** שרשור בוקר 2 - היום ה-29 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ריב קולני וצרחני בין קאזם שחף ודניאל.

הזוג המלכותי בטוחים שהם הכי חזקים בחוץ - עוז תוריד להם במינון הם כבר במצב הזייתי

כעת שיחה של שחף וריוואה (כמה היא יפה!!!)

ורגע,
עוד לא הגענו לאסיפת הדיירים והריקושטים של אחרי.

המשך יום נפלא |פרח|

מירי גרב 22

Well-known member
שחף אומר על נתנאל שהוא לא גבר אלים לפני יומיים קרא לו בריון- לא הבנתי
בתוכנית הדוח היומי, המנחה קובי מחט (שהוא החכם באדם) הסביר: הוא לא בריון הוא רק נוהג בבריונות..........ואני לא הבנתי, זה כמו להגיד על גבר שאנס בחורה....הוא לא אנס הוא רק נוהג באנסיות? (לא היתה לי מילה מתאימה |פנים| ) על גבר שמכה את אישתו, הוא לא אלים הוא רק נהג באלימות?

מירי גרב 22

Well-known member
תסלחו לי אבל כשאני רואה את אליאב, גבר בן 32 מתקשה להכין חביתה בצורה באמת מביכה(כאילו, ללמד ילד "מיוחד" יותר מהיר וקל) ........אני נוטה להאמין שזה משהו בחינוך מהבית.
הוא בן פאקן 32, אז מה אם הוא רווק, לא עזרת בבית אף פעם? לא הכנת לעצמך לאכול? היו לך משרתות והדגש על משרתות?
אז מנסה לנחש איך זה היה אצלו בבית, אולי בא מבית כזה שמטפח את הגברים שבו כבני מלכות....נסיכים ומלכים שלא צריכים לעשות דבר כי יש את הנשים שיעשו עבורם.
הבתים האלו שבסוף הארוחה הגברים נשארים ללטף את הכרס ולפצח גרעינים והנשים מתרוצצות להוריד מהשולחן, לשטוף כלים ולהגיש קינוחים? לי נראה זה נראה כך והכל לכאורה כמובן .
הבן שלי, צעיר ממנו בעשור כמעט הכין לנו אחלה ארוחת ערב אתמול והצליח לעשות את זה בלי עזרה |פנים||פנים||פנים||פנים|

הנדונה

Well-known member
ריוואה בשיחה עם שחף: ״אני גם התעצבנתי על הקטע הזה שיש חוסר התחשבות בקבוצה, נגיד לדיאן יש (לא הבנתי) שלם במגירה
יום וחצי לפני הם החליפו עם קאזם….״

ריוואה: ״בר אמרה עליו (נתנאל) אתם גורמים לו לצאת….את מבינה שזה הדפוס של הגבר האלים, את מבינה מה את מגבה? ובר ענתה לי לא הוא לא כזה״
שחף: ״הוא לא כזה״

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ריוואה בשיחה עם שחף: ״אני גם התעצבנתי על הקטע הזה שיש חוסר התחשבות בקבוצה, נגיד לדיאן יש (לא הבנתי) שלם במגירה
יום וחצי לפני הם החליפו עם קאזם….״

ריוואה: ״בר אמרה עליו (נתנאל) אתם גורמים לו לצאת….את מבינה שזה הדפוס של הגבר האלים, את מבינה מה את מגבה? ובר ענתה לי לא הוא לא כזה״
שחף: ״הוא לא כזה״
הכוונה לסיגריות

dindan60

Well-known member
בוקר אור יש לי תחושה שהגמר יהיה טליה v בר
זהו

הנדונה

Well-known member
ריוואה (בשיחה עם שחף): ״בר מפחדת על המקום שלה, מאוד מפחדת שהאגו שלה יפגע, מאוד מפחדת מרחמים של אנשים, היא מאוד מפחדת שהמשפחה שלה רואה שהוא (אליאב) מזגזג לכאן ולכאן
בר מאוד מסתכלת למצלמות, וגם אליאב
היא נמנעת מלהגיד המון דברים״

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ואוו ריוואה "בר מאוד מסתכלת למצלמות,גם היא וגם אליאב,היא מאוד נמנעת להגיד דברים"

אם ככה בר נמנעת וזה מה שיוצא לה מהפה...אבוי לנו מה היינו מקבלים ממנה אם לא הייתה נמנעת.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
ואוו ריוואה "בר מאוד מסתכלת למצלמות,גם היא וגם אליאב,היא מאוד נמנעת להגיד דברים"

אם ככה בר נמנעת וזה מה שיוצא לה מהפה...אבוי לנו מה היינו מקבלים ממנה אם לא הייתה נמנעת.
אתמול היא כבר התעצבנה עליה על הקנס ואז בא עוז הזבל ונתן לדוש לעשות תקציב וביטל את הקנס

מצב
הנושא נעול.
למעלה