** שרשור בוקר - היום ה-99 בבית - עדכונים ** 🎗️

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
מי אתם מעדיפים בגמר?
דני או נועם?
ביחד הם לא יהיו
מעדיפה את דני על פני נועם.
נועם בעיני הרבה יותר נחשי ועורם. דני אמנם נגרר, אבל יצאו ממנו צדדים מתוקים

נועם אגואיסט מאוד בעיני. תמיד עסוק בעצמו. וכשנוקט עמדות זה נראה לי במטרה להפיל בכוונה אחרים.
מדוייק מה ששילה אמר לו אתמול בפרק. שהוא פוגע בכוונה באחרים בבית במסווה של היתממות.

ילד קטן וחמוד מנתיבות NOT.
בחור פלפל, שבא לאח לנצח.

yalian

Well-known member
מעדיפה את דני על פני נועם.
נועם בעיני הרבה יותר נחשי ועורם. דני אמנם נגרר, אבל יצאו ממנו צדדים מתוקים

נועם אגואיסט מאוד בעיני. תמיד עסוק בעצמו. וכשנוקט עמדות זה נראה לי במטרה להפיל בכוונה אחרים.
מדוייק מה ששילה אמר לו אתמול בפרק. שהוא פוגע בכוונה באחרים בבית במסווה של היתממות.

ילד קטן וחמוד מנתיבות NOT.
בחור פלפל, שבא לאח לנצח.
אני לא החלטית בין שניהם, לפעמים רואה דומה למה שכתבת, ולפעמים משהו אחר.
נראה שעוז אוהב את שניהם, ושאנחנו לכיוון שביעיית גמר.
או-די.

סטיריקון9

Well-known member
או-די.

או-די.
לא דני לא נועם מעניינים אותי. בהתייחסות לשיעמומון דני תרם הרבה יותר כדמות לסיפור עבר שינויים ממה שהפגין בהתחלה "החליף עבודה" פחות עושה דברו ומשרתם של אדונים נפתח יותר באינטראקציה יותר ולא צמוד כבר לאור ובוחר מתי להגיב. בסיוע האח ששנתן לו תפקידים שונים במשימות היה הרבה יותר מגוון בפריים. נועם מונוטוני איטי קו עיקבי שלא משתנה, בסיפור אותם מניירות חוזרות על עצמן, מעייפות ומביכות לזכותו יאמר שבשל העובדה שאין לו פילטרים אמר לעיתים דברים בחוסר טאקט שאנחנו היינו רוצים לומר אבל...

yalian

Well-known member
לא דני לא נועם מעניינים אותי. בהתייחסות לשיעמומון דני תרם הרבה יותר כדמות לסיפור עבר שינויים ממה שהפגין בהתחלה "החליף עבודה" פחות עושה דברו ומשרתם של אדונים נפתח יותר באינטראקציה יותר ולא צמוד כבר לאור ובוחר מתי להגיב. בסיוע האח ששנתן לו תפקידים שונים במשימות היה הרבה יותר מגוון בפריים. נועם מונוטוני איטי קו עיקבי שלא משתנה, בסיפור אותם מניירות חוזרות על עצמן, מעייפות ומביכות לזכותו יאמר שבשל העובדה שאין לו פילטרים אמר לעיתים דברים בחוסר טאקט שאנחנו היינו רוצים לומר אבל...
דווקא התג של "עבר תהליך" יותר הולך אצלי לנועם, הוא שונה מהנועם של לפני שלושה חודשים.
לא הייתי רוצה אותו כזוכה, אבל לא אתלונן אם יזכה 😅 ומעניין אותי לאן החיים יובילו אותו. בדיוק אתמול הוא דיבר על זה שאין לו כיוון.

סטיריקון9

Well-known member
דווקא התג של "עבר תהליך" יותר הולך אצלי לנועם, הוא שונה מהנועם של לפני שלושה חודשים.
לא הייתי רוצה אותו כזוכה, אבל לא אתלונן אם יזכה 😅 ומעניין אותי לאן החיים יובילו אותו. בדיוק אתמול הוא דיבר על זה שאין לו כיוון.
בעיני זה יותר בהבט הסיפורי פחות הערכה פסיכולוגית, לא מתיימרת... נועם נפתח יותר :D אבל ממשיך עם המניירות שלו הקבועות שמתפרסות על יותר אנשים, יכול אולי למתן

yalian

Well-known member
לפי הפרקים -
יוסי ומלאני אחרונים על הספה
זה מרגש בטירוף קוסמי
ומלאני זוכה.
סוף סוף היא, הלוחמת, מקום ראשון
אצל עם ישראל.
מרגש ברמות אינטר-גלקטיות.

mariamma 86

Well-known member
לפי הפרקים -
זה מרגש בטירוף קוסמי
ומלאני זוכה.
אצל עם ישראל.
לא בא לי את מלאני זוכה

לא עוברת לי בגרון בלי כוס מים
כמובן לא אבכה
יש יותר גרועים ממנה
ועדיין לא בא לי

גליה 1211

Well-known member
לפי הפרקים -
זה מרגש בטירוף קוסמי
ומלאני זוכה.
אצל עם ישראל.
אני באמת בספק שהיא תזכה.

