שרשור אמונה

benherut

New member
שרשור אמונה

בזמנים קשים אלה כל כך קרוב אל הבאבילון אני חושב שכולנו יכולים להתחזק בקצת אמונה זה השורש של הכל. זה מה נותן לנו תקווה לקום כל בוקר, מה שמחזיק אותנו ערים בלילות זה האשראה של כולנו במקום אחד או אחר גם בתור אוהביי רגאיי ותורתו הגדולה של סלסי איי הנביא שבחו את שמו וגם בתור יהודים מלידה שמנסים לפרוח בשדה קוצים מושחת בלי ספק אמונה זה מה שפרס כנפיים לרגאיי והוביל אותו לקצוות הקטנות ביותר בתבל חשבתי זה רעיון טוב לפתוח שרשור אמונה נשווה דעות רעיונות ידע כללי וסתם לשמוע מה יש לכם להגיד קהל הרגאיי האהוב של מדינתי ישראל הרבה ברכות וסגסוג אחיי לדם ja rasta fa ray ever living ever grow ever prosper thank the mighty lion of jehoda king of all kings lord of all lords ja את מי משבחים פה ? ולמה ? אלוהים ? סלסי ? שנייהם ??? מי זה מלך המלכים אתם מאמינים בוא ??? הוא מיהודה ??? אז מה זה עושה אותנו ?? השפוטים שלו ??? חחחחח כל זה ועוד הרבה מעניין אותי מאוד ובטוח שגם אתכם אז יללה תנו בראש באמונה ו סובלנות נאיר את הדרך bless

jrbrown

New member
jah Ras Tafari

Ras Tafari is the name of Haile Selassie, crowned King of Kings under the crown of king David ממה שידוע לי, אתיופיה היא הממלכה הראשונה בעולם, שעושה אותה קרובה לבבילון למרבה הצער כשסלאסי איי הוכתר הגיעו מלכים ומשפחות מלוכה מכל העולם ונצטוו להשתחוות אל המלך ה"שחור" בעקבות כך מלך אנגליה לא הסכים להגיע, כך אומרים, ושלח את הנסיך במקום, ונסיך אנגליה השתחווה למלך (אדם) כהה עור, דבר שלא היה ניתן לדמיין בתקופה (1930) אם מלכת אנגליה היא מלכת בבל, והיא משתחווה לסלאסי איי, אז מה זה אומר??? אשמח לתשובה ממישהו שמבין באמת בהיסטוריה - (אמיתית, לא בבלית) לי בתור יהודי קשה מאוד לשבח או להעריץ אדם, אך בתור בן אדם אני יודע שבלי סלאסי איי, (דרך בוב מארלי ועוד כמובן) הייתי נשאר בן אדם חרא כל החיים שלי, כי ככה מלמדים אותנו כאן בבבל. כולנו יודעים שכל העולם חרא, אבל מאיפה אנחנו יודעים זאת?! אומרים שזהו טבע אנושי להיות רע, אבל אני לא מאמין לזה, בשבילי בבילון זה כל האנשים שמפעילים את הדתות בעולם, הדתות טובות בשורשיהן, אך הם מונעות ומתוכנתות ע"י אנשים רשעים. אם תרצה לדעת על בבילון תקרא על ספר דניאל. תראה שדבר לא השתנה מאז, כולם עוד סוגדים לכסף, זהב וכן תאוות בשר. חזון דניאל זה כאילו נבואה של שלטון רומי שישלוט בעולם לאלפיים שנה שלאחר חורבן ביה"מקדש הראשון. אבל זה לא נבואה, זה החלום של נבוכדנצר. מה שהוא רצה לעשות מהעולם, ככה הם מטעים אותנו. משום מה, ספר דניאל כתוב רובו בארמית, אולי רוצים להסתיר מאיתנו משהו??

DuBsYs

New member
איך הראסטות בג'מייקה רואים את הראסטות במערב

ברור שלא כולם ושיש עוד המון דעות העניין, אבל בכל זאת, תקשיבו למילים: I Soon Know - Niney The Observer *תודה לסקנקריד ששם את הטיון היום בפייסבוק.

benherut

New member
seh dem a rasta ../images/Emo125.gif

תגידו מה נראה לכם אובמה מעשן בשושו ?? יללה revolution

LuNaTiC

New member
איך אתה קושר בין אתיופיה לבבילון?

לבבל המקראית או לבבילון כפי שאנחנו מגדירים אותה? איזו תשובה היסטורית אתה מחפש? אני מבינה קצת בהיסטוריה של אתיופיה...

למעלה