** שרשור בוקר ☀️ היום ה86 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופהבאחהגדול

Well-known member
הרי לא מדובר בסיגריות ולא בשטויות . הוא ראה אותם מתאמים הבין את הקבוצה. אורן נבחר שבוע שעבר העמיד את קארין. דייר חדש.
תום והוא מתלחששים כל הזמן רמי ותום מתלחששים מדברים אסטרטגיות הלך להם עונה שלמה. על זה מדובר. ותום על זה שהוא אומר הוא לא מבין שאנחנו רוצים לטובתו... אז בוא... אתה לא .
הקטע שזה יוצג כקטנוני אבל מי שיזכור את ה "הסכם" עם החיוך של אורן וכל מה שקרה עם דרור יבין שזה לא סתם

צופהבאחהגדול

Well-known member
לגבי אלמוג.. יצא לה רגע של אמת במסיבת הולנטיין. כשהפריחה בלון באויר וביקשה משאלה בספונטניות .. הלוואי ואגיע לגמר... אחר כך הסתכלה בצדדים ואמרה בריאות אושר שמחה וכו' אז זה בדיוק המטרה

נטשונת1234

Well-known member
אני מניחה שזה בא מתוך סערת רגשות, ובכל זאת- לגשת לדייר בבית ולבקש ממנו לא לברך אותך ולא לפנות אליך ב"אחי" כי אתה יודע שזה מצביעות, זה בגדול לבקש מדייר בבית לא לדבר איתך וזה לדעתי משהו די מיותר ולא מכבד. אם ג'וזי הצליח לשבת ליד רמי בארוחות ולאכול מהאוכל שלו, כשהוטחו בו דברים קשים והוא היה יומיים עם דמעות בעיניים- לא מבינה למה קשה לנהל שיח בסיסי, גם אם צבוע (לא, כי לשבת להתלונן על צביעות של דייר לקארין בהתחשב בהיסטוריה שלהם ומה שהיא העבירה אותו עם הריב המדומה שהמציאה, זה לא מגוחך...) עם מישהו שהיה לכם סה"כ ויכוח. נשמע שהוא פשוט אכן לא היה מוכן ריב הזה ולא ידע לענות על דברים ועכשיו האגו בעיקר מדבר ממנו.

ariela1612

Well-known member
אני מניחה שזה בא מתוך סערת רגשות, ובכל זאת- לגשת לדייר בבית ולבקש ממנו לא לברך אותך ולא לפנות אליך ב"אחי" כי אתה יודע שזה מצביעות, זה בגדול לבקש מדייר בבית לא לדבר איתך וזה לדעתי משהו די מיותר ולא מכבד. אם ג'וזי הצליח לשבת ליד רמי בארוחות ולאכול מהאוכל שלו, כשהוטחו בו דברים קשים והוא היה יומיים עם דמעות בעיניים- לא מבינה למה קשה לנהל שיח בסיסי, גם אם צבוע (לא, כי לשבת להתלונן על צביעות של דייר לקארין בהתחשב בהיסטוריה שלהם ומה שהיא העבירה אותו עם הריב המדומה שהמציאה, זה לא מגוחך...) עם מישהו שהיה לכם סה"כ ויכוח. נשמע שהוא פשוט אכן לא היה מוכן ריב הזה ולא ידע לענות על דברים ועכשיו האגו בעיקר מדבר ממנו.
הוא הסביר את עצמו, אמר תלחץ לי יד תגיד מזל טוב, אל תבוא ותגיד לי שמח שנשארת אחי כי הרי הוא לא באמת שמח שג'וזי נשאר

נטשונת1234

Well-known member
אבל זה סהכ manner of speaking. אף אחד שם לא יוצא מגדרו אם מישהו שלא חבר שלו נשאר, כמו שאף אחד שם לא באמת "חיים" של אף אחד. אז עכשיו תום צריך לברור את המילים שבהם הוא מברך אותו? ג'וזי יכול פשוט לחייך ולומר לעצמו "איזה צבוע" וזהו. לדעתי בקשה לא במקום שתוביל להתעלמות וחבל.

מיק83

Well-known member
אבל זה סהכ manner of speaking. אף אחד שם לא יוצא מגדרו אם מישהו שלא חבר שלו נשאר, כמו שאף אחד שם לא באמת "חיים" של אף אחד. אז עכשיו תום צריך לברור את המילים שבהם הוא מברך אותו? ג'וזי יכול פשוט לחייך ולומר לעצמו "איזה צבוע" וזהו. לדעתי בקשה לא במקום שתוביל להתעלמות וחבל.
יש הבדל בין להגיד מזל טוב שנשארת לבין שמח שנשארת.. הבדל בין צביעות לבין לא.

