** שרשור בוקר ☀️ היום ה46 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
בוקר טוב :)

היום צריכות להיות ההעמדות להדחה + בחירת ראש בית
האם יהיו העמדות או שמדובר בקולקטיבית ?

בקרוב נדע

שיהיה יום נפלא |4U|

ORIGINALNIK

Well-known member
נו קדימה שיר בוקר דיי עם הבישולים זה לא נראה צמחוני גם ככה

ariela1612

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|

מאירועי ליל אמש, אז אם יש משהו שאני ממש לא אוהבת זה סילופים, קל וחומר שחושבים שאני מסלפת ולכן הנה תוכן השיחה (כמובן שאני אתייחס רק למה שנאמר על ג'וזי) והסוגריים זה הערות שלי בלבד!

21:25

רמי פונה לגל ומספר על השיחה עם ג'וזי (מדברים על לינור) "מסכנה, מסכנה, אבל פתאום יש לה אותך ויש לה חברות היא מרשה לעצמה (זה מה שג'וזי אמר לרמי).

רמי: אני אומר עבד כי ימלוך על האנשים הכי גרועים בעולם, זו העלבה נוראית. עבד כי ימלוך.

גל: "כן שמעתי את זה" (השיחה עם ג'וזי בחדר ארונות)

רמי: נו את מבינה, זה טינוף ברמות, גם לגרום לי לחשוב.... בלה בלה. אני לא רוצה לדעת..... (ואז נתן דוגמאות שאם מישהו יבוא וינסה לספר לו משהו על תום או גל, הוא לא ירצה להקשיב וזה לא יעניין אותו)..... בלה בלה בלה ואז הסביר שאם בחוץ הוא ירצה לשכור את שירותיו של תום כעו"ד הוא יבדוק אליו (לא דיבר על איילון).

מדברים על יהודה ורונית, בלה בלה בלה

רמי: וגם היום הולדת הזה זה היה ממש רק כדי לגייס קולות (ברור רמי כי זה ממש עזר לרונית)

תום: ברור זה היה ברור לי.

רמי: זה היה שקוף, כי הוא כל הזמן התלונן שהיא מציקה לו (ג'וזי)

גל: לא. הוא מאוד אוהב אותה.

רמי עושה עם הראש לא,

תום : די, די, נו גל בחייאת ראבק.

רמי: כל ההתחברות אליה הייתה כדי לקבל את הקולות של הביביסטים, כולם ארבעתם התחברו אליה בגלל זה (ימית לא דיברה איתה חצי מהזמן!)

וזהו אין לי כח להמשיך לתמלל. בקיצור זה בדיוק מה שנאמר, אפשר לבדוק אותי, ובזה תם הטקס.

הבעיה בשיחה הזאת שרמי מנסה לעשות מניפולציה על גל ותום ולהסית נגד ג'וזי (מקווה שהוא לא יצליח)

מעבר לזה, אהבתי את השיחה של קארין ותום (היא כמעט לא אמרה את המילה סיטואציה – הזיה), אהבתי שהם עלו על התוכנית של עוז הנוכל לתת ליהודה השחקן את הפרס.

אהבתי לראות את ג'וזי רוקד ושמח, אחרי לילה שהוא בכה (לפחות יצא לו טרק חדש "גושפנקה" )

יום טוב לכולם |לב|

Jackie Brown

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|

מאירועי ליל אמש, אז אם יש משהו שאני ממש לא אוהבת זה סילופים, קל וחומר שחושבים שאני מסלפת ולכן הנה תוכן השיחה (כמובן שאני אתייחס רק למה שנאמר על ג'וזי) והסוגריים זה הערות שלי בלבד!

רמי פונה לגל ומספר על השיחה עם ג'וזי (מדברים על לינור) "מסכנה, מסכנה, אבל פתאום יש לה אותך ויש לה חברות היא מרשה לעצמה (זה מה שג'וזי אמר לרמי).

רמי: אני אומר עבד כי ימלוך על האנשים הכי גרועים בעולם, זו העלבה נוראית. עבד כי ימלוך.

רמי: נו את מבינה, זה טינוף ברמות, גם לגרום לי לחשוב.... בלה בלה. אני לא רוצה לדעת..... (ואז נתן דוגמאות שאם מישהו יבוא וינסה לספר לו משהו על תום או גל, הוא לא ירצה להקשיב וזה לא יעניין אותו)..... בלה בלה בלה ואז הסביר שאם בחוץ הוא ירצה לשכור את שירותיו של תום כעו"ד הוא יבדוק אליו (לא דיבר על איילון).

