**שרשור בוקר ☀️ היום ה81 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
הם התרגלו שהוא סופג הכל ומוריד את הראש, אולי הגיע הזמן שיכנס בהם קצת, מסכן הוא באטרף רציני.
הבוס שלי בחופש היום, מזמינה אותו לבוא ולשפוך את הלב כמה שירצה|חיבוק||מאוהב|
סופג מה וממי? הוא ראה את דרורה במו עיניו מתרעל ושתק.
הגיע הזמן שיתמודד מולו.

anatdav

Well-known member
סופג מה וממי? הוא ראה את דרורה במו עיניו מתרעל ושתק.
הגיע הזמן שיתמודד מולו.
בדיוק, הגיע הזמן שיתמודד ויצא עליו.
דרור נראה לי מסוג האנשים שחזק על מי ששותק לו, אבל אנשים שיעמדו מולו, הוא ירד מהם.

סטיריקון9

Well-known member
קורה רק על רמי, הכל מחושב הוא לא רוצה לפגוע ביהודה אם יצא על דרור וכנראה גם פוחד ממנו. הפלטפורמה של רמי נוחה לו מספקת לו סיבות לאורך כל העונה לנגוס. על פניו הוא מצהיר שרוצה לפתוח דף חדש אבל זה ממש למראית עין ולאוזנו של ליאור הוא ממש לא סובל אותו ומחפש כל הזמן...

עדגיל

Well-known member
קורה רק על רמי, הכל מחושב הוא לא רוצה לפגוע ביהודה אם יצא על דרור וכנראה גם פוחד ממנו. הפלטפורמה של רמי נוחה לו מספקת לו סיבות לאורך כל העונה לנגוס. על פניו הוא מצהיר שרוצה לפתוח דף חדש אבל זה ממש למראית עין ולאוזנו של ליאור הוא ממש לא סובל אותו ומחפש כל הזמן...
מה הקשר עכשיו ליהודה??

נטעה

Well-known member
ריח הגמר עמוק באוויר…
השחקנים כולם יוצאים מחוריהם…
ורק זהבה'ליי תמשיך בשירתה.

ariela1612

Well-known member
אתמול בתיאום הם אמרו להצביע לצבע קפה?
כי נראה לי שהבנתי למה ג'וזי אמר להם היום זה חלב אתמול זה היה שחור (לליאור ורמי) על הקפה כאילו

סטיריקון9

Well-known member
אתמול בתיאום הם אמרו להצביע לצבע קפה?
כי נראה לי שהבנתי למה ג'וזי אמר להם היום זה חלב אתמול זה היה שחור (לליאור ורמי) על הקפה כאילו
נמאס מהערות שלו, זורק וממשיך הלאה שיתייצב וידבר וישאל בקול ולא באמצעות זריקת מילים ומאחורי הגב. הבגרות הזאת חסרה אצלו. מובן שהוא מתוסכל שלא בחרו בו אבל באותה מידה יש אנשים שבוחרים בהם כל הזמן להדחה. זה לא אומר שהוא צריך לעשות מעשה יהודה שחיזר אחרי רמי כמה ימים ואח"כ כעס כעס גדול שהעמיד אותו ואמר שהוא לא גבר.

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה