**שרשור בוקר - היום ה82 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

TalBrit

Well-known member
למה ג'וזי כל כך כועס על תיאום?
ומה קרה בינו לבין תום?

פלוידיאנית

Well-known member
כל העצבים של ג'וזי על זה שתיאמו ולא בחרו בו? הזוי...
גם על מה נאמר "מביך"?
מ הזוי? הוא מת להיות ראש בית ופעם אחר פעם הם לא בוחרים בו! עכשיו יצא המרצע מן השק כשניתפסו מעניין אותי לדעת כמה זמן זה נימשך. תיכף אציץ בטבלת ההצבעות בויקיפדיה לראות את התיאומים!

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
למה ג'וזי כל כך כועס על תיאום?
ומה קרה בינו לבין תום?
הטיעונים פה כל כך הזויים שאני אפילו לא יודעת כיצד להגיב

דבר ראשון אף לא יודע אם היה תיאום או לא,זה צונזר שוב ספקולציות....(קצת מזכיר לי את ה"קוד" על המסוק שהיה מיועד לג'וזי אבל בתכלס כשמי ששלח את המסוק התראיין הוא אמר שזה נועד שלא יתקרב לקארין,אז כל מי שטען שזה קוד - טעה))

דבר שני - כשיהודה תיאם,כשהוא הבסטי שלו בבית...למה אז הוא לא כעס ? למה זה היה לגיטימי ? (ושוב,זה במידה ובכלל היה תיאום,כי אנחנו לא יודעים! הכל צונזר! שוב השערות על סמך ניחושים ש90% מהפעמים טעו בהם)

תום וג'וזי סבבה,לא יותר,הם לא חברים
אם כבר ג'וזי היה צריך לכעוס על מישהו ולהתאכזב ממנו בגלל "יושרה" ושאר סופרלטיבים זה על יהודה ודרור
אבל כמובן שזה לא קרה.

ORIGINALNIK

Well-known member
מועתק מהפייסבוק בול קליעה
באמת מסכן רמי "הקורבן"
במיוחד כשהוא תקף גם את ג'וזי ודניאל והיה מוכן לעשות לינץ' בחבר הכי טוב שלו ליאור רק כי העז לסלוח לג'וזי והתעצבן בלי שליטה על לינור כי השלימה עם יהודה
כולם אשמים לרמי
רק לא הוא

Kiera

Well-known member
לא יודעת מי כתב, ומן הסתם חלק מהדברים יש בהם אמת, אבל ה כתיבה עצמה היא מאוד מניפולטיבית. פייסבוק.
הכי אהבתי את העקיצה ״הצופות״ 🤪
שנאמר, האירוניה כבר לא נשארו לה ורידים בידיים וזה.

מודה שלא המשכתי לקרוא אחרי כמה שורות, כי סתם כתיבה לא מעניינת כשלעצמה בלי קשר לסובייקט.

fairytalee

Well-known member
זהבה בדיכאון כולם מנסים להרים אותה
רמי
זה שנתנו לך את בן זה רק פלסטר זה לא עוזר
יצא לנו חרא עם הקורונה הבידוד היה שבועיים
אנחנו פה רבע שנה

יאללה רמי תן עבודה עוד 6 פורשים ואתה בגמר

willing

Well-known member
מודה, אני מאוד סומכת על @Christina 1001 בפרשנות על אנשים. כמובן עד גבול מסויים.
אבל מבחינתי קריס היא מישהי מאוד חדת אבחנה.

לא ראיתי הישרדות עם ג'וזי. אני לא בטוחה שלא צודקים מי שכותבים שהוא לא תמים ויודע מעולה לשחק את הפורמט.

לגבי עניין החרדות, אני מסרבת להאמין שזה מתוזמן. לא משנה למי זה היה קורה וכמה אסטרטג או מזלזל בא/נשים שלא משרתים את טובתו.
על כל אחד הייתי מאמינה.

אבל החשיבה המודעת איזה קו ללכת עליו. עם מי ללכת לכיוון מיני, איך זה מצטלם, מזה משרת במשחק למליון, ולשים את זה לפני הלכבד את מי שמולו, אני נוטה לחשוב שיש בזה משהו שחסר לי בג'וזי. אותנטיות. לא להציג מול אנשים ולתזמן יציאות כשיש קהל ועל חשבון הצד השני.

הוא לא נראה לי שה תמים רחוק מזה.

הוא צודק בלהיות בשקט ולא לחפש ריבים (כשהוא ממתן את עצמו). זו הדרך למליון, ובהצלחה לו. אבל עדיין משהו שם לא מסתדר לי איתו תחת התמים,
לא מזוייף וכו.
יש לו רגעים שאני מאמינה לו לגמרי. אבל יש קטעים שאני אומרת, זה לא מסתדר עם תמים ושבאמת מתחרט על יציאות ומתנצל.

סליחה מהחונטה. מוכנה כעונש להצביע לו בפעם הבאה ולהגיד משפט שאני לא חושבת (;

מצב
הנושא נעול.
למעלה