שרשור אירועים להשבוע

"*~;,בוםבמלה 2007,;~*"

^^^^בומבמלה 2007^^^^ פסטיבל ענקי בחוף ניצנים..! מה- 7.4.07-5 החלה מכירות כרטיסים מוזלייםםםםם=]]]]] תבואו כולםם..!! לפרטים ותמונות ומידע נ.ב. יהיה רגאיי והשקיעו המון כסף בבימת רגאיי בבוםבמלה!!

lihi gin

New member
mc karolina at the beat

יום חמישי הקרוב! 8.3.07! שעה-2200! ההופעה המקפיצה של השנה! mc karolina solosoundsystem באים להקפיץ אתכם בביט בחיפה! *שימו לב.חובה לרקוד בהופעה!!! לפרטים והזמנות 0525785846

שרשור אירועים להשבוע

היי, אני רואה פה מספר הודעות בנושאי אירועים שלא משורשרות כהלכה. אני אנהג כהרגלי במידת החסד ולא אמחוק אותן, אלא אשרשר מתחת להודעה זו. אני מודיע חד משמעית שפגיעה בסדר הפורום הטוב תהווה מחיקת הודעות, ופגיעה סדרתית אף עלולה לגרור חסימה. בבקשה אל תביאו את המצב לכזה, טוב? תודה :) הודעות בנושאי אירועים - לכאן ולכאן בלבד. כמו כן, שימו לב להודעות שבשרשור לפני שתפרסמו, אולי כבר מישהו עקף אתכם ואין טעם לפרסם אירועים יותר מפעם אחת... וכן, אני מדבר בעיקר על פסטיבל בוםבמלה, שתסמכו עלי, לא צריך שאף אחד ייחצ"ן אותו... חג שמח ושבוע מצויין! גיל.

afficoman

New member
קלאש סטודיו 1 - יום רביעי במקסים

מאת ריאליטי איי הנה מגיע הסבר קצר על ארוע שבטח יפתח דלת נוספת לסצינת הרגאיי בישראל ! קלאש , מה קלאש עכשיו ? קללות ,צרחות...עזבו אותנו באמאשלכם.זוהי דוגמית למה שעובר כרגע לכמה אנשים בראש...אנחנו באים להפתיע ! שימו לב , מדובר בתחרות...כן כן תחרות...רב האנשים שמשתתפים בקלאש אינם מנגנים בדר"כ בתחרות (לא שהיו כאן יותר מידיי) האנשים שמשתתפים בקלאש הם אספנים רצינים (השוואה לאירופה וארה"ב) בעיקר של רגאיי עם לא מעט אבק עליו,טיונים שמאוד קשה לרכוש בימים אלו , אנחנו לא מקיימים כאן קלאש סטנדרטי עם ספיישלים או מסרים שנשמעים בקלאשים כיום אלא מדובר בקלאש מוזיקלי לחלוטין ! הסלקטור שינגן את הטיונים שהקהל !!!! (כן זה אומר אתם.....כן אני מדבר אליכם ,לאן אתם מפנים את המבט ? אני כאן ! , תקשיבו רגע) יהיה זה שבסוף הערב יקבל גביע (פתיחת דלת ,זוכרים ? ) וכסף לקניות בחנות קרמבו שכרגע אפשר לומר שאם אתם מחפשים רגאיי שם בהחלט תימצאו את מבוקשכם. אז ככה : סיבוב ראשון - 10 דקות לכל סלקטור (introducion round) סיבוב שני - 7 דקות לכל סלקטור והפעם מדובר בסיבוב שבסופו סלקטור אחד יפנה את מקומו על פי בחירת הקהל ! (אתם עדיין איתי?) כלומר לכל סלקטור יהיו לפחות 17 דקות בסה"כ להרשים את הקהל לפני שהוא עלול למצוא את עצמו מחוץ לתחרות. סיבוב שלישי - 7 דקות לכל סלקטור כאשר בסיבוב הזה יתנגנו אך ורק dj טיון כלומר לא זמרים אלא די ג'י (ראפרים) שהקליטו תחת הלייבל STUDIO ONE .בסוף הסיבוב הזה יבחר הקהל את שני הסלקטורים שיעלו להתמודד בסיבוב הרביעי ! כמובן שלאורך כל הקלאש יתנגנו טיונים אך ורק מהלייבל ו/או הפקה של studio one ! מדובר בקלאש של סלקטורים שמתמחים בקטלוג הספציפי של הלייבל studio one שבו אנו מתרכזים בקלאש הנוכחי. סיבוב רביעי - "כאשר נותרו שני סלקטורים כאלה מוסלחים הבחירה וואלה קשה מאוד" רגע של רצינות - סיבוב שנקרא : tune fe tune : כל סלקטור מנגן בסה"כ 7 טיונים בשיבעה סיבובים ! כל סיבוב שווה נקודה ! לדוגמא ניצחון חלק יראה 4-0 ועוד יותר מעניין תהיה תוצאה של 3-4 בסיומו של כל סיבוב הקהל יצטרך לבחור איזה סלקטור יקבל את הנקודה על הטיון המנצח של אותו סיבוב,פשוט. שימו לב : אסור לנגן לאורך כל הקלאש טיונים שכבר נוגנו (לא משנה על ידי מי) אתם הקהל צריך להישאר עירני ולשם לב ,אפשר לומר שהערב הספציפי הזה לא יקבל שום אפקט אם המקום לא יהיה גדוש באנשי רגאיי שצמאים לבידור ! עוד פרטים בהמשך....

afficoman

New member
והמשתתפים.....

*** גיל ראסטה *** *** גאנג'ה וייבז *** *** 12 טרייבז *** *** סקאנק רייד *** מנחה הערב.......ריאלטי איי....... פרסים מטורפים........סאונד פגזים......... עמדה לפנים.........סטודיו 1 מפרקים!!!!

איאנדאי

New member
שגעון הרגאיי בסלואו , 09.03 ../images/Emo197.gif

ראסטות ניכבדות , יזיזים ויזיזות ביום שישי הקרוב ROOTS * REGGAE * DANCEHALL עם ג ואורחים סלואו משה המחוגה 4 פלורנטין , ת"א מחצות כניסה חופשית
bless

DuBsYs

New member
סיבוב סוף החורף - zvuloon dub syste

כולם מוזמנים לתפוס אותנו באחת מההופעות הקרובות שלנו: * יום רביעי, 7.3, 22:00 , לימה לימה, לילנבלום 42 ת"א, הכניסה חופשית מגיל 23ומעלה *שישי 16.3, 22:00 Los Caparos vs Zvuloon Dub System, המעבדה, ירושלים, 40-50 ש"ח. * שישי 23.3 פאב הפינה, קיבוץ חמדיה, 22:00 *שישי, 30.3 פסטיבל האביב, קיבוץ צאלים * חמישי 5.4 פסטיבל בומבמלה. פרטים נוספים באתר שלנו:

למעלה