** שרשור בוקר היום ה-86 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
הוא היה סוגר את זה אחרי הצפצוף בעצמו אם לא היה מישהו במטבח שישמע את זה ויסגור

זה מצפצף אחרי כמה שניות אם זה לא סגור, לא אחרי שעות. אין לזה זמן להספיק להתקלקל
זאת דרכך להצדיק את "המלחמה" ןהטימטןם ? פשששששש.

Goran11

Well-known member
סתיו נכנסה לחדר האח אחרי הדחתה של ספיר ובחיוך ממזרי אמרה עכשיו אברהם יחזור אלי ...
אבל במקום להיות חברה ולעודד אותו הרוע שלט בה והחליטה להטריל ולעקוץ אותו ,לזרוק הערות על נקיון המטבח ועל ספיר ...בתוספת השריקה הממזרית שלה .

ככה היא רוצה להחזיר את החברות?

מדהים ולצערי התמיכה בה זה הדבר הנורא ביותר וכנראה המסמר האחרון בארון הקבורה של התוכנית הזו.

Droritt

Well-known member
סתיו נכנסה לחדר האח אחרי הדחתה של ספיר ובחיוך ממזרי אמרה עכשיו אברהם יחזור אלי ...
אבל במקום להיות חברה ולעודד אותו הרוע שלט בה והחליטה להטריל ולעקוץ אותו ,לזרוק הערות על נקיון המטבח ועל ספיר ...בתוספת השריקה הממזרית שלה .

מדהים ולצערי התמיכה בה זה הדבר הנורא ביותר וכנראה המסמר האחרון בארון הקבורה של התוכנית הזו.
היא רצתה לחבק אותו והוא סירב
זה היה הטריגר להערות העוקצניות
היא נפגעה מהסירוב שלו

_אלכסה

Well-known member
היא רצתה לחבק אותו והוא סירב
זה היה הטריגר להערות העוקצניות
היא נפגעה מהסירוב שלו
אז זה הופך את זה לבסדר? הוא לא רצה לחבק אותה וזו זכותו המלאה לסרב. אבל זה כל כך לא הגיוני שהיא החליטה לעשות דווקא אחרי זה ולזרוע מלח על הפצעים שלו שנייה אחרי שהיא פיללה שהם יחזרו להיות חברים טובים רק כי הוא לא היה מעוניין בחיבוק שלה.

ושלא תבינו לא נכון, אני ממש לא בעד מה שהוא עושה בימים האחרונים אבל היא גרועה בדיוק באותה מידה.

צופה מלונדון

Well-known member

אם היית רואה כמה שאני שמחתי כשספיר הודחה…הגיעה לסתיו השמחה הזו. הרוויחה אותה ביושר.

_אלכסה

Well-known member
אם היית רואה כמה שאני שמחתי כשספיר הודחה…הגיעה לסתיו השמחה הזו. הרוויחה אותה ביושר.
למה לה מותר להיות רעה ולשמוח על מה שכואב לאחרים ולאחרים אסור? כי היא סתיו? החיוך הנבזי שיוצא לה כל פעם כשהיא עושה למישהו אחר רע וההנאה שהיא מודה בה בפה מלא מלעשות רע לאחרים גורמת לי לצמרמורות כל פעם מחדש.

אופה קטנטנה

Well-known member
טורטיש,
בואי אאתגר אותך, כפרה.

האם אנחנו כצופים לא מתגלגלים מצחוק, וממתינים לריבים
מלאי עלבונות זה בזה, השפלות, בכל העונות?
במה אנחנו שונים מאברהם,
והאם גם אנחנו סדיסטים? כי אנחנו צוחקים, ו
באקסטזה, ונהנים.

לכן, אני טוענת שזה לא סדיזם,
ולא סוציופתיות.

tortt

Well-known member
טורטיש,
בואי אאתגר אותך, כפרה.

האם אנחנו כצופים לא מתגלגלים מצחוק, וממתינים לריבים
מלאי עלבונות זה בזה, השפלות, בכל העונות?
במה אנחנו שונים מאברהם,
והאם גם אנחנו סדיסטים? כי אנחנו צוחקים, ו
באקסטזה, ונהנים.
ברור, כל עוד זה נשאר על גבול הטראש ולא מאבדים צלם אנוש.
אני נהנית דווקא מהריבים הכי מטופשים
כאלה שהם על הדברים הכי הזויים
זה מה שמשעשע אותי..
קצת הטרלה.. קצת טירוף..

כשמישהו בוכה מהסיטואציה, אני כבר לא נהנית
כשזה הופך לאישי, אני לא נהנית.
כשדייר כבר מרגיש מושפל וזה מגיע לדמעות, אני לא נהנית.
הרגעים הכמעט בודדים שממש לא נהניתי מסתיו היו כשירדה באופן אישי ונמוך (כמו מול ניקי).

מצב
הנושא נעול.
למעלה