שרשור בנושא

חנע לוי

New member
שרשור בנושא

"איזה שיר של בטי מתאים למלחמה הזו?" כדי שכולם ישמחו :]

אוקיי, אז ככה:

לא מצאתי שיר של בטי שיתאים למצב, האמת. שיר שיתאים למצב הזה, צריך להכתב על המצב הזה. זו דעתי, אניוואי
. ארתור, מתי קובעים לגולף

ADVAM4

New member
../images/Emo7.gifגמאני רוצה לשחק גולף..

למה אף אחד לא מזמין אותי?!! אני לא חמודה?!! אם תרביצו לי לא יכאב לי?!!!! אתם לא אוהבים אותי!

RTur

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אממ.. אני לא חושב שיש שיר של בטי שמתאים למלחמה.. לא מצאתי משו שיכול להתאים.. אבל משו אחר זה להתייחס ל"נסה אותי" כמו מסר לנסראללה שלא ינסה אותנו ולא יתעסק איתנו יותר מדי
כי אז נטרוף אותו ותצא מאיתנו החיה
חחחח סתם סתם אוי ואבוי

ארתור היקר

ממרומי הבאסה הצלחת לעורר חיוך, כל הכבוד לך שבוע טוב לכולם יעל ואדווה- "כל הזדמנות תחלוף אם לא שמים לב" זאת הכותרת שלי עכשיו במסנג'ר... קלעת בול

ADVAM4

New member
../images/Emo11.gifהשיר "מר לי" ברור!!!!!

הוא מתאים בדיוק!!!!! מר לי ביצוע: בתי מילים ולחן: בתי שותקת,לא מעירה מתבוננת(אנשים בהלם מהמלחמההה) שנינו באותה סירה(אנחנו והלבנונים) אם ידעת מה טוב לך תגלה לי את הסוג שלך(איזה סוג נסראלה?!!! קוף?! בבון? או סתם שעיר?!! חה חה חה!) מר לי בעיר הזאת(אנשים שברחו ומסתכלים על העיר שלהם נהרסת) צר בעיניים כל הזדמנות תחלוף אם לא שמים לב(צריך לשים לב) ובטירוף הזה(מלחמה) אתה כמו דג במים לי אין מספיק כוחות לזה(אין מספיק כח למלחמה) חולמת ומנסה שואפת את האוויר שלך אין לאושר חצי מושג מה קורה לי כשאני איתך אחד. הבית האחרון לא קשור הוא סתם יפה[= (צלילללל הבנתי את המסר.אני לא טיפשעעעעעע[= ) אממ מי זאת חנע לוי?!!!! קרובת משפחה של אודי?!

אני אמציא שיר חדש "באוירת המצב"

"ממרומי הבאסה, מתחתית התסכול שוקעת לבד לחרדה ובלבול מה יהיה? מי עוד ילך? איפה הסוף? וכמה זמן זה עוד יימשך?" אז תוסיפו שורות וניצור גם לנו שיר מצב- למיקה קרני יצא לא רע בכלל, והעיקר שלא נצטרך להשתמש בשיר הזה יותר לעולם. ארתור- בונה עליך להביא את השורות האופטימיות אדווה- את תתרמי את החלק ההומוריסטי (אם אפשר בכלל) צליל- את תעשי את הקישורים המרמזים מהשירים של בטי (זאת את ששרת, נכון???) חן- תחזרי...תחזרי... חנע- ברוכה הבאה לפורום. מקווה שתתפסי פה חלק משמעותי... המשך שבוע רגוע יעל

ADVAM4

New member
../images/Emo7.gifאני רציתי לכתוב משהו מצחיק אבל..

זה הפך ממש לעצוב...): ממרומי הבאסה, מתחתית התסכול שוקעת לבד לחרדה ובלבול מה יהיה? מי עוד ילך? איפה הסוף? וכמה זמן זה עוד יימשך? בוכים על קברים,על חברים.. בוכים ולא מאמינים ילדים הולכים ובארונות חוזרים עטופים בדגלים בססמאות חסרות מילים. בדרכם האחרונה הם מלווים בשירה שירת התקווה... ובין מילה למילה עוד אמא בוכה עוד אבא זועק עוד בית הופך לריק...

אדווה- מצחיק זה ממש לא מה שיצא לך

ואני מקווה שכולם הבינו שאני מפרגנת לשיר של מיקה קרני- כן?

ADVAM4

New member
../images/Emo24.gifכן!!!

**יש כאן 3 חברי פורום שלה(של מיקה)*** (אם אני נחשבת)

נו...

בדפיוצר, או איך שלא קוראים לזה. שיר שלך מקורי עם שורה משיר של בטי עם הטייה למין השני אני ממש ממש חלשה בזכרון...

RTur

New member
חחחחחחחח זאת לא צליל!

התבלבלת עם "זו מהרדיו"

למעלה