שרשור געגועים לראש גדול...

שרשור געגועים לראש גדול...

אני מתגעגעת.................. געגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגע געגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגע געגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגע רוצה עונה שנייה

גע גע גע גע גע גע גע..........אוףףף

קשה בלי ראש גדול ובלי גור ואלמה וספיר ואדם ורועי ושרון ויונהתן ותם ואיציק ונטע וכולם על המסך אה?!?! געגגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעגעג

משהו -

היה לי קשה יומיים בלי שיהיה משהו מדהים לראות ב-17:00 וב-20:00 שידור חוזר...................................

אני ...

משתגעעעגעגעגעעגעגעגעעגעגעגעגעעגעגעעגעגעגעעגעגעגעעגעגעת... מאוש לראש גדול .. קשה בלי גור אדם אלמה איציק נטע תום יונתן סםיר רועי ועוד.. על המסך משעמם ככה שאין יותר רא ש גדול
רוצהההההה עונה שנייה ומהרר...

יו....... מתגעגעת........./images/Emo7.gif

קשה לי מאוד...... בלי אלמה ,ספיר,יונתן,תם,אדם,מיכאלה,גור,שרון,וכמובן כמובן................. רועי הכוסון.... מושלם ..... מתה עלייך......
....... אין לי מה לראות ב-17:00 וב-20:00 ......פליז שיהיה עונה שניה.... פליז.......
........

Ben LeVi 232

New member
כן...אוףף אני רוצה עוד

אבל יש לציין שהשאירו טעם טוב... חבל רק שלא סגרו פינות כמו איריס ואיתי, טלי וריקרדו...אבל לא נורא, אולי זה רמז לעונה שנייה...

°°NaTaLi°°

New member
אין לכם מושג עד כמה אני מתגעגעת

עכשיו אני שוב מרגישה חרא כמו מיקודם אני שוב "לבד"!!!!!!!

חח... אבל למה לבד יש לך אותנו את כל

יש לך הרי את כל הפורום
וכולם מאוד אוהבים אותך פה

°°NaTaLi°°

New member
כן אבל...

הסידרה חיזקה אותי ועכשיו אני שוב על הקרשים עכשיו בן דוד שלי מנסה לעודד אותי במסנגר אבל אני לא מתעודדת אני בוכה והוא רואה את זה במצלמה.

shirel 1211

New member
נטלייייייייי

WE
YOU WE NEED YOU
WE MISS YOU
אני אעודד אותך
מאמי, כנסי למסנג'ר, את לא שם ואני לבד
אני אוהבת אותךךךךךךךךךך

../images/Emo7.gif מתגעגעתתתתתתתת

חחחחחחחחחח בדרך כלל אחרי ראש גדול אני יוצאת החוצה וזה עם חברים.... (אני גרה בקיבוץ קלי"ה בים המלח), אז היום ידיד שלי שאל אותי יאאלה צליל יוצאים היום להסתובב? אז אמרתי כן אבל אחרי ראש גדול חחחח, אני עדיין רגילה... וגם אחרי פלור' אני העברתי ליסבבה ואז אחר כך נזכרתי שנגמרררררררר וזה כל כך מבאסססססססססססס איזה באסהההההה אני מה זה מתגעגעתתתתתתתתתתתת דורשת עונה שניה...!!!!!!!!

ayeltush1

New member
אל דאגההה תהיה עונה שנייה בטוח

הרובבב הציבעווווו!!! והרובבב רוציםםםםםםם וכמו שאומרים הרוב קובעעעעעעעע!!! אמן!! חחח

למעלה