** שרשור בוקר היום ה-85 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ק ו ל י ת

Well-known member
הדיירים הבינו שסתיו היא הזוכה. אין להם יותר סיבה ומוטיבציה לשחק. חלקם מתחנפים לסתיו וחלקם פשוט זרוקים שם בבית האח. אין במה לצפות יותר. העונה גמורה.
אני באופן אישי לא מצביעה לאף אחד מהם ולא משנה לי אם סתיו תזכה. היה לי כף פה בפורום יותר מאשר בצפיה ועדיין קוראת ונהנת מכם כאן. המשך יום טוב🌹

ziniozi

Well-known member
הדיירים הבינו שסתיו היא הזוכה. אין להם יותר סיבה ומוטיבציה לשחק. חלקם מתחנפים לסתיו וחלקם פשוט זרוקים שם בבית האח. אין במה לצפות יותר. העונה גמורה.
אני באופן אישי לא מצביעה לאף אחד מהם ולא משנה לי אם סתיו תזכה. היה לי כף פה בפורום יותר מאשר בצפיה ועדיין קוראת ונהנת מכם כאן. המשך יום טוב🌹
עכשיו רק חסר שיבינו גם שהם הגישו לה את הניצחון:p

צופה מלונדון

Well-known member
בטטת שמועה:
31.72% סתיו
18.05% יענקי
15.46% שי
12.35% שניר
10.36% אברהם
6.20% יובל
3.01% ליאל
2.82% עדן
מאד מקווה שקולות הגמר ייאספו בהצבעות הביניים ושלא נקבל את תרגיל ספיר- עדן כבומרנג בגמר הגדול …ושרשת וההפקה ילכו עם הלב של קבוצת הצופים הגדולה…

לאה133

Well-known member
מאפרים אותה יפה והיא ממש שונה ויפה מאד, טוב לה עכשיו, שתהנה, בבית היא היתה עול על רוב הדיירים, לדעתי, כמובן אח שלה והחבר שלה נהנו מאד מאד מהשליטה שלה, אבל, היא בבית, סימן שהצופים חשבו אחרת

Goneril 4444

Well-known member
מאפרים אותה יפה והיא ממש שונה ויפה מאד, טוב לה עכשיו, שתהנה, בבית היא היתה עול על רוב הדיירים, לדעתי, כמובן אח שלה והחבר שלה נהנו מאד מאד מהשליטה שלה, אבל, היא בבית, סימן שהצופים חשבו אחרת
אין לי עניין בה התייחסתי רק לתמונה
גם בבית האח היתה מאופרת למשעי אבל זה לא זה
זה פיקציית הפילטרים הכל מגוהץ ומפולטר

צופה מלונדון

Well-known member
נקווה שהילדות הקטנות יראו את התמונות הנפלאות האלה של ספיר ויבינו איך בצילום אפשר לטשטש את מה שצריך ולהטעותן. אין מה לומר שפניה של ספיר יפהפיים ממש ועם תספורת נכונה ואיפור נכון זה מקפיץ אותה עוד ( מה זה אומר על יכולותיו המקצועיות של ליאל…?)
אבל בואו. בנראות הכללית עם ההליכה שלה והפנים הקפואים - היא מזכירה יותר נהג משאית …

מצב
הנושא נעול.
למעלה