**שרשור בוקר ☀️ היום ה81 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
סובל מבכצ'ט (כך סיפר) הסימפטומים החלו אחרי הפייק גמר וסרטון ההוצאה לאור שלו, לקח ללב
אתמול עבר לו, חזר שוב לטנף קיבל אומץ אחרי המסר
אבל עוז הראה תיאומי הדחה כמעט בטוח שלו
מאז יש שקט מוחלט

ariela1612

Well-known member
תנו השערות מי מצביע למי לראש הבית
לפי התכנון שלהם הם מצביעים לאלמוג או צבע קפה (דניאל) לא יודעת
מה שאני יודעת זה שהיום יש מבחן חברות מאוד גדול מבחינתי לאורן תום זהבה וליאור, כי הם יודעים כמה ג'וזי רוצה להיות ראש בית ועוד זהבה אומרת לו "אתה תהיה כפרה עלייך" עכשיו נראה מי יותר משמעותי להם דרור או ג'וזי

anatdav

Well-known member
לפי התכנון שלהם הם מצביעים לאלמוג או צבע קפה (דניאל) לא יודעת
מה שאני יודעת זה שהיום יש מבחן חברות מאוד גדול מבחינתי לאורן תום זהבה וליאור, כי הם יודעים כמה ג'וזי רוצה להיות ראש בית ועוד זהבה אומרת לו "אתה תהיה כפרה עלייך" עכשיו נראה מי יותר משמעותי להם דרור או ג'וזי
זהבה דו פרצופית, משחקת אותה תמימה, אבל לכל אחד אומרת מה שהוא רוצה לשמוע, ובסוף עושה מה שדרור מצווה עליה, שפוטה שלו.:mad:

אופה קטנטנה

Well-known member
אני אלך להכין מטעמי ריבים אפשריים.

גיוזות - אם ג׳וסף פוצח במלחמת כל בכל.

ארבה מטוגן - עם יהודל׳ה כרגיל מתערב מחששש שיוותר מאחור כשהפוקוס על חברו.

Droritt

Well-known member
בדיליי, איזה קנאי היהודה הזה! אתמול כשהגיע מסוק לרמי ישר ניסה להקטין ולהגיד שזה בטוח מלינור. ולגביי המסוק של ג'וזי אמר שזה לא הגיוני שהמסר שניסו להעביר לו הוא שגברת איקס מחכה לו.. פשוט שורף לוו

mariamma 86

Well-known member
בדיליי, איזה קנאי היהודה הזה! אתמול כשהגיע מסוק לרמי ישר ניסה להקטין ולהגיד שזה בטוח מלינור. ולגביי המסוק של ג'וזי אמר שזה לא הגיוני שהמסר שניסו להעביר לו הוא שגברת איקס מחכה לו.. פשוט שורף לוו
לא מדויק. היו הרבה שאמרו שראו את לינור. לא רק הוא

Kiera

Well-known member
לא מדויק. היו הרבה שאמרו שראו את לינור. לא רק הוא
אכן כן, אפילו לא היה הראשון שחשב את זה.
ולגבי המסר על המסוק, נו, צדק, בדיוק כמו רבים מאיתנו שצחקו על קשקוש צופן דה ג'מילי הכה מתוחכם.
אבל לא, אסור לו להעלות השערות או את מחשבותיו בקול. הכל מקנאה יוקדת!

Droritt

Well-known member
ולגבי המסר על המסוק, נו, צדק, בדיוק כמו רבים מאיתנו שצחקו על קשקוש צופן דה ג'מילי הכה מתוחכם.
מה?? הוא טעה! יש פה את ההסבר של חבר שלו. הוא אמר לו שלא יתאהב כי גברת איקס מחכה לו בחוץ. אבל ליהודה שורף מדי לחשוב ככה אז הוא אמר שזה פירוש לא הגיוני

נטה אונה

Well-known member
אז עכשיו גם החברים של ג'וזי טפשים.
ויהודה העלה השערות עם דרור - זה בטח לא שיחה שמסתיימת בפרגון על ג'וזי

ziniozi

Well-known member
יתכן כי יהודה, אלמוג, קארין וליאור יצביעו לג'וזי לראשות הבית. מי עוד יכול לקבל מס' קולות?

בסדר555

Well-known member
דרור לדעתי לא יגיע לגמר, עוז מתחיל לשרוף אותו בכל הזדמנות
בא לי שהוא ישאר עם קארין על הספה ואז יגידו "דרור בוא אלינו"

מצב
הנושא נעול.
למעלה