שרשור הגיגי בשר

דן צ

New member
"ברוך שלא עשני צמחוני".......

כן , כך אני מתפלל כל בוקר ומודה לבורא עולם על בחירתו ליצור אותי אוכל בשר ולא צמחוני. ותודה לכם חיות יקרות על שהסכמתם להיות מתחתנו בשרשרת המזון ולהעניק לנו מטוב גופכם. אמן כן יהי רצון

יחי הבשר!!!

חחח, סוף סוף תגובה נאותה להסתה הצמחונית חסרת הרסן שפוקדת את עולמינו!

nutmeg

New member
גמני

לא נלחמתי להגיע לראש שרשרת המזון כדי להיות צמחונית!

fireman

New member
כל הכבוד על האומץ

למה אומץ?....יש פה כל כך הרבה טבעוניים וצמחוניים שהקמת הפורום הזה בטח מדירה שינה מעיניהם.... תראו אני איש הבשר, אמנם אני נראה כמו אחד וכל בכלל אבל בפק"ל היומי שלי לאפה שבתוכה משהו שלפני לא הרבה זמן השמיע קולות מסויימים....מוו מההה וכו..... בכלל אחרוה בלי בשר זה לא ארוחה לדעתי, לאכול ירקות זה לא לאכול פשוט ככה! לא לאכול בשר זה כמו לאכול 2 פרוסות לחם שאין שום דבר ביניהן, זה יבש, זה חסר תכלית, זה לא לאכול.... ובכן, שראיתי איפשהו לראשונה את דבר הפתיחה של הפורום כבר חשבתי לעצמי "הנה סוף סוף התאגדו כל עבי הכרס ואוחזי המנפנפים והקימו מעצמה שמעלה הרבה עשן וריחות נהדרים" אני מקווה שבאמת יהיה ככה! המנגל זה משהו שזורם לנו בדם, בעיקר לישראלים, אין דבר כזה חג בלי מנגל (במקרה שלי זה סופ"ש) כל שבוע צריך בפק"ל לקבל ריח של בדואי, לנפנף בלי סוף, לקלל לפעמים את המניאק שמכר לך גחלים שלא נדלקים ולקלל את עצמך על ששכחת את הגפרורים בבית. על מה אני מדבר? לא יודע בקיצור, פרה יפה רק שהיא נמצאת בצלחת, קחו את המשפט הזה ותמשיכו הלאה! בתאבון לכולם

בארי

New member
רק שאני אבין ...

למה ברוך ?! מתי הוא עשה אנשים אחרים לצמחוניים ?! כאילו מה אתה רוצה מברוך ! ברוך לא עשה כלום !!! ואוכל בשר אתה איזה ?!

leeloo

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif הרי בשביל זה אנחנו כאן..

להמיר את אמונתם חסרת הפשרות של הצמחונים, להוכיח להם שהם צמחונים רק בגלל שלא ניסו בשר מספיק טעים... אבל בשום אופן לא נסבול מאבקים והסתות על גביי הפורום שלנו או שלהם... אין לזה מקום, ולמרות שאנחנו בשרניים רצחניים, אנחנו גם אנשי תרבות (יאה.. רייט.. תעבירו לי את הפרה משמאל..).

leeloo

New member
../images/Emo45.gif בדיוק!

אח"כ אנחנו ממילא הופכים להיות האוכל של האוכל, והאוכל הופך להיות האוכל שלנו, אז בסופו של עניין, כולם gets even, so why get mad?

leeloo

New member
פרה טובה היא פרה מתה?

זה מה שאתה אומר? זו התיאוריה שלך? זו צורת המחשבה הכללית שלך? אם כן, ברוך הבא לשורותינו! תתקבל פה בברכה! וארוחה היא באמת לא ארוחה ללא בשר.. ולסיום - "איננו אנשי חסה, גזר ועגבנייה, אלא פרה, כבש ופרגייה!"

דן צ

New member
ככה בורא עולם החליט

חלק יהיו אוכלי בשר וחלק יהיו צמחוניים והכל כדי שלא יהיה משעמם כאן

סליחה שאני קצת בור...

אבל מי זה בורא עולם ?! כרגע אמרת "ברוך שלא עשך צמחוני" !!! כאילו בטח התכוונת לברוך !!!! מה הוא גם ברא את העולם ?!

leeloo

New member
שרשור הגיגי בשר

צרפו את דעותיכם, אמונתכם, תפיסת עולמכם בנוגא לאכילת בשר..

fireman

New member
משפט של קניבלים.... ../images/Emo13.gif

"אם מישהו רוצה למות, שזה יהיה על הצלחת שלי בבקשה"

giri

New member
אני דווקא אוהבת פרות גם כשהן חיות..

אם נהרוד את כולן, מי יעשה שמנת כדי לשים על הבשר? כל פרה בא יומה. וחזיר. וכבש. ועוף. ויען. וכו´ וכו´... אגב זה, אנקדוטה משעשעת על שילוב חינגות בשר ופוליטיקה מקומית : בקיבוץ ממנו באתי מגדלים בקר לבשר. אבל מה, גם הכפר הבדואי שליד רוצה קצת. אז על דרך קבע הם "מנגבים" לנו מהעדר פרה שתיים בעונה, ואנחנו מעלימים עין. ואיפה הקטע המשעשע? בכל שנה, פק"ל, הכפר שליד מזמין את החבר´ה מהבקר להתארח על חינגת בשר ענקית של בקר... כשנשאלת השאלה האידיוטית, מאיפה יש לשיבלאווים בקר? ובכן, שמור לי ואשמור לך... וככה אנחנו שומרים על שלום בית איתם. אתם רואים מה זה? אולי אם היו מזמינים את עראפת לסטייק במקום לשיחות שלום לפני שנים רבות, הרבה היה נמנע........

בנאדם

לא הוא הבורא שעשה אותך אוכל בשר, אלא דבר זה נעשה עפ"י בחירתך האישית בלבד. החיות אינן מסכימות שתאכל אותן, בתעשיות הבשר החיות סובלות סבל רב אפילו לפני הריגתן. ניקח לדוגמא את התופעה האכזרית הקרויה פיטום אווזים. אני לא בטוחה שהאווז באמת מסכים לכך שכמה פעמים ביום ידחפו לגרונו צינור מתמכתי שיפצע אותו, יגרום לו לדימומים בוושט ואני לא בטוחה ידידי היקר שאותו אווז שמח להשמין בצורה כזו שאין הוא מסוגל לזוז והוא פוחד פחד מוות מהמפטם, מהמכלאה בה הוא חי ומהברוטליות בה מתנהגים אליו רק בשביל הכסף והנאה ברברית שנשארה לנו מימי האדם הקדמון. לא, אינני סבורה שאותו אווז מסכים לכך. יש לנושא הבשר עוד הרבה מאוד דוגמאות וחבל, חבל שיש אנשים שמנצלים את מעמדם לעומת מעמד בעלי החיים לרעה. אגב, חיות יקרות שהסכמתן, לא שהסכמתם. ושוב, דבר זה לא נעשה מבחירתן.

למעלה