גוזי ורמי מסתדרים טוב עם זה.

נטשונת1234

Well-known member
יש הבדל בין להגיד מזל טוב שנשארת לבין שמח שנשארת.. הבדל בין צביעות לבין לא.

גוזי ורמי מסתדרים טוב עם זה.
נו ברור שזה צבוע, גם חיבוקים בקידוש עם אנשים שאתה לא מדבר איתם זה צבוע, ובכל זאת כל אחד אומר בלב "נו שויין" ומחבק. העניין הוא שיש להגיד לעצמך ותכלס גם בכיף לשתף בזה את מעגל החברים (או במקרה של ג'וזי- "חברים") "איזה אדם צבוע..." לבין לגשת ולבקש ממנו להתחיל לברור מילים. אין פה ויכוח על הצביעות, יש פה ויכוח על יכולת הבלגה שג'וזי הוכיח בעבר שיש לו ולדעתי זה אחד המקרים שאפשר להבליג ובכך לשמור על טיב יחסים בסיסי בתוך בית משותף.

מיק83

Well-known member
נו ברור שזה צבוע, גם חיבוקים בקידוש עם אנשים שאתה לא מדבר איתם זה צבוע, ובכל זאת כל אחד אומר בלב "נו שויין" ומחבק. העניין הוא שיש להגיד לעצמך ותכלס גם בכיף לשתף בזה את מעגל החברים (או במקרה של ג'וזי- "חברים") "איזה אדם צבוע..." לבין לגשת ולבקש ממנו להתחיל לברור מילים. אין פה ויכוח על הצביעות, יש פה ויכוח על יכולת הבלגה שג'וזי הוכיח בעבר שיש לו ולדעתי זה אחד המקרים שאפשר להבליג ובכך לשמור על טיב יחסים בסיסי בטוח בית משותף.
הכל טרי עדיין, זה דיי פוגע מישהו שהחשבת אותו כחבר מחוץ לבית עושה לך דין כזה כדי להוציא אותך רע.

לגיטימי ואנושי לא לקבל צביעות כאשר האירועים סמוכים זה לזה ...

ariela1612

Well-known member
לא צריך לברור מילים אבל אחרי שתום הטיח בג'וזי מילים קשות ומנה את כל הפאקים שלו לבוא ולהגיד לו אני שמח שנשארת |יעני|
אני אסביר את השתשלשות העיניינים ולמה אני חושבת שדווקא תום הוא זה שחיפש את ג'וזי
תום ואורן ישבו על הספסל וקיוו שהריב על הסיגריה יוציא את ג'וזי מהבית
צעקות לג'וזי
תום תופס את ג'וזי לשיחת "הבהרה" כשהוא בא מוכן עם טיעונים חזקים
ג'וזי נשאר - שמח שנשארת :ROFLMAO:
אז בוא תגיד שאתה מת להוציא אותו מהבית וחלאס

נטשונת1234

Well-known member
לא צריך לברור מילים אבל אחרי שתום הטיח בג'וזי מילים קשות ומנה את כל הפאקים שלו לבוא ולהגיד לו אני שמח שנשארת |יעני|
אני אסביר את השתשלשות העיניינים ולמה אני חושבת שדווקא תום הוא זה שחיפש את ג'וזי
תום ואורן ישבו על הספסל וקיוו שהריב על הסיגריה יוציא את ג'וזי מהבית
צעקות לג'וזי
תום תופס את ג'וזי לשיחת "הבהרה" כשהוא בא מוכן עם טיעונים חזקים
ג'וזי נשאר - שמח שנשארת :ROFLMAO:
אז בוא תגיד שאתה מת להוציא אותו מהבית וחלאס
מזל שמצנזרים הכל ונותר לנו רק לשער מה באמת הולך בבית הזה ולעולם לא לראות תמונה מלאה משני הצדדים

ariela1612

Well-known member
מזל שמצנזרים הכל ונותר לנו רק לשער מה באמת הולך בבית הזה ולעולם לא לראות תמונה מלאה משני הצדדים
נכון, אבל את השיחה על הכיסאות כן ראינו ואת ג'וזי אומר מה היה בשיחה עם תום גם ראינו

אני אוסיף עוד משהו, ג'וזי רואה/ ראה בתום חבר, יש הבדל בינו לבין רמי

מיק83

Well-known member
נשמע שתום עשה לו משפט שדה ליד אנשים שתיכנן מראש (שונאת אנשים כאלה), ועכשיו עלאק שמח שהוא נשאר..

צביעות צביעות צביעות

בטח שהכל טרי כרגע..

Rave n

Well-known member
האוכל שייך לכולם, לא משנה מי המבשל

מצב
הנושא נעול.
למעלה