שרשור ההיכרות ממשיך!

ziljian 1234

New member
חח,מאמי..

אני לא הייתי מאמינה לכל מילה שיוצאת לדני מהפה,99 אחוז מהן שקרים:) חח,כי במקרה הזה אני רואה שהוא חיי בארץ האשליות.. חח,ואת מוזמנת לעשות אותי מתי שבא לך. רק תבואי כבר!!! חח כולם? וואי,הלואי חח. אבל ממש לא..:)

../images/Emo15.gif../images/Emo216.gif../images/Emo210.gif עלק לא! לוס, אל

תשקרי לעצמך!
ובקשר לדני, אנחנו עוד נברר את זה
. אגב, קטנה, אני לא אבוא אלייך [לדעתי] בזמן הקרוב כי כסף זה לא משו שיש אצלי הרבה
>< [היה לי 100 שקל אתמול היום ישלי 50>><<] נמ, תבואי להופעה ואנחנו כבר להלהלה.. הווו!@#%@$&$ את באה עם אוטו$&#$&#^ אולי אני אשן אצלך במקום אצל דני?!:) זה נראלי קצת יותר בטוח
[סתם,דני נקבה. הוא לא יעשה כלום גם אם אני אפתח את הרגליים שלי ואשכב על המיטה
] טובטוב נדבר כבר.. סעמק תתחברי למסנג'ר לא נראלי נחמד כלכך לדבר איתך כל הזמן בהודעות!><

mor c5

New member
חדשה פההה...

אז ככה .. קוראים לי מור בת 15 (עוד חודש וקצת ..)... מעפולהה... וזהוו .. נראה לי ...

md2g

New member
בונא פאנק רוק

הגיע עד לעיר של הפאלפלים והפיצוחים יש כבוד !!!

mor c5

New member
חחחחחחח ...

עיר הפלאפלים והפיצוחים??.. אני מקווה שזאת מחמאה ....

Poppy92

New member
כבר רשמתי בשרשור הקודם אבל לא נורא

בשביל להפיג את השעמום.. שם: נופר/פפי/יודה הסירונית/קרן/ישראליאנה/מרלין/נפי גיל: 14 עיר: ראש העין הערסית מסנג'ר ואי מייל: [email protected] מאכל אהוב: יש הרבההה.. כל דבר עם שוקולד, במבה, מלפפון חמוץ,קוסקוס, פירה, פסטות מכל הסוגים ועם כל הרטבים (לא ביחד..), סוכריות, תפוזים, גלידות, ו.. קולה זה נחשב?! ויש עוד הרבה.... אהה.. ולא.. אני לא שמנה.. חשק ל: כל מה שכתוב למעלה.. שיר שמתנגן ברקע: new found glory - my friends over you בתמונה אני משמאל..

קנפי

New member
למרות שכתבתי .. אני אצטרף לזאת!

שם : דניאל- קנפי קראש - לולה- זאתה(!!!)-ורד[ חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח] גיל : 14 עיר: >< מסנג'ר : [email protected] מאכל אהוב: מסטיקקקקקקקקקקקקקקקקקק חשק ל: ללכת להופעה עם זאאתת!!!! שיר שמתנגן ברקע :Bob-NOFX תמונה תהיה לי שמישהי תזכר לשלוח לי *אהמ*

למעלה