שרשור אירועים

Ras Or

New member
בקרוב.הגיע הזמן לחזור לשורשיםבקרוב

בקרוב.... ליין רוטס חדש ושורשי כבר נמעס מההתמסחרות מתים לרקוד לרוטס אמיתי ואיכותי לשתות בירה ולהנות ממוזיקה שנכנסת לווריד יותר מהר מכל סם פרטים בקרוב......

התקוה 6

New member
התקוה 6 בבארבי כפ"ס -20.10!!!

ביום שישי הקרוב, בארבי כפר סבא בשעה 22:00 - ************התקוה 6 - LIVE *************** מופע מלא, אנרגטי ושמח שיכלול שירים מתוך דיסק ההופעה ומתוך האלבום הקרב ובא! לפני ואחרי ההופעה יתקלטו TUBBZ ו-SOWAH מ-A-MAR SOUND וידאגו להמשך המסיבה! מכירת הכרטיסים המוקדמת והמוזלת החלה: עידן-0544797956 בארבי-03-5188123 התקוה 6 - www.hope6.net מחכים לראותכם!

נג היפה

New member
../images/Emo152.gifשאלה

יש מצב שאני אגיע לקופות של הבארבי ויגמרו הכרטסים? למה להזמין מראש?

התקוה 6

New member
אין בעיה לקנות כרטיסים בקופות..

כרטיסים במכירה מוקדמת פשוט זולים יותר, אבל לא תהיה בעיה לרכוש כרטיס במקום

SaBaGMaN

New member
אחלה

אבל תרשה לי לישאול אותך על איזה התמסחרות אתה מדבר? סצנת הרגאיי בישראל רחוקה מלהיות מיסחרית. ותאמין לי שלא מיתעשרים פה מהמוזיקה,וכל מי שמרים ליין כזה או אחר זה מאהבה נטו אין פה ספונסרים גדולים שתומכים בעיניין,והכל בגדר אנדרגראונד..תישאל כל מי שהרים ליין רגאיי בישראל הוא יגיד לך כמה קשה לישמור על ליין פעיל יותר מ3 מסיבות ומעלה (גם ביגלל הקהל שלא תמיד נאמן) אבל זה אפשרי עם המון השקעה וסבלנות,ולפעמים גם זה לא עוזר בכל מיקרה שיהיה בהצלחה ראס

Ras Or

New member
אח שלי

ידוע ידוע העניין שלהרים ליין באהבה בלבד אני בעצמי הייתי שותף לכאלה הפקות ואלו הפקות עם נטו מוזיקה ולא כסף התכוונתי לחזור לשורשים זאת הייתה המטרה שלי כנראה שניסחתי את עצמי לא נכון ראס.

DuBsYs

New member
אם יש מקום להופעות DUB ו ROOTS

אנחנו zvuloon dub system נשמח להופיע אצלכם!

Ras Or

New member
הליין מתוכנן לעשות בעמק כפר

לפחות המסיבה הראשונה מי שמעוניין לקחת חלק במסיבה, הסאונד סיסטם שכתב לי, או ייחצנים למיניהם דרושים תתקשרו ל0508333231 שבוע טוב וחיובי לכווולנו =] ראס.

מזה? איזה מכוער!!!!!!!!!!!!!!!!

אור? אור ארליך?
אז למה אתה לא מזדהה? אה? קיצר דבר איתי בקשר לליין -כשף!

באמת נמעס כבר!

שמנצלים את הפורום הזה בשביל פרומואים כל כך כלליים. מבחינתי זה לא מקובל. כבוד לחבר'ה שהגיבו ורוצים להירתם לליין כדי שיהיה לכולנו איפה לרקוד לרוטס רגאיי איכותי אמיתי, אבל באמת, יש דרכים לעשות כל מיני דברים, וזו לא אחת מהן! נא לא לנצל את הפורום הזה לרעה. ושיהיה בהצלחה בליין בכל אופן, הייתי מעדיף לראות כאן פרטים קצת פחות יבשים כמו מקום, מי מנגן, מחירים...

DuBsYs

New member
בן אדם, קח את הדברים בפוזיטיב...

הודעות כאלה רק מקדמות את הרגאיי בארץ. בן אדם רוצה להפיק ליין חדש ולא ממש מקושר לכל הסצינה. בדיוק בשביל זה יש פורומים באינטרנט. ככה אנשים מכל קצוות הארץ יכולים ליצור קשרים ומהקשרים האלה נסגרים ליין אפים למסיבות שכולנו נהנים מהן בסוף. קח את ההודעות האלה בתור big up רציני ביותר לפורום שאתה מנהל כי הוא מהווה מקום מפגש בו נוצרים דברים חדשים. אני בטוח שברגע שהחבר'ה יסגרו על הליין אפ ועל כל שאר הפרטים הם יופיעו בפורום. שיהייה לכולם שבוע של פוזיטב וייבZ.

Ras Or

New member
חבובוס

קודם כל נפתח בהתנצלות, עם עברתי פה על חוקי פורום אז באמת סליחה מראש, דבר שני , הפירסום היה ובאמת גרר איתו תגובות של אנשים שרוצים לקחת חלק וגם לבדוק את רמת העניין בליין שכזה, בהמשך השבוע יגיעו פרטים מפורטים יותר ואני מקווה לראות אותך שם ואת כולם שבת שלום ויום נהדר אור.

שרשור אירועים

כלליים יותר ופחות. הנוהלים הרגילים: לא ליחצ"ן מחוץ לשרשור זה, הודעות שישורשרו מחוצה לו בנושא ימחקו ללא הודעה מוקדמת, וחבל לנו לעשות דברים כאלה... שיהיה לכולנו שבוע טוב, קל והעיקר מועדים לשמחה!!! את מי שמעניין אני מסיים את הקורס השבוע, מחר מבחן גמר, יום שני טקס סיום ושלישי חוזר לסדיר, ולפורום
גיל גיל.

למעלה