שרשור ברכות למיניהן

tzimi

New member
ראשון../images/Emo3.gif../images/Emo108.gif

נשמע אחלה פורום בשביל חובב פרגיות שכמוני

leeloo

New member
ברוכים הבאים קניבלים יקרים! ../images/Emo21.gif

לפורום האחד והיחיד ברחבי האינרטנט האיכותי העוסק בדבר אותו כולנו כל-כך אוהבים ללעוס ולבלוע, הלא הוא - בשר! אנא, לפני כל פתיחת הודעה ראשונה שלכם בפורום, דאגו לקרוא את הודעת ההנהלה, היא די משעשעת, והושקעה בה מחשבה רבה, והיא מכילה כמה חוקים שאין להתעלם מהם. וזה יהיה מאוד נחמד מצידכם כמובן, לשרשר את כל איחוליכם להודעה הזו... שיהיה לנו פורום פורה ומשגשג, כפי שראוי לאנשים בשרניים. המנהלים, טאז,לילו וג´וני

Neta558

New member
שלום לשכנים החדשים! ../images/Emo142.gif

מזל טוב על פתיחת הפורום החדש! לא, לא באתי להטיף מוסר... (מוסר? אני?) מקווה שנסגל חיי שכנות-פורומית ידידותיים ומשעשעים. והרשו לי, לרגל פתיחת הפורום, להדליק
לזכר הארוחות שלכם...
בהצלחה עם הפורום! ומי יודע, אולי בעתיד, מפגש פורומים משותף?
נטע, מנהלת פורום צמחונות וטבעונות.

sjarjar

New member
מזל"ט מהפורום השכן

המאכסן בחובו מס´ קרניברים גדולים וידועים (וגם אי אלו אוכלי חסה ואצות). וסיפור קצר לפתיחה: זו היתה הפינה שלו. כאן ישב, התבודד, חשב. כולם הכירו את הפינה הזו. הריח. אבל לא ראו. אפילו ילדיו שלו לא הורשו להכנס. באותו בוקר ראה עננים נאספים אל עבר ביתו וחש שעליו לקיים את הטכס. על כן יצא על אופניו וחזר לאחר זמן. בידו אחז שקית ניילון לבנה ובה המנחות. הכניס אופניו ומיד התסגר בפינתו. שקט מוזר התסתרר. קולות הטכס נשמעו מוגברים משהו. בבוא השעה היעודה הוציא את המנחות מהשקית והניחם במקום המיועד. עשן דק וריחני היתמר למעלה. לאחר זמן התיישב והוציא את הכלים. קולות שקשוק הכלים נשמעו היטב במשך דקות ארוכות. לבסוף נסתרר שקט. גשם דק וזרזיפי החל לרדת. "ידעתי שתסכים" אמר בשקט לדמות לא ידועה ויצא מפינתו. בדרך לעבודה, למחרת, עצר בדוכן הלוטו. ביום שלישי הכריזו על הזוכים.....

n k

New member
באתי לברך...

...ולקוות שהשארתם לי משהו מהסטייקים

מזל טוב ../images/Emo9.gif

בתור הרב הראשי של מערכת תפוז אני מכשיר פורום זה כפורום כשר למהדרין
ואולי נצא במסע פרסום כזה - כניסה לפורום - ארוחת רויאל... אני חושב שזה לא רע - אני יפנה למקדונלדס בעניין

ל יב י

New member
מזל טוב לפתיחת הפורום החדש

ולמנהליו המוכשרים. שיהיה טעים !!!!1

naatz

New member
ברכות על הפורום החדש ../images/Emo65.gif

נראה כמו מקור מצויין לצמחונים מתוסכלים להוציא את כל אנרגיית הטבעול/טופו-טבע שהם צוברים. יהיה פה שמח.
naatz

מיטללל

New member
למנהלי הפורם *החדש*

מזל טוב
מבטיחה להיות בו פעילה פעילה. <באותה הזדמנות, קחו עבודה, ושרשרו זאת לאחד האיחולים :>
מיטל

זוהר פ

New member
ברכות על הפורום החדש שלכם

אני צמחוני, אבל מפרגן ... אתם רוצים לאכול בשר ? שיהיה לכם בתאבון. אבל בבקשה אל תתחילו איזה קרב חסר תועלת או העלבות עם צמחונים. זאת לא המטרה של הפורום.

leeloo

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif המון תודה על הברכות..

מאוד מכובד מצידכן (גם של טלי..) ואם אנחנו עושים מפגש פורום, אתם לא מתקרבים אלינו עם הטבעול!

כמובן שהודעה זו נכתבה בהומור

ואין לראות בה פגיעה מכוונת במגזר השמרני
אם מישהו מהנוכחים נפגע הרי שאני מתנצל...

leeloo

New member
../images/Emo6.gif אהבתי...

זו הולכת להיות תמונת השבוע שלנו.. משהו משעשע בטירוף!

מי מתקרב עם הטבעול? ../images/Emo6.gif

טבעול זה עם ביצים, ורובינו עברו לטבעונות! זה בלי האוכל שלכם, ובלי הביצים והחלב של האוכל שלכם! זה יותר טוב!

למעלה