שרשור הגעה.

Gal15il

New member
כל מי שהולך היום.

תהנו ים! מקווה שיהיה לכם תהופעה הכי טובה שיכולה להיות תדווחו לי בסמסים שירים, ותקליטו!!

aviv2011

New member
לאונרדו איך משיגים כרטיס בערב ההופעה?

אני חייב כרטיס זה עניין של חיים ומווות. מה הסיכוי למצוא?

הסיכויים גבוהים מאוד...

ככל שהמקום יותר גדול כך הסיכויים למצוא כרטיס יותר גדולים. וככל שהמופע יותר נוצץ ומיוחצן,ככה בכלל הסיכויים בשמיים. הדבר הראשון שיש לעשות זה להגיע איך שהקופות נפתחות ולנסות את מזלך,לפעמים הם משאירים כמה עשרות כרטיסים בשביל לא לאכזב את אלה שנתקעו בלי. לפעמים יש המון ביטולים של כל מיני אנשים,מוזמנים,איזה קבוצה שתכננה לבוא וביטלה ברגע האחרון,תמיד יש כל מיני ביטולים כאלה ואחרים,אבל צריך כל הזמן להיות עם יד על הדופק. ואם לא בקופות אז תמיד אפשר לנסות את מזלך אצל העוברים ושבים,אני לא מעט פעמים מגיע להופעה עם כרטיס ספייר,לפעמים אפילו שניים,ומוכר אותם לראשון שאני רואה שצריך,וכמו שאני מגיע ככה,גם אחרים מגיעים ככה. חשוב להיות אסרטיבים,ואם אתה לא כזה,אז חשוב להיות עם אחד כזה. בהופעה של סולד אאוט תהיה בטוח שאף אחד לא יבוא דווקא אלייך ויציע לך כרטיס מהשמיים. אתה צריך לחפש את האנשים שמוכרים... זהו,עכשיו אתה כשיר להשיג כרטיס,העברתי לך כל מה שאני יודע... בעקרון אם אתה צריך כרטיס אחד,אתה מוזמן להיות איתי בקשר,ואם אפול איכשהו על זוג,אז שנינו נסתדר :) 0544958077 רן

aviv2011

New member
היי תודה על התגובה

אני אהיה שם שיפתחו הקופות.. אם אמצא 2 כרטיסים או כרטיס נוסף אני ישר מתקשר אליך והניד שלי 0542003633 אני אהיה זמין כמובן.. אני חייב להכנס להופעה!! אם אתה שומע מישהו שמוכר דבר איתי או תפנה אותו אליי :) ומקווה ששנינו נהיה שם:)

תהנו כולם,

בא לי לבכות מרוב שאני רוצה להיות שם. אם רק לא הייתי מטומטמת והייתי בטוחה שההופעה אתמול... מוות לעבודה.

למעלה