רמי: וגם היום הולדת הזה זה היה ממש רק כדי לגייס קולות (ברור רמי כי זה ממש עזר לרונית)

רמי עושה עם הראש לא,

רמי: כל ההתחברות אליה הייתה כדי לקבל את הקולות של הביביסטים, כולם ארבעתם התחברו אליה בגלל זה (ימית לא דיברה איתה חצי מהזמן!)

וזהו אין לי כח להמשיך לתמלל. בקיצור זה בדיוק מה שנאמר, אפשר לבדוק אותי, ובזה תם הטקס.

הבעיה בשיחה הזאת שרמי מנסה לעשות מניפולציה על גל ותום ולהסית נגד ג'וזי (מקווה שהוא לא יצליח)

מעבר לזה, אהבתי את השיחה של קארין ותום (היא כמעט לא אמרה את המילה סיטואציה – הזיה), אהבתי שהם עלו על התוכנית של עוז הנוכל לתת ליהודה השחקן את הפרס.

אהבתי לראות את ג'וזי רוקד ושמח, אחרי לילה שהוא בכה (לפחות יצא לו טרק חדש "גושפנקה" )

יום טוב לכולם |לב|
לפחות גל לא מפחדת להגיד את דעתה מול אבא וסבא

אלזה4

Well-known member
בוקר טוב לכולם |חיבוק|

רמי עושה עם הראש לא,

יום טוב לכולם |לב|
האמת אריאל שלא הבנתי אתמול על מה המהומה..
ונניח שגל דיברה על ג'וזי..אז מה?
זה סודק את רומנטיזציית היתר שנתנו פה ל"אח ואחות".
ברור שהם אוהבים. ברור שיתפלקו אמירות...בעיקר אם הם בסביבות שונות שעויינות אחת את השנייה

אלזה4

Well-known member
לא יקירתי אין מהומה, המהומה שרמי מנסה להסית את גל ותום על ג'וזי
המהומה לא היתה על רמי...המהומה היתה אם גל נפלה או לא נפלה לדיבור על ג'וזי..
קצת זכוכית מגדלת...
היא עוד תגיד אמירות..
היא בחיים לא תשים אותו להדחה..
לא נראה לי שהיא תריב איתו בבית..
זה מה שחשוב.
קצת לא נעים שעפים עליה כשהיא מגנה על ג'וז ומיד היא הופכת למפלצת אם היא שותקת...קיצוניות כזו (לא אומרת שזה בא לידי ביטוי בתגובות שלך)

ariela1612

Well-known member
המהומה לא היתה על רמי...המהומה היתה אם גל נפלה או לא נפלה לדיבור על ג'וזי..
קצת זכוכית מגדלת...
היא עוד תגיד אמירות..
היא בחיים לא תשים אותו להדחה..
לא נראה לי שהיא תריב איתו בבית..
זה מה שחשוב.
קצת לא נעים שעפים עליה כשהיא מגנה על ג'וז ומיד היא הופכת למפלצת אם היא שותקת...קיצוניות כזו (לא אומרת שזה בא לידי ביטוי בתגובות שלך)
חלילה מפלצת אני מאוד אוהבת את גל ומאוד אוהבת את החברות בינהם, בלייב עצמו כשאתה בתוך זה ואחרי כל היום הזה, אז כן התעצבנו, גם אני מודה. מה שרמי ודרור מנסים לעשות מצליח להם עם לינור, קארין ואפילו ליאור לא מדבר איתו כרגיל, אבל הקשר עם גל (מבחינתי בכל אופן) הכי מעניין אותי וכאב לי שהיא ישבה שם. אבל היא כן הגנה עליו ואני בטוחה שיהיו עוד שיחות לידה, זה עיצבן ומעצבן אותי מה שהם מנסים לעשות ועוד עם גל שרמי יודע שהם כמו משפחה.

Jackie Brown

Well-known member
מה קרה שהם כל כך ערניים על הבוקר מוקדם ועוד מבשלים?

svtar25

Well-known member
היה לי ברור שתום וגל לא יחזיקו שניה בחוץ
אבל נראה שגם בבית לא יחזיקו יותר מדי
עד עכשיו לא חשבתי שתום מכבה אותה
חשבתי שהוא מכיל אותה קצת.
היא תכיל את כל השריטות, הריגש, הדאונים והמורכבות שלו ולו יפריע כל דבר אפשרי. עכשיו מפריע לו שהיא מתלבשת חשוף ומדברת על סקס. זו היא מהתחלה ועד לרגע זה שום דבר לא השתנה והוא בחר להיות שם, או שילמד להכיל או שיחפש דגיגה צנועה שתתאים לסטנדרטים של אמא.

כשזה מגיע ללשנות בן אדם בזוגיות או לנסות לחנך אותו מבחינתי זה איכס. זה לא המקום שלו.
-מסתמכת על מה שנכתב בפורום, לא צפיתי בלייב-
מתי הפריעה לתום שגל מתלבשת חשוף? מדברת על סקס, אולי הוא מתבייש, הוא ילד של אמא, מבחנתו זה לא נושא לשיחה בטלוויזיה וגל יותר פתוחה בקשר לכל הנושאים האלה. תום אמר בת.ז שלא יעשה סקס באח הגדול...

Aye123

Well-known member
מתי הפריעה לתום שגל מתלבשת חשוף? מדברת על סקס, אולי הוא מתבייש, הוא ילד של אמא, מבחנתו זה לא נושא לשיחה בטלוויזיה וגל יותר פתוחה בקשר לכל הנושאים האלה. תום אמר בת.ז שלא יעשה סקס באח הגדול...
מחקתי את התגובה שלי כי הגבתי לפני שצפיתי מרוב שזה עיצבן אותי לקרוא את זה חח
אצפה ואגיב שוב.. ככל הנראה אעשה העתק הדבק

svtar25

Well-known member
מחקתי את התגובה שלי כי הגבתי לפני שצפיתי מרוב שזה עיצבן אותי לקרוא את זה חח
אצפה ואגיב שוב.. ככל הנראה אעשה העתק הדבק
חזרתי לאחור בסרגל לשיחה של תום ודרור ב8:09
מסתבר שתום שאל את גל "האם היא התנהגה ככה בזוגיות קודמות? "
הבנתי עכשיו שלתום מפריעות כל הבדיחות על מין, סוג של שיח.
אחר כך בזמן השיר ראיתי את גל עצובה.
אני חושבת שזה לא עניין של גיל , פשוט מנטלית גל ותום לא מתאימים.
אני חושבת שהיא צריכה ללכת לדבר על זה עם אחיה הגדול ג'וזי, שייתן לה עצה.

Aye123

Well-known member
6:04- גל מספרת על חלום שחלמה.
הייתה בבריכה, אחד מהדיירים טבל את הראש והסתכל עליה וגל העיפה לו כאפה. היא אמרה שהיא זוכרת מי זה היה בחלום שזה אחד מהדיירים בבית שהיא לא רוצה להגיד מי וצחקה.
או יהודה או אחד מהמבוגרים ולא נעים לה להגיד

מכורה וחבל

Well-known member
הוא אמר שמפריע לו שהיא מתלבשת חשוף?

nicknick

Well-known member
@אלזה4 לגבי מה שענית בשרשור הקודם.
הבדלי הגיל שלהם לא תמיד בולטים אבל אלה המקומות שזה מתעורר.
גל נמצאת בשלב בחייה בו היא רוצה להתריס,להראות שהיא בוגרת וגדולה ונועזת...
ותום , לא בשלב כזה.
יש גם ענייני מנטליות שלא קשורים לגיל, יש אנשים שיותר פתוחים מינית וכאלה שפחות , אבל אצל גל מרגיש לי שעניין הגיל הרבה יותר דומיננטי. אני לא בטוחה שהיא מבינה עד הסוף השלכות של זריקת סיפורים אינטימיים לאוויר משל סתם סיפרה עוד הלצה משעשעת.

אבל זה מעניין לי לראות אותם מנסים להגיע לעמק השווה, מדברים על זה בצורה פתוחה .

כנראה שגם לה יש הזדמנות ללמוד פה משהו על לשמור על עצמה, לחשוב על החוויה של בן הזוג שמולה ולו יש הזדמנות ללמוד לקבל את האישה שמולו כפי שהיא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה