** שרשור בוקר - היום ה-31 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

מרגוליקו

Well-known member
בוקר טוב

מישהו יכול להעלות את הקטע שבו עידן נפרד מאמילי?

אני לא מתכוונת לקטע המזעזע והלא מכבד , שהוא אמר לה שהוא לא מגדיר את מה שקורה ביניהם כזוגיות אלא כחברים טובים ואמילי נכנסה בו כמו שצריך.

היה עוד קטע? הוא אמר לה שהוא נפרד ממנה?
אני לא צופה כל הזמן אז דברים מתפספסים לי.

BlameCoco

Well-known member
בוקר טוב

אני לא מתכוונת לקטע המזעזע והלא מכבד , שהוא אמר לה שהוא לא מגדיר את מה שקורה ביניהם כזוגיות אלא כחברים טובים ואמילי נכנסה בו כמו שצריך.

לא ששודר.. הקטע שראית זה כל מה שהיה

מיק83

Well-known member
בוקר טוב

הראו אותו לפני התכנית אתמול רומז על זה עם אחרים..

רותרות7

Well-known member
הבנתי.
יצא פארש עידן ירה לעצמו ברגל
מבחינתי יצא פארש כבר בפעם הראשונה שישב על הטאבלט ואחר כך ההתנשאות הדוחה שלו על התאומים. התאומים לא 'גאונים' כמוהו, אבל בחורים טובים. לא אשמתם שגדלו בפריפריה ולמדו בישיבה, ללא לימודי ליבה וכו'. אבל יש להם רצון עז ללמוד ולדעת יותר, למרות שיש להם בעיות קשב וריכוז. לי הם נכנסו ללב ואשמח אם יגיעו לגמר.

אזרחית שקופה

Well-known member
מבחינתי יצא פארש כבר בפעם הראשונה שישב על הטאבלט ואחר כך ההתנשאות הדוחה שלו על התאומים. התאומים לא 'גאונים' כמוהו, אבל בחורים טובים. לא אשמתם שגדלו בפריפריה ולמדו בישיבה, ללא לימודי ליבה וכו'. אבל יש להם רצון עז ללמוד ולדעת יותר, למרות שיש להם בעיות קשב וריכוז. לי הם נכנסו ללב ואשמח אם יגיעו לגמר.
אחד מהם (אני לא מבדילה בינהם) אמר באחת המריבות שלו עם דני שיש לו תעודת בגרות.

מרגוליקו

Well-known member
מסכימה עם כל מילה ואפילו אשמח בשבילם אם אחד מהם ינצח!

ziniozi

Well-known member
אמר לה ישירות בפנים.
יש את הקטע באפליקציה של רשת 13
וואו מי שיכול שיביא את הקטע הזה לכאן.
זה שודר בלייב או במשדר ערוך??
לא היה פה בפורום בכלל דיבור על זה!

עריכה: צפיתי בקטע באתר של האח ברשת 13.
זה לא בדיוק מה שהוא אמר...
השתמש בניסוחים שונים, פחות חמורים מ''לא נהיה חברים בחוץ''.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה