה ,כי תומר יוסף לא לוקח את הבאסה בסבבה,אלא לוקח רק את הסבבה ומגיש אותה מזוככת. בשבילי זה הרבה יותר אפקטיבי מפרוזאק... לירון תאני 7לילות 14.7 יום ו' 22:00 תומר יוסף בהופעה מועדון בארבי כפר סבא יוחנן הסנדלר 8 א.ת. כפר סבא מחיר כרטיס – 70-60 ₪ לפרטים והזמנות: 03-5188123 15.7 מוצ"ש 22:00 תומר יוסף בהופעה מועדון בארבי תל אביב דרך קיבוץ גלויות 52 תל אביב מחיר כרטיס – 70-60 ₪ לפרטים והזמנות: 03-5188123

oha2

New member
מסיבות בחיפה...

יש איזה מסיבה בחיפה בזמן הקרוב?אני מחפש כל הזמן בחיפה....ואני לא מוצא... אז או שאין מסיבות או שאני פשוט לא שומע עליהם...

afficoman

New member
dubversive in haifa 03-08 friday

הסאונד השוויצרי יבקר גם בחיפה ביום שישי ה-03-08 בסיטי הול בליין המדהים של חבורת ברוקן פינגז ועד אז נתראה כולם בסקאייה!!! יום חמישי -- 20-07

REL YESAYA

New member
ב20 ליולי יום חמישי!!!!!!!!!!!!!!!

הולך להיות טירוף!!!! שתי סאונדים מעולים משוויץ!!!!!!!!!!!!! אפיקומן דרופ!!!! ויסאייה קרו אחרי הקפאה של איזה חודשיים באים סלקשיין מחודש,רימקסים מבית היוצר!! נענוע ישבנים מובטח ומבוטח!!!

ב ז ו ק ה

New member
מקום טוב הסקאיה

מומלץ למי שלא היה עדיין. שנה שעברה היה שם קיץ רגאיי לתפארת עם רודבוי, יוניטי ועוד.. רגאיי על הים ב full class. כבוד.

שרשור אירועים ומסיבות ../images/Emo175.gif

נכון שעוברים על כולנו זמנים לא קלים, שמי יודע כמה זמן יימשכו, אבל דווקא עכשיו אני חושב שאסור לנו להישבר. חייבים להמשיך. אנחנו עם מדהים באומץ וביכולות ההישרדות שלו. אני רואה ברשת את כל הודעות החיזוק לתושבי הצפון והצעות אירוח והלב מתחמם. זה הולך להיות סופ"ש לא קל להרבה אנשים שקרובים אל כולנו. ממליץ לכולם, כל מי שמסוגל בסופ"ש הקרוב, לצאת, לשתות משהו, לרווקים ולרווקות שביננו למצוא עזר לא להיות לבד בלילה. לנקות קצת את הראש כי רק ככה נוכל להישאר שפויים. השירשור מוקדש לאירועים קרובים. אירועים נוספים תמצאו בלוח האירועים. נא לשרשר את כולם לכאן. סופ"ש מוצלח ושקט(או רועש לחילופין, אבל העיקר לא לחוץ). מאחלים גיל ומיכל.

Nechi Nech

New member
אווירה ווקידי

לפי מה שאני יודע יש הגבלה של 18... לא סגור על זה..

למעלה