** שרשור בוקר ☀️ היום ה79 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Droritt

Well-known member
דעה לא פופולארית- מאוד מאוכזבת מההדחה של לינור. נראה לי פשוט הזוי שגל ולינור כבר לא פה ואופיר ואלמוג כן. ממש מבאס.. קארין בגמר ויהודה מנצח. עונה דפוקה.. עושה חשק להפסיק לראות

מיק83

Well-known member
דעה לא פופולארית- מאוד מאוכזבת מההדחה של לינור. נראה לי פשוט הזוי שגל ולינור כבר לא פה ואופיר ואלמוג כן. ממש מבאס.. קארין בגמר ויהודה מנצח. עונה דפוקה.. עושה חשק להפסיק לראות
אפשר למנוע מיהודה לנצח, אם רק תאמיני בזה

Droritt

Well-known member
אפשר למנוע מיהודה לנצח, אם רק תאמיני בזה
השאלה איך... אני מעדיפה שג'וזי/תום ינצחו אבל זה נראה לי חסר סיכוי.. אז להצביע לזהבה בגמר? אני דיי בטוחה שהיא תהיה מקום שני ויהודה ראשון

שאנל777

Well-known member
נראה לי שהדחה הבאה תהיה כ-זוג. כנראה כמה זוגות יהיו מועמדים בהתאם למשימה ואז הקהל יצטרך להדיח זוג. אם אופיר ודניאל לא יהיו זוג מועמד יהיה חרבו דרבו בחוץ. נניח יהודה ואלמוג מול תום ואורן, מי יודח? או ג'וזי וקארין? יחברו קהלים רק שלאלמוג אין קהל, יהודה הכי בסכנה במקרה כזה

Droritt

Well-known member
נראה לי שהדחה הבאה תהיה כ-זוג. כנראה כמה זוגות יהיו מועמדים בהתאם למשימה ואז הקהל יצטרך להדיח זוג. אם אופיר ודניאל לא יהיו זוג מועמד יהיה חרבו דרבו בחוץ. נניח יהודה ואלמוג מול תום ואורן, מי יודח? או ג'וזי וקארין? יחברו קהלים רק שלאלמוג אין קהל, יהודה הכי בסכנה במקרה כזה
לא נראה לי שיכולים לעשות דבר כזה.. כל דייר שם הוא מתמודד בפני עצמו ולא זכור לי שאי פעם הייתה הצבעה משותפת

בסדר555

Well-known member
ליהודה יש מספיק קהל לעקוף את שאר הזוגות גם כשהוא לבד
אני נגד מהסיבה הפשוטה שאני רוצה את אלמוג בחוץ, הייתי שמח אם אלמוג תועמד עם יהודה אבל כל דייר בנפרד מבחינת הצבעות

ariela1612

Well-known member
מה נסגר עם ליאור לא נותן להם לשחק?
כל העונה הם משחקים על המיטה שלו עכשיו נזכר

ariela1612

Well-known member
שתה קפה והניח על ראש המיטה שלו "תזהרו מהקפה"

ובלי קשר קבלתי וייב שג'וזי לא מתקבל ממש במשחקים שלהם, דיי מתעלמים למרות שהוא מנסה להשתתף
נכון גם אני שמתי לב לזה ומעבר לזה כל פעם שהם משחקים וג'וזי מגיע המשחק נגמר

צופהבאחהגדול

Well-known member
שתה קפה והניח על ראש המיטה שלו "תזהרו מהקפה"

ובלי קשר קבלתי וייב שג'וזי לא מתקבל ממש במשחקים שלהם, דיי מתעלמים למרות שהוא מנסה להשתתף
נכון. והכל דרור. דרור לא סובל אותו פשוט כי ככה. נעול עליו מההתחלה ניסה להרעיל עליו הצליח במשך חודשיים. לאחר מכן הבין שאבוד. אבל קשה לו לקבל אותו.

Moiya_1

Well-known member
הכוונה שזה שההפקה דחפה להדחת לינור נטו בשביל לשמור על רמי, זה לא היה הוגן.
אם זה נעשה לאור האש שרמי חוטף, הוא היה צריך לעוף.
אוקיי. יש מצב שהוא יועמד להדחה הבאה (תלוי במשימה היום) ואז הקהל בחוץ יחליט.

ללא כל קשר לפיו המפיק מרגליות והנוטף בעיתיות מילולית,
אני אישית מאוד שמחה שלינור הודחה.

Moiya_1

Well-known member
אה ואני עדיין אוהבת את רמי. למרות שהתנהגותו האיומה בימים האחרונים הרתיח לי במוח.
אבל גם יודה מרתיח לי במוח עונה שלמה, מה זה מרתיח... שורף ממש ואותו אני לא לא לא אוהבת.
מה זה אומר עלי?

מצב
הנושא נעול.
למעלה