** שרשור בוקר 🌞 היום ה-58 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

צופה מלונדון

Well-known member
מהתכנית אתמול…
1/ הקטע של הסתוויות בחדר האח היה נפלא. לליאל, אין מה לומר, יש את הרגעים החזקים שלו כשהוא מייעץ
לדיירים איך להתנהל.
2/ הקטע של אתי והתלמידים ריגש אותי עד לדמעות. חזק מאד.
3/ פיתחתי אלרגיה בלתי נשלטת לאברהם. מי שהיה אחד הפייבוריטים שלי בתחילת העונה- פשוט דוחה ברמות. כמו שסתיו אמרה ודייקה- עלה לו. הוא בריון בגרוש. יש לו מבטים לא נעימים. כל הקטע עם האמא והתפרצות הבכי לא הזיזו לי ולא נגעו לי. גיחכתי.
4/ קאזם אהובי. כמה התגעגעתי
5/ אויש טליה ושחף… מעולם לא הייתם פייבוריטים שלי. משהו בטליה לא עבר ולא עובר לי אותנטי. מתפלאה עד עצם היום הזה איך היא בדיוק זכתה לאהדה כזו.
6/ התכנית היתה ׳מעולה׳. חחח
התביישתי בעצמי אל מול קטעי הליצן, השפן ושי שמפחדת מליצנים. WTF

ואחרי התכנית… התפרצות הבכי של ליאל ואתי שאתו- נראה לי אותנטי לגמרי. הרבה כאב וייסורים תחת מעטה הצחוקים. ויפה שאתי, שעברה בהצלחה את ההתמודדות עם הבן שיצא מהארון היתה שם עבורו לייצג את עמדת האם. צדקה בכל מילה. אין משהו שיכול לעשות לנו את זה כמו לראות את הילד שלנו מאושר.

ליהוק מטורף

Well-known member
מהתכנית אתמול…
1/ הקטע של הסתוויות בחדר האח היה נפלא. לליאל, אין מה לומר, יש את הרגעים החזקים שלו כשהוא מייעץ
לדיירים איך להתנהל.
3/ פיתחתי אלרגיה בלתי נשלטת לאברהם. מי שהיה אחד הפייבוריטים שלי בתחילת העונה- פשוט דוחה ברמות. כמו שסתיו אמרה ודייקה- עלה לו. הוא בריון בגרוש. יש לו מבטים לא נעימים. כל הקטע עם האמא והתפרצות הבכי לא הזיזו לי ולא נגעו לי. גיחכתי.
5/ אויש טליה ושחף… מעולם לא הייתם פייבוריטים שלי. משהו בטליה לא עבר ולא עובר לי אותנטי. מתפלאה עד עצם היום הזה איך היא בדיוק זכתה לאהדה כזו.

ואחרי התכנית… התפרצות הבכי של ליאל ואתי שאתו- נראה לי אותנטי לגמרי. הרבה כאב וייסורים תחת מעטה הצחוקים. ויפה שאתי, שעברה בהצלחה את ההתמודדות עם הבן שיצא מהארון היתה שם עבורו לייצג את עמדת האם. צדקה בכל מילה. אין משהו שיכול לעשות לנו את זה כמו לראות את הילד שלנו מאושר.
טליה ושחף מהממים וגם אם היתה נכנסת שוב היתה זוכה

Goneril 4444

Well-known member
מהתכנית אתמול…
לדיירים איך להתנהל.

בוקר טוב
מצטרפת לסעיפים מ1-3 ופלאס סעיף 6
סעיפים 4-5
קאזם- ההערה לשניר היתה מעליבה לא אהבתי בכלל
טליה ושחף :love: |לב אדום|

GALxp

Well-known member
כולם עדיין במיטות? חוץ ממעתוק ונגר.
עייפים הבוקר, מסכנים, עבדו קשה אתמול...

מירי גרב 22

Well-known member
שניר: היא עלתה על משהו גאוני
שי: כן, חברה שלי כתבה לי כבר חודש שאת לא בבית
שניר: זה אומר שהמכתבים מלפני חודש, אנחנו פה חודשיים.

מה אני אגיד, גאוני, שי ממש שייפנהיימר
🤦‍♀️

Droritt

Well-known member
נראה שאמא של אברהם לא עפה על ספיר.. טוב שהוא לא הכריח אותה לחבק אותה.. קצת מביך
הזכיר לי ילדים קטנים שההורים שלהם מכריחים אותם לתת חיבוק לאיזה דוד ולא בא להם
וספיר גם התערערה אתמול ממה שכתבו לאברהם

מצב
הנושא נעול.
למעלה