** שרשור בוקר ☀️ היום ה80 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Rave n

Well-known member
הפיק של העונה - מסר מאמא של ג'וזי - האימאמא של כול המסרים!

בסדר555

Well-known member
חבל שלא הראו את ההצבעות לראש בית שבוע שעבר
יהודה תמיד מצביע לג'וזי מעניין אותי במי הוא בחר הפעם

צופהבאחהגדול

Well-known member
אורן אומר שרק בשישי יבשל.
הוא עושה טובה ? הם מסתדרים שם יופי. יש לו חשיבות עצמית יותר מידי גבוה. וגם במשמרת שלו יש כזה איום אף אחד לא נכנס למטבח(בחסות דרור) אין ארוחות בוקר . יאללה

nicknick

Well-known member
אין מי שיעמיד את רמי להדחה
זאת הסיבה שההפקה לא מחזירה ליהודה את הקול בהצבעה.
על אף שאני כן מיציתי את רמי ולא הייתי מתנגדת שיודח, אני חושבת שבמידה מסוייימת יהודה גם מרוויח מזה שהוא לא מעמיד.
הוא לא פותח חזיתות.
כשאתה לכאורה "בטוב עם כל הבית" כל שם שתגיד בהעמדה יהיה לרעתך.

חוץ מרמי שברור שיבחר אותו , יש לו עוד שם להגיד.
אם יעמיד להדחה דייר חדש, אחרי שהוא בטוב איתם וכל הזמן אומר שהוותיקים פחדנים בזה שהם מעמידים אותם, זה יעמיד אותו באור צבוע.
וכל שאר הוותיקים, הוא לכאורה בטוב איתם , אני לא רואה מישהו שם שהוא יעמוד ולא יעשה לו פרצוף, על כך.
בסך הכל זה גם מרחיק ממנו אש.

svtar25

Well-known member
אתם זוכרים שתום אמר : "כשאני יוצא היא איבדה את הטבעת..." ;) :ROFLMAO: אז לא...עוד לא איבדה, אבל כמעט
מתוך וואלה סלבס:
אחרי שוואלה! סלבס הייתה הראשונה לספר לכם כי גברעם, שמיוצגת אצל אלינור שחר, קטפה קמפיין ראשון למותג הבירה, "סול", עכשיו היא גם מביאה לכם קצת ג'וס מסט הצילומים שהתקיימו על חוף הים. גל, שכזכור החליפה טבעות עם חיימוב, כסמל לאהבתם, סירבה להוריד את הטבעת במהלך הצילומים והתעקשה להצטלם איתה.
אממה, לצערה של הכוכבת הצעירה, בין שוט אחד לשני - נפלה הטבעת בחול החם, כך שבין רגע פרצה דרמה על החוף וכל אנשי ההפקה נאלצו להפסיק את הצילומים ולחפש אחר הטבעת שיקרה כל כך לליבה של הגברעם. סוף טוב הכל טוב - הטבעת נמצאה והצילומים המשיכו כסדרם.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
לדעתי דרור רוצה שמי שיבחר יעמיד להדחה את קארין ולדעתי הוא ילך על אלמוג כראש הבית כי יש הכי הרבה סיכוי שתעמיד אותה

ariela1612

Well-known member
וואי אם הם יבחרו את דניאל לראש הבית, ג'וזי יפגע ממש ובצדק!!

לא שאכפת לי שיהיה מועמד, אבל בשביל ההרגשה שלו שזה יעשה לו טוב, מרגיש כמו הילדים שתמיד בוחרים אותם אחרונים בכל משחק

עלק תקציב, ראינו איך השף יודע לעשות תקציב, יום שני ואין מה לאכול

מיק83

Well-known member
וואי אם הם יבחרו את דניאל לראש הבית, ג'וזי יפגע ממש ובצדק!!

לא שאכפת לי שיהיה מועמד, אבל בשביל ההרגשה שלו שזה יעשה לו טוב, מרגיש כמו הילדים שתמיד בוחרים אותם אחרונים בכל משחק

עלק תקציב, ראינו איך השף יודע לעשות תקציב, יום שני ואין מה לאכול
זה יעיד נטו עליהם

מצב
הנושא נעול.
למעלה