גליה 1211

Well-known member
הדר הכי ראויה מבחינתי להיות בגמר ולזכות.
בעיניי, היא התעלתה מעל תפקיד הריץ' ביץ' שיועד לה.
כשראיתי את אור לראשונה עם החליפה והאטטיוד - חייכתי וחשבתי שיש לו סיכוי גדול
כיום, אני רואה אדם כוחני מאד, שחוץ מבטון, אעווד ובוא לפה לא ממש ראיתי בו עוד צדדים.

פרידה- בליל של הרבה דמויות שהיא אימצה. משערת שכך גם בחיים, אם הייתה פשוט היא בלי הזיוף ועם פחות רגשי נחיתות הייתי עפה עליה.

מלאני - מאוחר מידי ומעט מידי. וויב של דודה.
מאד לא הערכתי את האנטי המזויף נגד הדר כדרך להתחבר "לילדי לא שמנת" של הבית.
אני בטוחה שעם כל המודעות שיש לה לגביי מה מפעיל אותה היא הבינה עוד לפניי למה היא פגועה ולדעתי עשתה הצגה באח.
חבר טוב לא בחר בי . אין קשר למה שהיה לי עם ההורים. זה פוגע. לדעתי פשוט התעוררה והבינה שצריכה להראות קצת רגש שחסר לה.
גם שם עודף רגשי נחיתות וחוסר בטחון שגורם לה לפעול ולהתחבר לאנשים.

יוסי- הכי לא מתאים לי אבל הוא לא מתאמץ, בן אדם פשוט עם רגליים על הקרקע, לא מרוכז בעצמו בלבד והם מתים עליו וכנראה שיש סיבה אז הוא הרע במיעוטו אחרי הדר.

סטיריקון9

Well-known member
הדר הכי ראויה מבחינתי להיות בגמר ולזכות.
בעיניי, היא התעלתה מעל תפקיד הריץ' ביץ' שיועד לה.
כשראיתי את אור לראשונה עם החליפה והאטטיוד - חייכתי וחשבתי שיש לו סיכוי גדול
כיום, אני רואה אדם כוחני מאד, שחוץ מבטון, אעווד ובוא לפה לא ממש ראיתי בו עוד צדדים.

פרידה- בליל של הרבה דמויות שהיא אימצה. משערת שכך גם בחיים, אם הייתה פשוט היא בלי הזיוף ועם פחות רגשי נחיתות הייתי עפה עליה.

מלאני - מאוחר מידי ומעט מידי. וויב של דודה.
מאד לא הערכתי את האנטי המזויף נגד הדר כדרך להתחבר "לילדי לא שמנת" של הבית.
אני בטוחה שעם כל המודעות שיש לה לגביי מה מפעיל אותה היא הבינה עוד לפניי למה היא פגועה ולדעתי עשתה הצגה באח.
חבר טוב לא בחר בי . אין קשר למה שהיה לי עם ההורים. זה פוגע. לדעתי פשוט התעוררה והבינה שצריכה להראות קצת רגש שחסר לה.
גם שם עודף רגשי נחיתות וחוסר בטחון שגורם לה לפעול ולהתחבר לאנשים.

יוסי- הכי לא מתאים לי אבל הוא לא מתאמץ, בן אדם פשוט עם רגליים על הקרקע, לא מרוכז בעצמו בלבד והם מתים עליו וכנראה שיש סיבה אז הוא הרע במיעוטו אחרי הדר.
הדר ממש ראויה מתאימה למדיה ממגנטת על המסך ולוקחת בסיבוב את מלאני יפה ככל שתהייה, הדר גם בלי לדבר מעבירה למסך הרבה לא סתם יש קלוזים עליה. וגם אם מביכה לפעמים, בניקוי כל המניירות והתגובות העוקצניות בעיני חלקן מוצדקות היא דמות היא מפתיעה ברגישויות שלה באמפטיה וזה לא משחק (במקום שהצביעות חוגגת) וביכולות להרים את עצמה לגייס כוחות על במקום שממדרים אותה, מעמידים פנים ומאחורי הגב מלכלכים עליה. הדר לעומת פרידה בעלת עמוד שידרה חזק ויודעת מה היא רוצה מעצמה לא צריכה להתחפש כל יום.

נערך לאחרונה ב:

סטיריקון9

Well-known member
העונה לא קיבלו מזוודות בגדים אבל פרצו את כל הפורמט לפול חסויות למפגשים מוגזמים בחוץ ,בפנים, מצולם ובמשימות שדומות לבקבוק המסתובב במעגל זה מיצה את עצמו אין כבר מה לשאול זה יורד לרמות של אשפה אין עניין מזמן

wellcome2

Well-known member
לפי הפרקים -
זה מרגש בטירוף קוסמי
ומלאני זוכה.
אצל עם ישראל.
מרגש וגם אזור הדמדומים כזה כי בקושי התחברנו,
והכל שברירי ופריך באינטר גלקסיה..

רותרות7

Well-known member
מי לא בא לאח לנצח? דני לא רוצה לנצח? נעם עבר את התהליך הכי משמעותי שם. אין להשוות את נעם חסר הביטחון שהגיע לתכנית לנעם של היום. בטח ובטח מבחינה חברתית. אז הוא אוכל לאט, וחושב לאט אבל בדרך כלל מדבר לענין ובהיגיון. מעתוק הוא לא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה