**שרשור בוקר - היום ה82 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

ariela1612

Well-known member
את יכולה לפרט איך היה ג'וזי בהשרדות? מה בדיוק לא סבבה באיך שהתנהל?

אני שמה לב שלא מעט אומרים את זה.
ראיתי את העונה עם בוזגלו. הוא למשל לא תמיד היה סבבה. אבל זה הפורמט
ג'וזי היה קשוח בהישרדות, מאז ועד היום עברו הרבה מים בנהר, השלים עם כולם והם חברים מאוד טובים שלו כולל אירה דולפין
כמה הוא כבר יכול לשחק שהוא מצולם 24/7 במשך כל כך הרבה זמן

מיק83

Well-known member
איזה פספוס של עונה ,
אנשים בבתים, בבידוד, בסגר ואין מה לראות.
איזה ליהוק כושל! אוסף של שחקנים שבאו מוכנים ונשארו מקובעים לפרסונה שהציגו בכניסה.
אנשים חסרי אמירה ודעת, ועוד בתקופה כה סוערת ומורכבת,
גם עורך גרוע כמו עוז היה יכול להוציא משהו מדיירים יותר מעניינים.
הצנזורים וחוסר ההשקעה במשימות זה פשוט בגלל מחסור בכוח עבודה! (מנזקי הקורונה, והמידע ממקור ראשון)
אז אפשר לעשות עניין באמצעים פשוטים כמו להראות להם קטעים, אבל לא. שממה של יצירתיות.
מה אלמוג עושה שם?!? דניאל הפך לצל, למה עוז לא מעיף או מנער אותו במשהו? אופיר? ליאור? כמו דמויות בלשכת התעסוקה, מחתימים כרטיס כדי לקבל דמי אבטלה... אותו כנ"ל זהבה ורמי שעוד איכשהו היה בו עניין בגלל היחסים המעוותים שלו עם לינור...
ג'וזי הופך מיום ליום לליצן חסר חן, קטעי אהבל שזורים בדמעות מאוסות כבר...
יהודה התחיל לסבול מאיבוד מסת שריר...
קארין...
כלום.
אחרי 80 יום כל אדם נורמלי היה מתעייף..

היכולת לחדש היא לא עליהם, היא על ההפקה שצריכה למצוא דרכים להשאיר אותם עם משהו.

אופה קטנטנה

Well-known member
איזה פספוס של עונה ,
איזה ליהוק כושל! אוסף של שחקנים שבאו מוכנים ונשארו מקובעים לפרסונה שהציגו בכניסה.
הצנזורים וחוסר ההשקעה במשימות זה פשוט בגלל מחסור בכוח עבודה! (מנזקי הקורונה, והמידע ממקור ראשון)
אז אפשר לעשות עניין באמצעים פשוטים כמו להראות להם קטעים, אבל לא. שממה של יצירתיות.
מה אלמוג עושה שם?!? דניאל הפך לצל, למה עוז לא מעיף או מנער אותו במשהו? אופיר? ליאור? כמו דמויות בלשכת התעסוקה, מחתימים כרטיס כדי לקבל דמי אבטלה... אותו כנ"ל זהבה ורמי שעוד איכשהו היה בו עניין בגלל היחסים המעוותים שלו עם לינור...
קארין...
כלום.
מסכימה שהעונה מיצתה עצמה כבר לפני מספר שבועות והעניין בצפיה הולך ונמוג,
ועם זאת, דמעות המלאכים הטהורות שיהודה ממטיר מעיניו, הן מהכי פחות אמינות
מזוגות העיניים המלוהקות העונה.

אני מעדיפה עשרות מונים את הליצן האהבלי כדברייך, על פני האלים, המחושב והמתקרבן המקצועי
שיזכה בעונה הכושלת הזו.

sashalola

Well-known member
איזה פספוס של עונה ,

מסכימה שהעונה מיצתה עצמה כבר לפני מספר שבועות והעניין בצפיה הולך ונמוג,
ועם זאת, דמעות המלאכים הטהורות שיהודה ממטיר מעיניו, הן מהכי פחות אמינות
מזוגות העיניים המלוהקות העונה.

אני מעדיפה עשרות מונים את הליצן האהבלי כדברייך, על פני האלים, המחושב והמתקרבן המקצועי
שיזכה בעונה הכושלת הזו.
ג'וזי ויהודה הם היינו הך בעיני, שניהם שחקנים מאוד מודעים למה צריך לעשות ומתי כדי להישאר בפוקוס.
לדעתי אין מצב שיהודה יזכה, זה יהיה ג'וזי או זהבה (אם אין לאח בושה.)

אופה קטנטנה

Well-known member
ג'וזי ויהודה הם היינו הך בעיני, שניהם שחקנים מאוד מודעים למה צריך לעשות ומתי כדי להישאר בפוקוס.
לדעתי אין מצב שיהודה יזכה, זה יהיה ג'וזי או זהבה (אם אין לאח בושה.)
לא, הם לא. לא זכור לי רגע אחד בעונה שג׳וסף היה אלים כלפי מישהו,
הוא לא דחף אף אשה, ולא איים לסטור למשהי הצעירה ממנו בעשור.

הוא אינו פארזיט ונצלן שלא עושה דבר בבית ומסנג׳ר את סובביו,
הוא לא תפעל קאסט שלם להיות לו לעובדת סוציאלית 24/7
לא רדה, ולא השתמש באף פרט אישי מהביוגרפיה של הדיירים,
כדי להתעלל ולדרוס.

הוא אינו קוזאק נגזל, ואינו מתקרבן נצחי.

חג שמח!

בלנקה המקורית

Well-known member
איזה פספוס של עונה ,
קארין...
כלום.
סוף סוף אני קוראת מילים הקולעות לדעתי ואני מרימה את העיניים ורואה שזאת את. איך האינטואיציות שלי אף פעם לא טועות. סשהלולה יקרה שלי. התגעגעתי נורא. אני היחפה בפארק. כן, גם לי אין הרבה מה להגיד על העונה הזאת מלבד קיטורים על הדלתות הסגולות ותחתית הבריכה. אני כבר לא עוקבת כמעט. אבל אוהבת לקרוא כאן את הפרשנויות השונות של הבנות. לצערי גם בוייאקה פרש בעקבות גל. ככה שנשארנו עם שלושה מועמדים בטוחים לגמר שהם זהבה יהודה וג'וזי ואולי גם ליאור יזדחל לשם ומאחר ודרור פרש, אולי תום יצליח להגיע לשם. שיעמום מחץ. הזוכה זהבה. ממש מתח מהסרטים. פחחח

svtar25

Well-known member
לפחות בחר עיתוי נהדר להיות נוכח ביום פורים (מתחפשים היום בבתי הספר) עם הבת שלו נראה לי שווה יותר ❤️
תלוי בת כמה הילדה, הבת שלי בת 12 ויש להם שעת חינוך בזום, חדר בריחה , וסדנאות בזום ! היא אפילו לא פותחת מצלמה , לא מתחפשת. ביסודי מתחפשים, פעילויות רק בכיתה . הבן שלי התחפש לאמונג אס ( איזה חיזר amongus.jpg ממשחק שהם משחקים,ככה אפשר לתת להתחפש לדיירים שהודחו ולהכניס לבית, הפנים מוסתרים - יגן מפני קורונה

Goneril 4444

Well-known member
תלוי בת כמה הילדה, הבת שלי בת 12 ויש להם שעת חינוך בזום, חדר בריחה , וסדנאות בזום ! היא אפילו לא פותחת מצלמה , לא מתחפשת. ביסודי מתחפשים, פעילויות רק בכיתה . הבן שלי התחפש לאמונג אס ( איזה חיזר צפה בקובץ המצורף 15217 ממשחק שהם משחקים,ככה אפשר לתת להתחפש לדיירים שהודחו ולהכניס לבית, הפנים מוסתרים - יגן מפני קורונה
אצלנו כולם יצאו מהזום היום
יוזמה של הרשות
חבל שלא ככה בכל הארץ

יונתנסקי

Well-known member
קטע טוב
תעצמי עיניים תזכרי בפלצטים
במיוט
עכשיו פקחי ותהניט
לא היה מי שסבל מהפלצטו שלו יותר ממני, אבל קשה להתכחש לעובדה, שהוא הוא מעמודי התווך של הבית.
אפילו כתבתי פעם שהוא היה מנהל הבית, גם כשלא היה מנהל הבית. ;)

Goneril 4444

Well-known member
אני מתקשה להאמין שאני כותבת לזה
אבל אני אפילו מתגעגעת ללינור
להסתכל מה בחרה כל בוקר ללבוש למשרד בבית האח :LOL:

andersonian

Well-known member
אני מתקשה להאמין שאני כותבת לזה
אבל אני אפילו מתגעגעת ללינור
להסתכל מה בחרה כל בוקר ללבוש למשרד בבית האח :LOL:
בוקר טוב,
היום חג,המשרדים סגורים

קבצים מצורפים

• 152195008_516691783063171_6020246883799020579_n.jpg
    152195008_516691783063171_6020246883799020579_n.jpg
    KB 20.8 · צפיות: 19

פלוידיאנית

Well-known member
מקווה שהערב ניראה את ג׳וזי מקבל את המכתב המדובר והאם הוא הקריא אותו. קצת קלוזאפים עליו ויש לי נחת

מצב
הנושא נעול.
למעלה