שרשור ארועים עדכני

DuBsYs

New member
ZVULOON DUB MEETS MY LORD SOUND - 26.9

הגיע הזמן למפגש נוסף בסדרה, כרגיל בתפריט מנה גדושה של רוטס ,ראב-א-דאב והרבה באסים, הופעה חייה ומסיבה מטורפת. יום שישי, 26.9 בלבונטין 7. 30-40 ש"ח, להרשמה לרשימת ההנחות שלחו שם מלא ל [email protected]

Carcass

New member
לא יודע איך עוד לא פרסמו פה את זה..אבל..

שישי הקרוב: high grade club presents: CRAZY DANCEHALL NIGHT 19.09.08 RUDE BOY SOUND SENSI SOUND NECHI NECH אלכוהול מוזל! חניה חופשית! פינוקים במהלך הערב! רחבה פתוחה + בריכה ענקית! רחבה מקורה! "פינת ישיבות"! הפתעות!!! 19.09.08 HIGH GRADE CLUB צומת גן הורדים מאחורי גן האירועים מתחם משתלת חלום פז בירוק לפרטים: 0509534035 אדם 0506711928 דניאל יהיה BAAAAAAAAAAD!!! 40 ש"ח כניסה גילוי נאות- אינלי שום קשר לדאנס,אבל נייס שיש דאנס 3 דקות ממני.

Carcass

New member
עשה טובה תעלה לפה רק תפלאייר..

נראה לי יהיה משוגע שם..כה כה תענוג דאנס קרוב לבית.

tabasco11

New member
נסיון ראשון

כי בד''כ לא הולך לי עם הבומבוקליט הזה.....

tabasco11

New member
אם כבר הצליח- צד ב'

ממליץ לא להפסיד את הדאנס, אנחנו באים ova loadeddddd

Nechi Nech

New member
Bullet

יאללה אני חוזר למתכונת הסקלטה + MC באופן חד פעמי יהיה מאאאאדדדדד

ב ז ו ק ה

New member
"רביד פלוטניק, אתה מוכן להשפט בפניי?"

-"אתם יודעים מה אמרתי לו?!"... KABOOM!!! People waan SPEECH!!!

Carcass

New member
קרדיט לשירז!

קיצר זה רק מוכיח שפרסום בפייסבוק זה קקה,יש אנשים שאין להם/מתנגדים לקונספט.

Carcass

New member
אנלא צריך לתרץ כלום.

את יודעת מה השימוש היחידי שלי בזה וגם זה יגמר עוד שבועיים כשהם חוזרים לארץ,בלי קשר לא דיברתי רק על עצמי.

למי שלא מכיר, כמוני עד לפני דקה../images/Emo26.gif

לבאים מכיוון צפון וירושלים: כביש 4 (גהה) לכיוון דרום, יציאה במחלף גן רווה לצומת עין הקורא. פניה שמאלה ברמזור. רמזור שלישי ימינה ואחרי 300 מטר מימין – גן הורדים. לבאים מכיוון דרום: כביש 4 (גהה) לכיוון צפון, יציאה במחלף פלמחים, בכיכר שמאלה עד הרמזור. ברמזור שמאלה, רמזור ראשון ימינה, רמזור שלישי שמאלה ואחרי 300 מטר מימין – גן הורדים. שיהיה אחלה יום

odieee

New member
../images/Emo39.gifRAS DANIEL!!!!! at the...BAMBOO VILLA

ליין "קבלת שבת" שישי צהריים Friday, 19 September, 2008 Time: 2:00pm - 7:00pm Location: BAMBOO VILLAGE ביום שישי הקרוב נמשיך עם ליין "קבלת שבת". הופעות של הרכבי קאוורים מהטובים בארץ, והשבוע להקת הרגאיי- RAS DANIEL” "!!!!! ההופעה תתחיל בשעה 17:00 ותמשיך אל תוך השקיעה... בחוף פולג ב" במבו ויליג' ", חוף מדהים ביופיו,רצועת חוף בתולית, זולות ענקיות ומפנקות, דשא ירוק, בירה קרה ורגאיי. מה עוד צריך?!?! (יש במקום מסעדה/בר מדהימה במחירים סבירים,ספורט ימי ועוד...) הכניסה ח ו פ ש י ת!! עולים על מחלף איקאה,פונים שמאלה וברמזור השני שמאלה ,נוסעים ישר כל הזמן עד לחוף. לפרטים עודי [email protected] נתראה!

למעלה