** שרשור בוקר היום ה-86 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

שרי48

Active member
בוקר טוב. אני חושב שאני אפחית מאוד את הצפייה בשידור החי, זה בלתי נסבל. אני אתעדכן פה
אני כבר כמה ימים לא מצליחה לצפות. הפך לסיוט של ממש. קוראת בפורום ה כ ל. אם קוראת שיש משהו ממש מעניין, ולא התעללויות של דיירים בסתיו, אני מציצה. לא מסוגלת לראות וגם לא לשמוע את ההתנהגויות והדיבורים-צעקות. תודה למי שצופה עבורנו וכותב לנו מה קורה. |כלהכבוד||תודה|

sashalola

Well-known member
נורא.
נוצר סוג של אפסורד העונה.
תמיד היה שצופי 26 יודעים יותר מצופי התוכניות הערוכות.
בעונה זו,
בגלל הצינזורים, צופי 26 יודעים פחות ממה שמתגלה/מסופר לנו בתוכנית הערוכה,
דיירי עבר, וגם בתוך הבית, מתלוננים על התנהגותה הנוראית של סתיו.
לפני שספיר עפה, בתוכנית הערוכה הרושם רוב הזמן שהקבוצה מתנהלת בבית למופת ויש אחת שמעצבנת את כולם ולא עושה כלום.
אבל ב26, ולמרות הצינזורים כל דקה, מתקבלת תמונה הפוכה לחלוטין. הם לא נותנים לה לנשום. מתעמרים בה, משפילים, מבזים, לא סופרים אותה,
כולם עליה.
האם זה בא לידי ביטוי בתוכני? לא.
לא צופי 26, ולא צופי התוכנית יודעים מה קורה בבית.
אני באופן אישי, ניסיתי בהתחלה, להקשיב לקבוצה ומנגד גם לסתיו, ו
ועכשיו, מהמעט שאני רואה בין צנזור לצנזור, מצטיירת תמונה נוראית, בעיקר של אברהם ביומיים האחרונים,
והנורא מכל, שעוז לא מתערב בשום שלב ולא קורא אותם לסדר, לא בעבר עם ליאל ולא עם אברהם שי ושניר.
לא וויכוחים ומריבות אלא התבריינות פרופר של קבוצה נגד אחת שכל חטאה שהיא עומדת על שלה ועושה טו טוט טו
זה קרה בעונה של שי חי, אבל אז ראינו הכל ב26, ויכולנו לשפוט
גם בעונה של שי חי היו הרבה צופים ששנאו אותו אבל לפחות יכולנו לראות על מה ולמה מבוססים הטענות נגדו.
בעניין סתיו, לדוגמה, בתוכנית מאפשרים לומר שסתיו "גנבת", ובין הצינזורים אנחנו מגלים שהקבוצה גונבת לעצמה מצרכים בגלוי אחרי כל תקציב.
ספיר מגישה ארוחות שלוש פעמים ביום, אבל אנחנו לא רואים בתוכנית את הטרור שהיא השליטה סביב כל ארוחה.
הקצבת לחם וספירת ביצים... וגם אם כן, זה תמיד נראה שזה לטובת הקבוצה.
סתיו באמת טיפוס יוצא דופן בעמידותה. בניגוד לשי חי שנשבר, מקווה שסתיו תחזיק מעמד ותיקח את המיליון,
ולו רק בגלל שלא וויתרה על עקרונותיה ומלחמותיה על זכויותיה ככל דייר בבית, שהתבררו כמוצדקים.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
נורא.
בעונה זו,
לפני שספיר עפה, בתוכנית הערוכה הרושם רוב הזמן שהקבוצה מתנהלת בבית למופת ויש אחת שמעצבנת את כולם ולא עושה כלום.
אבל ב26, ולמרות הצינזורים כל דקה, מתקבלת תמונה הפוכה לחלוטין. הם לא נותנים לה לנשום. מתעמרים בה, משפילים, מבזים, לא סופרים אותה,
כולם עליה.
ועכשיו, מהמעט שאני רואה בין צנזור לצנזור, מצטיירת תמונה נוראית, בעיקר של אברהם ביומיים האחרונים,
והנורא מכל, שעוז לא מתערב בשום שלב ולא קורא אותם לסדר, לא בעבר עם ליאל ולא עם אברהם שי ושניר.
לא וויכוחים ומריבות אלא התבריינות פרופר של קבוצה נגד אחת שכל חטאה שהיא עומדת על שלה ועושה טו טוט טו
גם בעונה של שי חי היו הרבה צופים ששנאו אותו אבל לפחות יכולנו לראות על מה ולמה מבוססים הטענות נגדו.
בעניין סתיו, לדוגמה, בתוכנית מאפשרים לומר שסתיו "גנבת", ובין הצינזורים אנחנו מגלים שהקבוצה גונבת לעצמה מצרכים בגלוי אחרי כל תקציב.
ספיר מגישה ארוחות שלוש פעמים ביום, אבל אנחנו לא רואים בתוכנית את הטרור שהיא השליטה סביב כל ארוחה.
סתיו באמת טיפוס יוצא דופן בעמידותה. בניגוד לשי חי שנשבר, מקווה שסתיו תחזיק מעמד ותיקח את המיליון,
ולו רק בגלל שלא וויתרה על עקרונותיה ומלחמותיה על זכויותיה ככל דייר בבית, שהתבררו כמוצדקים.
סשה יקירתי,
ההודעה בפתיחת השרשור מיועדת גם אלייך
אם את מפחדת כל כך לכתוב פה, אנא השתמשי במייל ותליני.

שיהיה לך יום נפלא

sashalola

Well-known member
סשה יקירתי,
ההודעה בפתיחת השרשור מיועדת גם אלייך
אם את מפחדת כל כך לכתוב פה, אנא השתמשי במייל ותליני.

שיהיה לך יום נפלא
מרי יקרה,
לא פוחדת רק מאוד זהירה.
שנה שעברה נמחק לי פוסט (היום אני מבינה מדוע)
ומאוד מאוד התפדחתי :-]
אז אני זהירה יותר כי יש לי לפעמים נטייה לביטוי רגשנות יתר .

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מרי יקרה,
לא פוחדת רק מאוד זהירה.
שנה שעברה נמחק לי פוסט (היום אני מבינה מדוע)
ומאוד מאוד התפדחתי :-]
אז אני זהירה יותר כי יש לי לפעמים נטייה לביטוי רגשנות יתר .
סשה יקירתי,
אין מה להיות זהירים
צריך רק לא לעבור על חוקי הפורום...זה באמת לא נראה לי משהו קשה מידי,זו לא משימה בלתי אפשרית.
אני חושבת שלא קיים גולש פה שלא נמחק לו פוסט...אז אין מה להתפדח
לרוב גם לגולשים שלא נמחקות להם תגובות או לא עוברים על חוקי הפורום אני אפילו לא מעירה,אני בעצמי עורכת את מה שבעייתי
(רק אם התופעה חוזרת על עצמה כמה וכמה פעמים אני אעיר או אתחיל למחוק)

השתמשת במילה "מפחדת"
אבל עכשיו כשהסברת אני מבינה
ואגב - פעם הבאה את יכולה לשאול אותי במסר או על גבי הפורום למה נמחקה לגולש תגובה
אני תמיד עונה
את כבר יודעת.

sashalola

Well-known member
סשה יקירתי,
אין מה להיות זהירים
צריך רק לא לעבור על חוקי הפורום...זה באמת לא נראה לי משהו קשה מידי,זו לא משימה בלתי אפשרית.
אני חושבת שלא קיים גולש פה שלא נמחק לו פוסט...אז אין מה להתפדח
לרוב גם לגולשים שלא נמחקות להם תגובות או לא עוברים על חוקי הפורום אני אפילו לא מעירה,אני בעצמי עורכת את מה שבעייתי
(רק אם התופעה חוזרת על עצמה כמה וכמה פעמים אני אעיר או אתחיל למחוק)

השתמשת במילה "מפחדת"
אבל עכשיו כשהסברת אני מבינה
ואגב - פעם הבאה את יכולה לשאול אותי במסר או על גבי הפורום למה נמחקה לגולש תגובה
אני תמיד עונה
את כבר יודעת.
תודה על ההכוונה החיובית,|4U|
לפעמים אני נדבקת בסקרנות חתולית בלתי נשלטת :-]

בלנקה המקורית

Well-known member
נורא.
בעונה זו,
כולם עליה.
בוקר טוב סאשלולה יקרה. כמה טוב שאת מדבררת אותי כי אני מרגישה שתש כוחי.
הייתי רוצה לכתוב פוסט ולהסביר לכל מי ששונא את סתיו מה קורה לאדם שמתעללים בו מרגע צאתו לאוויר העולם
ובמקרה שלנו לסתיו מהרגע שנחתה בבית האח הגדול. אולי פעם אני אספר. אני צופה בה ובתשובותיה לחבורת הבריונים כשהם לועגים לה ומטנפים עליה
וזה מחזיר אותי שבעים שנה אחורנית כשאני בת ארבע או חמש ואני עוברת בדיוק הכל אותו הדבר עד שהתגייסתי לצבא. שנים על גבי שנים. למזלה של סתיו אצלה זה תיכף נגמר. כדי שלא יהיו אי הבנות, גם אני התנגדתי. גם אני סרבתי למלא הוראות. גם אני מרדתי. אולי מכאן נובעת התמיכה שלי בה גם כשאני לא מסכימה עם כל מה שהיא עושה. באיזשהו מקום היא מתמודדת עם מה שהרבה נשים מתמודדות ומדחיקות עם השנים. אולי זה סוד התמיכה בה.

sashalola

Well-known member
בוקר טוב סאשלולה יקרה. כמה טוב שאת מדבררת אותי כי אני מרגישה שתש כוחי.
הייתי רוצה לכתוב פוסט ולהסביר לכל מי ששונא את סתיו מה קורה לאדם שמתעללים בו מרגע צאתו לאוויר העולם
ובמקרה שלנו לסתיו מהרגע שנחתה בבית האח הגדול. אולי פעם אני אספר. אני צופה בה ובתשובותיה לחבורת הבריונים כשהם לועגים לה ומטנפים עליה
וזה מחזיר אותי שבעים שנה אחורנית כשאני בת ארבע או חמש ואני עוברת בדיוק הכל אותו הדבר עד שהתגייסתי לצבא. שנים על גבי שנים. למזלה של סתיו אצלה זה תיכף נגמר. כדי שלא יהיו אי הבנות, גם אני התנגדתי. גם אני סרבתי למלא הוראות. גם אני מרדתי. אולי מכאן נובעת התמיכה שלי בה גם כשאני לא מסכימה עם כל מה שהיא עושה. באיזשהו מקום היא מתמודדת עם מה שהרבה נשים מתמודדות ומדחיקות עם השנים. אולי זה סוד התמיכה בה.
סתיו בחורה ששורדת בעזרת תחושות בטן.
מהרגע הראשון שנכנסה לבית כל מה שייחלה לו זה שיקבלו אותה,
שיהיו לה חברים וחברות שתוכל לעשות איתם לק איפור ושיוכלו לרכל ביניהם בכיף כמו במפגש במספרה.
ומהרגע הראשון היה אבוד לה.
בגלל המראה הקיצוני וכן, גם בגלל שהיא קטנה ולא מבריקה ואינטליגנטית כמו שהיה שי חי למשל.
מהרגע הראשון היא לא ידעה איך לענות אז השתמשה בצחוקים והצקות כדי להשיב.
תחושות הבטן הנחו אותה לגבי יחס הדיירים כלפיה,
שמהיום הראשון לא נתנו לה מקום ולא דיברו אליה בכבוד וכשווה.
ברגע שהיה נדמה לה שאחד דובר אמת איתה, התמסרה לחברות, הגנה, פירגנה... כמו בהתחלה עם אברהם.
כך עם כולם ובעיקר עם כולן. היא אף פעם לא הייתה במשחק של אני מחשיבה אותך לחברה אז את יכולה לרכל ולרדת עלי בפני או מאחורי הגב ואמשיך להיות לך חברה.
וכולם, ללא יוצא מן הכלל, רק הוכיחו לה שבבית האח אין לה נפש אחת שהיא יכולה לסמוך עליו,
למרות פרקי האני סולחת לזה או לזו... בהמשך רק ראינו שתחושות הבטן שלה אומרות אמת. אין שם אף אחד בשבילה.
עכשיו שברור לכולם שהיא הכוכבת של העונה היא לגמרי לבד מול כולם.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
שימו לב-
אם יש הודעות שאני מפספסת (קצב הכתיבה פה מטורף...ולא זו לא תלונה) והן לא ראויות להיות פה
אנא דווחו עליהן (רק אני רואה את הדיווחים וכמובן הנהלת תפוז)
ככה בוודאות לא אפספס שום הודעה שאינה תקינה

תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה