שרשור האמנים שלנו

Tabasco

New member
שרשור האמנים שלנו ../images/Emo108.gif ../images/Emo13.gif

אוקיי, עכשיו כשחלפו להם חמישה ימים עמוסים אני שוב פנויה להתעסק איתכם, הנשמות הטובות של הפורום שלנו שעובדות כל כך קשה! מה נסגר עם המאמרים שאתם כותבים? מה עם הציורים שהבטחתם? פה המקום לשלוח הכל, לעדכן מה קורה ולהעלות לפורום! אני מחכה!

Tabasco

New member
Kuziel לגבי המאמר ../images/Emo108.gif

נכנסתי לאימייל שלי והבחנתי מבין אלפי הודעות הג´אנק שיש לי שם במאמר ששלחת, לצערי הרב המחשב שלי כל כך דפוק שאני לא מצליחה להוריד את המאמר שלך לכן נאלץ לחשוב על דרך אחרת! אני אתן לך מתישהו היום או מחר כתובת אימייל שאלייה תוכל לשלוח את המאמר, וגם-אני לא נמצאת בבית כרגע, אלא במקום אחר, אולי אני אנסה להוריד את המאמר לפה ולשמור אותו.

סיימתי!../images/Emo9.gif../images/Emo106.gif../images/Emo20.gif

יש לך איי סי קיו שאני אוכל לשלוח אליו? אני שונאת אי מיילים. אני לא מסתדרת איתם. בכל אופן, פשוט תודיעי לי איך ואני אשלח בכיף!

moon

(סורי, לא יודע עדיין איך קוראים לך) רק רציתי להגיד תודה על התמונות שאת כול פעם מפרסמת
אחלה תמונות! תמשיכי ככה

Bonos Sister

New member
האאאאא!

הנה זה בא, מצאתי בחור הזה בחור חתיך עם סורק...חה חה חה טוב אז סרקתי שתי תמונות שציירתי, אני מודה, זה לא יצא משהו, אבל מה לא עושים בשביל הפורום?! אז הנה:

Tabasco

New member
וואוו! ../images/Emo108.gif

איזו נכונות! איזו השקעה, אני גאה!
מאיה, סחטיין על התמונות, כפי שאת יכולה לראות הם ישר נכנסו לגלריית האומנות. ניצן- אני ממש בבעיה לגבי המאמר, כמו שאת יכולה לקרוא במה שרשמתי לערן. מה את מציעה? ועכשיו למשהו שלא כל כך קשור לשרשור אבל מילא- למי שלא יודע יש לי יומולדת בקרוב (אהמ אהמ!) בעשרים וחמישי לחודש. בכל אופן, הסופשבוע הזה הוקדש ליומולדת שלי ונסעתי למלון עם המשפחה. קיבלתי מתנות אחושרמוטה
מההורים קיבלתי שעון קיר ואת "the best of 1980-1990" ו- "Achtung baby" (היה לי את הדיסקים האלה אבל הם לא ממש שלי, הם של אחי הגדול שכרגע נמצא בסיבוב מסביב לעולם וכשהוא יחזור לצערי הרב הוא יגנוב חזרה את כל שמונת הדיסקים של יו2 שלקחתי לו...). ומאחי הקטן-אורן קיבלתי את... הדי.וי.די של סיבוב ההופעות החדש שלהם!!!. בקיצור, חזרתי עמוסת מתנות ומאוד מאוד מאוד מאושרת
. לא יצא לי היום לראות את הדי.וי.די אבל זה יהיה הדבר הראשון שאני אראה מחר בבוקר, דיווחים בהמשך!!!

יש לך איי סי קיו?

אני יכולה תמיד לשלוח לך במסר, להעתיק את התוכן מהמסמך וורד ולשלוח לך תתחדשי על כל המתנות ו|מזל-טוב|
הדי וי די נהדר לפי מה שהבנתי, הdvd שלי דפוק והוא לא הצליח לקרוא את הדיסק, אבל בזכות ילדה נפלאה ראיתי את ההופעה

Tabasco

New member
הדי.וי.די... ../images/Emo108.gif

אוי... הוא פשוט אלוהי! אני נמסה! הדיסק הראשון מכיל את ההופעה החיה עצמה (הופעה מבוסטון). וההופעה, פשוט מדהימה, קשה לתאר במילים. אני רואה את ההתרגשות על הפנים של כל הלהקה וכל הקהל ואני פשוט מקנאת מוות כי הייתי מתה להיות שם איתם. יו2 פשוט יודעים להפוך הופעה כזאת לחוויה, אבל לא סתם חוויה- למשהו שבחיים אי אפשר לשכוח. היה איזה קטע שבונו אמר כמה מילים על הימים הקשים שעברו עליו לאחרונה, על איך הוא איבד את הקול שלו והיה שקוע בצער ואז הוא שר את השיר Kite שעוסק במוות של אנשים. הוא דיבר כמובן על אבא שלו שנפטר לפני תקופה מסויימת. זה היה כל כך מרגש, הייתי על סף דמעות וזה היה נראה כאילו גם בונו ממש עומד לבכות. וב-With or without you הוא העלה לבמה איזו בחורה אחת והם נשכבו על הבמה והוא פשוט שר לשמיים (נראה לי הבחורה איבדה את ההכרה מרוב התרגשות) ואחר כך הוא כרך את היד שלו סביבה ונישק אותה, וכל זה על רקע השיר. חתיכת מזל יש לבחורה הזאת. ב-gone (נדמה לי, אני לא ממש זוכרת) הוא ואדג´ שיחקו אותה רבים, בונו עשה לעצמו קרניים של איל והוא כאילו נלחם בגיטרה של אדג´, היה מצחיק, וכמובן- איך אם לא- המוזיקה ניצחה! עוד בדיסק הראשון- מין קליפ על רקע Walk on (אני חושבת, שוב- אני קצת סנילית) של איך מרכיבים את הבמה וכל ההכנות לפני הופעה. בדיסק השני יש כל מיני מטעמים כאלה- למשל קטעים קצרים מוורלד טורס קודמים, קליפים של שירים שכבר יש להם קליפים אבל בגרסה שונה, לראות את ההופעה דרך עיניי במאי המצלמות כששומעים אותו מחלק הוראות (משו משו... מזה כיף), ועוד כל מיני דברים שכאלה. בקיצור- שווה כל אגורה, חובה לכל מעריץ! אני אהבתי.

קצת תיקונים ותוספת ../images/Emo13.gif

1. לא קרני אייל, אלא קרני שטן. (מחווה למקפיסטו כנראה) 2.אם תחפשי ממש טוב, אמרו לי שיש שם קטע שאפשר לראות את ההופעה מבעד למשקפי השמש של בונו 3.אני לא רוצה להיות נודניקית, אבל לא ענית לי לגבי המאמר.......

Tabasco

New member
תגובה לתיקונים ולתוספת ../images/Emo6.gif ../images/Emo108.gif

1. באמת? מגניב... בכל מקרה בונו נראה חמוד כשהוא עושה את זה... 2. לא צריך לחפש טוב, במשך שיר שלם המצלמה עוברת בין צילום רגיל לצילום דרך המשקפיים של בונו... ממש יצירתי מצידם! רואים אותו מלטף ידיים של מעריצים וכאלה, איזה נשמה. 3. אני יודעת, כי בדיוק עכשיו עליתי על רעיון, וזה טוב ששתינו און-ליין כרגע- חשוב! חשוב! חשוב! חשוב! כולם לקרוא: את כל המאמרים וקבצים לפורום יש לשלוח לאימייל: [email protected] דרך שם אני אוכל לקבל את הקבצים שלכם! גם את ניצן

למעלה