** שרשור בוקר היום ה56 בבית עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ziniozi

Well-known member
לדעתי דני יצא היום.
אם יש לסוכנות שלו שכל - מאמינה שיבינו שזה זמן מצוין לשלוף אותו.
התפרסם מספיק, כל יום שעובר שם הוא ביזבוז.
צריך לתת לו לקבל פוקוס בחוץ, אין טעם לסחוב עוד.

ziniozi

Well-known member
שיר הבוקר - מקדש לקורלי
זה השיר שהיא שרה אתמול במטבח
Rihanna - take a bow

ziniozi

Well-known member
מאוד מקווה שקורלי לא תצא.
יש לה צד קליל וכייפי שבקושי יצא העונה,
ועכשיו עם DJ דווקא מצליח לבוא לידי ביטוי
פחות קסקסה, יותר פאן.
עדיפה בעיניי בהרבה על דני שנהיה עציץ
אמילי שבלתי ברמות
(וכמובן חיים וכל החדשים, אבל הם לא מועמדים :()

סטיריקון9

Well-known member
מאוד מקווה שקורלי לא תצא.
יש לה צד קליל וכייפי שבקושי יצא העונה,
ועכשיו עם DJ דווקא מצליח לבוא לידי ביטוי
פחות קסקסה, יותר פאן.
עדיפה בעיניי בהרבה על דני שנהיה עציץ
אמילי שבלתי ברמות
(וכמובן חיים וכל החדשים, אבל הם לא מועמדים :()
מעדיפה שדני או מלאני

svtar25

Well-known member
וואו כמה חתיכות חמאה על 3 פרוסות החלה של עידן, בריאות​
בוקר טוב,עד היום אנחנו נלחמים עם סבתא שלי שיש לה סוכר גבוה להפסיק עם אכלת כמות לחם וחמאה. אצל יוצאי ברה"מ דור שני לשואה הלחם היה קדוש ואכלו לחם עם מלא חמאה. עכשיו בארץ יש מודעות לכך שזה לא בריא. מצד שני עידן כזה רזה, הוא לא בגיל של סבא שלי, אז לבריאות

סטיריקון9

Well-known member
בוקר טוב,עד היום אנחנו נלחמים עם סבתא שלי שיש לה סוכר גבוה להפסיק עם אכלת כמות לחם וחמאה. אצל יוצאי ברה"מ דור שני לשואה הלחם היה קדוש ואכלו לחם עם מלא חמאה. עכשיו בארץ יש מודעות לכך שזה לא בריא. מצד שני עידן כזה רזה, הוא לא בגיל של סבא שלי, אז לבריאות
בוקר טוב, עדיין לרפד את הקיבה עם כ"כ הרבה שומן זה רע גם רזים מפתחים בעיות בכולסטרול מגיל צעיר וזה הולך ונבנה כרובד של שומנים על העורקים. חשוב שזה יהייה בפרופורציה.

svtar25

Well-known member
בוקר טוב, עדיין לרפד את הקיבה עם כ"כ הרבה שומן זה רע גם רזים מפתחים בעיות בכולסטרול מגיל צעיר וזה הולך ונבנה כרובד של שומנים על העורקים. חשוב שזה יהייה בפרופורציה.​
זה נכון, לבעלי הייתה כיבה שומנית בגלל ההרגל הרוסי הזה, עד שהוא שינה הרגלי תזונה. תראו את סבתא שלי בגיל 87 באמת צברה בעיות מגיל צעיר עד גיל הזה. היא ניצולת שואה אז היא לא אמרה לא לכל סוג של אוכל, אבל היום מתמודדת עם תוצאות ואנחנו יחד איתה, כי היא מתחילה לדבר שטויות.

svtar25

Well-known member
אז אמילי והדר דיברו בסוף או לא?​
ישנו ביחד אבל לא דיברו אולי דיברו באמצע הלילה בלי מיקרופון במיטה. אתמול אחרי כיבוי אורות, עידן ניגש לאמילי ששכבה. במיטה , שאל אותה איך היא מרגישה , כי היה לאמילי מיגרנה , והיא אמרה לו שהיא מחכה להדר. אבל אז היה בחדר רעש ואמילי וקרן יצאו החוצה. אמילי אמרה שהיא תעשה היום עם עידן שיחה של החיים.

svtar25

Well-known member
על מה הן רבו?​
תכלס על שטות! אחרי שהדר יצא מחדר השעון היא אמרה שהיא גם רצתה להתנדב להיות מעומדת, על מנת להרגיש את אהבת הקהל. מצד שני אמילי אמרה ( לא ראיתי על פי מה שהבנתי) "אם היא הייתה בחדר השעון לא הייתה מתנדבת לעמוד להדחה, הייתה רוצה לנוח שבוע מהדחה, שגם ככה אנשים שעומדים לחוצים ולהגיד שהדר שלא מעומדת הייתה רוצה להיות מעומדת זה לא מכובד כלפי מי שעומד לוחות מהדחה. " לא יודעת מה אמרו אחת על השנייה במדויק. בעיני לא מצריך ריב בכלל, מזמן אפשר להחליק את הדברים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה