** שרשור בוקר היום ה89 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
כל כך חבל לי שדברים לא התנהלו אחרת העונה, חבל לי ממש שלא נשארו:
מור - היתה סכסך וקסקסה לתפארת
בגדדי - היה טרול מושלם
דיוויד - יכל להיות נמסיס מרשים ליהודה
דרור - הנחש מתחת לקש

במקומם היו יכולים לעוף ראשונים מי שלא תרם כלום בעיניי:
ליאור המרדים
איילון היבש
ימית השמיכה המחבקת
תום הפלקט
נכון, חוץ מימית ובגדדי. את בגדדי לא הייתי רוצה.

ימית לצד יהודה וג'וזי, לראות אותם שם בחיבוק או בשיחות המעיקות, הפקתי הנאה סדיסטית מזה.
היא שינתה לשתי הדמויות המרכזיות את התסריט.

דרור מסתבר ממש חסר לי שם. הוא היה מאוד צבעוני ומעניין, זה חיפה על היילול במיקרופון

mariamma 86

Well-known member
קארין בגמר. לא רואה מצב שזהבה אשה יחידה בגמר בעונה הזאת. גיוזי ויהודה גם בגמר. החמישי או תום או אורן. עדיפות לאורן. לא שלי. של עוז

Meirav654

Active member
קארין בגמר. לא רואה מצב שזהבה אשה יחידה בגמר בעונה הזאת. גיוזי ויהודה גם בגמר. החמישי או תום או אורן. עדיפות לאורן. לא שלי. של עוז
אורן בגמר בוודאות וייצא מקום רביעי או חמישי. אם חשבתם שיהודה הוא חביב ההפקה, תחשבו שוב, כי אורן הגיע עם הוראות מוכנות ומדוייקות עם מי להתחבר ומתי לבכות. הוא נכנס לחדר האח כל היום ויהודה אפילו אמר לו בחצי צחוק: "אתה סוגר עסקאות עם האח, אה?".

קבצים מצורפים

• Capture+_2021-03-03-10-28-26.png
    Capture+_2021-03-03-10-28-26.png
    2 MB · צפיות: 32
  • Capture+_2021-03-03-10-28-16.png
    Capture+_2021-03-03-10-28-16.png
    KB 115.6 · צפיות: 31

נמרה דרקונית

Well-known member
אורן בגמר בוודאות וייצא מקום רביעי או חמישי. אם חשבתם שיהודה הוא חביב ההפקה, תחשבו שוב, כי אורן הגיע עם הוראות מוכנות ומדוייקות עם מי להתחבר ומתי לבכות. הוא נכנס לחדר האח כל היום ויהודה אפילו אמר לו בחצי צחוק: "אתה סוגר עסקאות עם האח, אה?".
אורן היה צריך לענות לו "מה שאני סוגר או לא סוגר זה לא עניינך!" ולסתום לו את הפה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
אז תום מכיר את דניאל הם גדלו באותה שכונה ... לדניאל היה ציפיות שיבוא לאח ויהיה להם דיבור. תום התעלם התנשא לא יצר דיבור שיח בכלל.
מזכיר מאוד את ההתנהלות של תום מול ג'וזי בהתחלה כשאמר אני לא מזהה אותו הוא מתנהג אחרת בחוץ ...

Rave n

Well-known member
אז תום מכיר את דניאל הם גדלו באותה שכונה ... לדניאל היה ציפיות שיבוא לאח ויהיה להם דיבור. תום התעלם התנשא לא יצר דיבור שיח בכלל.
מזכיר מאוד את ההתנהלות של תום מול ג'וזי בהתחלה כשאמר אני לא מזהה אותו הוא מתנהג אחרת בחוץ ...
תום טיפוס מאוד חשדן ששומר על עצמו גם שלא צריך, בכול אחד מפקפק, הוא לא נעים ומתנשא. הוציא לג'וזי את כול הכיף שבשהות בבית בהתחלה ולא נתן לו מקום בחבורה שלו ביחד עם דרור שהדירו אותו ונתנו לו תחושה של שקוף. כול זה עוד לפני הריב של ג'וז עם רמי שרק קיבע את המצב עד בואם של החדשים, בקיצר תום התחיל את הכול, הרס מההתחלה את האווירה בבית כי זה הבן אדם.

נערך לאחרונה ב:

eran191

Well-known member
אני מקווה שהשבוע הדחה כפולה
ודניאל ואלמוג יעזבו. צריך להכניס ללחץ
את הוותיקים בהדחות.

צופהבאחהגדול

Well-known member
אני מקווה שהשבוע הדחה כפולה
ודניאל ואלמוג יעזבו. צריך להכניס ללחץ
את הוותיקים בהדחות.
דווקא בא לי שאלמוג תשאר עם יהודה עד שבוע לפני הגמר. שיהיה איתה בצד פחות שיעיק על ג'וזי. עדיף

eran191

Well-known member
דווקא בא לי שאלמוג תשאר עם יהודה עד שבוע לפני הגמר. שיהיה איתה בצד פחות שיעיק על ג'וזי. עדיף
מישהו חייב ללכת.
המודחים הם אלמוג, דניאל, ליאור ורמי,
קשה לי להאמין שליאור ורמי יעזבו
לפני דניאל ואלמוג.

נטשונת1234

Well-known member
מישהו חייב ללכת.
המודחים הם אלמוג, דניאל, ליאור ורמי,
קשה לי להאמין שליאור ורמי יעזבו
לפני דניאל ואלמוג.
העניין הוא שליאור הדיח את גל ולפי מה שזכור לי מהדלפות, עקף אפילו את ג'וזי. אלא אם בהדחה ההיא כולם התאחדו להצביע לו כדי להעיף את גל, מה הסיכוי שלתום/אורן/קארין יהיו יותר הצבעות?

ariela1612

Well-known member
העניין הוא שליאור הדיח את גל ולפי מה שזכור לי מהדלפות, עקף אפילו את ג'וזי. אלא אם בהדחה ההיא כולם התאחדו להצביע לו כדי להעיף את גל, מה הסיכוי שלתום/אורן/קארין יהיו יותר הצבעות?
לא עקף את ג'וזי בוודאות, ניסו להעיף את יהודה, לא גל, בגלל זה אם הפייבוריט שלך מועמד, אסור להצביע אסטרטגית לדעתי

svtar25

Well-known member
לא עקף את ג'וזי בוודאות, ניסו להעיף את יהודה, לא גל, בגלל זה אם הפייבוריט שלך מועמד, אסור להצביע אסטרטגית לדעתי
ההפקה העיפה את גל, לא הקהל! ההפקה יכולה לעשות מה שבאה לה! להצביע מניידים לליאור על מנת להעיף את גל. יש תסריט של ההפקה, הפוקוס הוא על יהודה ואלמוג , הם לא היו צריכים הסחות דעת עם הזוג תום&גל. הם כבר לא היו בתסריט. הדחה מפתיע יוצרת עניין, מביאה יותר רייטינג. שברון לב של תום בעקבות הדחה של גל, חזרה מפתיעה שלה הביתה...יותר מעניין מסתם מגורים בבית. כרגע גל לא מאיימת על הזוכה. אפשר עדיין להשתמש בה לצורכי רייטינג.

ariela1612

Well-known member
ההפקה העיפה את גל, לא הקהל! ההפקה יכולה לעשות מה שבאה לה! להצביע מניידים לליאור על מנת להעיף את גל. יש תסריט של ההפקה, הפוקוס הוא על יהודה ואלמוג , הם לא היו צריכים הסחות דעת עם הזוג תום&גל. הם כבר לא היו בתסריט. הדחה מפתיע יוצרת עניין, מביאה יותר רייטינג. שברון לב של תום בעקבות הדחה של גל, חזרה מפתיעה שלה הביתה...יותר מעניין מסתם מגורים בבית. כרגע גל לא מאיימת על הזוכה. אפשר עדיין להשתמש בה לצורכי רייטינג.
פחות,ואני אוהבת את גל

willing

Well-known member
אני לא יודעת אם אנחנו צודקות בזה. שגל הודחה למרות שכן הצביעו לה.
מה שכן מצאתי הסכמה עליו, זה שרועי עוז העלים את גל מהפרקים וזה השפיע באופן לא הוגן.

לא מתבאסת מדי, כי התותחית הזאת תמצא את דרכה אלינו

svtar25

Well-known member
באיזה הקשר גל ולינור אמרו את חמישיות הגמר שלהן? כאשר נכנסו לבית בשיחת חולין לרמי, תום ואורן או עפ"י הוראת האח הגדול כחלק של המשימה?
הסבר למה גל לא כללה את ג'וזי ברשימה, יכול להיות פשוט- רצתה לחזק את הבן זוג שלה, להראות נאמנות אליו. ברור שגל יודעת שבגרסת מציאות ג'וזי בגמר, יש לו מספיק תומכים. גל אמרה שיחסים שלה עם ג'וזי שונים מכל דייר אחר, הם לא תמיד מסכימים, לפעמים רבים, אבל בסופו של דבר משלימים. לא צריך להתרגש מרשימה שגל אמרה בתוך הבית.

andersonian

Well-known member
באיזה הקשר גל ולינור אמרו את חמישיות הגמר שלהן? כאשר נכנסו לבית בשיחת חולין לרמי, תום ואורן או עפ"י הוראת האח הגדול כחלק של המשימה?
הסבר למה גל לא כללה את ג'וזי ברשימה, יכול להיות פשוט- רצתה לחזק את הבן זוג שלה, להראות נאמנות אליו. ברור שגל יודעת שבגרסת מציאות ג'וזי בגמר, יש לו מספיק תומכים. גל אמרה שיחסים שלה עם ג'וזי שונים מכל דייר אחר, הם לא תמיד מסכימים, לפעמים רבים, אבל בסופו של דבר משלימים. לא צריך להתרגש מרשימה שגל אמרה בתוך הבית.
חד משמעית שם בתוך הבית גל ולינור השמיעו את החמישיה שלהן מדף המסרים
של נטלי דדון
לעוז לא נשאר אלה לשתף פעולה

קבצים מצורפים

• 156117058_420055542418785_431637398299623426_n.jpg
    156117058_420055542418785_431637398299623426_n.jpg
    KB 53.6 · צפיות: 22
מצב
הנושא נעול.
למעלה