שרשור הופעות / מסיבות

shykena

New member
הופעה של רגאייסטן באינדיקה - 6.7

היום. הופעה של רגאייסטן, להקת הרגאיי הירושלמית העולה, בפאב האינדיקה בבנימינה בשעה 22:00. לכל מי שמחפש דרך להתחיל את סופהשבוע בטעם מובחר של רגאיי ושל שמחה, מוזמן (או מוזמנת) להגיע ולחוות את הלהקה המבטיחה ביותר בתחום הרגאיי נכון להיום. מ"אלוף הערק" שבצפון ועד "חיידק האהבה" שבדרום. מ"שניים לטנגו" במערב ל"מכשירן" שבמזרח. רצועות של מוזיקה איכותית אשר לא משאירה לנו כל ברירה אחרת מאשר לרקוד ולקפוץ עד אשר מגיעה למצב של עלפון חושים (לטובה...) בקיצור, תגיעו ולא תתחרטו.

shukiman

New member
שבת בחוף הבופים!!!

כל שבת בחוף התופים (דולפינריום ת"א) מ-18:00 סוגרים ופותחים את השבוע עםduBBa רגאיי,דאב,רוטס והפתעות גם להקת הדולפינים של צמח יהיו שם........... שוקי 054-5207669

afficoman

New member
מסיבת רחוב מטורפת היום שישי 7-7

רייב באוויר הפתוח !!! מזכיר מאוד את הדאנסים בקינגסטון פולשים לרחובות שמים סאונד ורוקדים עד אובדן ההכרה!!! מומלץ לשוחרי ויייייבז!!!! שלוש רחבות חמות::: רגאיי****דאנסהול****רוטס**** רודבוי סאונד - king of the dance hall אפיקומן - prince of beatz דאבא - די ג'יי סט - crew of stars ספנסר סאונד - rookies of the year טכנו**** אננא - pacotek יאוב גולדשטיין - hazofe אורי ליכטיק + אפריקנה בונקרז עמית פוסי אלקטרו**** דוד טור - breakfast club עומר ברנע - tv נועם לנדר מישל לה היסטריק - kutner שימי טרוניק יום שישי - 7-7-06 דרך מנחם בגין 62

יום שישי הזה בסלואו משה- 7.7..

גימ"ל חוגג 58 אביבים
האירוע יכלול כמה וכמה אמנים!
-כשף!

שוקביט! רוד בוי! מיי לורד! גימ"ל!

דה רידים גאל! טי אייצ' סי סלקטור! כניסה 20 ש"ח עד חצות ולאחר מכן 35 ש"ח |מטבעות| תביעו עודף ותעודות זהות!!! |שוטר|
-כשף!

אויששש איזו פאדיחה ../images/Emo9.gif

גימ"ל חוגג 48 אביבים ולא 58 אביבים
אל תאשימו אותי!!!! אני ערה מ- 06:45 בבוקר!!! (פחות משלוש שעות שינה) שיהיה יום סבבה
-כשף!

איאנדאי

New member
ליין אפ המסיבה

נהיה צפוף בסלקטורים לוהטים נכון לעכשיו זה פחות או יותר הסידור , כמובן שיתכנו שינויים מסוימים 12 - 1 די ג'י גורג' חינווי 1 - 1:30 סאבו סוליקו שנוסף לנבחרת 1:30 - 2 טי אייצ' סי סלקטור 2 - 2:30 רוד בוי סאונד 2:30 - 3 יגאל חוד המחט גאנג'ה ווייבז 3 - 3:30 גמל סאונד 3:30 - 4 מאי לורד סאונד 4 - 4:30 שוקביט סאונד 4:30 - ? הרידים גל הדאנס הפעם לפי בקשת הגמל DOWN tempo REGGAE אני לא ממש יודע מה זה , אז שכל אחד יבין איך שבא לו וגם.... זאת רק המלצה בכל מיקרה ברור שיהיה גם רוטס וגם דאנסהול ואני מניח שכל סלקטור יפגיז בחצי שעה את הטיונים הכי שורפים שיש לו מתחת ליד ...

6.7 יום חמישי- מסיבת שנה לסלואו משה

LAROZ SOUND SYSTEM בהשקת הדיסק החדש מארח את : דיג'י קוביX (קרמבו רקורדס) !! DJ SCHOOLMASTER (the apples) !! MC PELED!! MC ELMAR !! DJ TRIBE TECH כולם מוזמנים !! -כשף!

חמישי 6.7 בחווה של אליק ../images/Emo204.gif

חגיגת רגאי ענקית בטבע שאסור לפספס יום חמישי 6.7.06 על הפטיפונים דיי'גי אלון מארח את m.c קרולינה ואת dj united freedom crew Armagideon ניתן להשכיר דוכנים במקום לבירורים והרשמה מוקדמת 054-4945522 שיהיה יום מהנה
-כשף!

חוף תופים חוזר כל שבת ב- 16:00

DubbA יפנקו עם רוטס, ראב-א-דאב ודאנסהול כל יום שבת החל מ 16:00 !! כולם מוזמנים !!!

חמישי, 13.7, שמרלינג, כפר ויתקין.

!!!GOOD VIBES REGGAE PARTY לעוד פרטים--- 054-5319948 -כשף!

DANCEHALL BASHMEANT 14.7..

מסיבת רגאיי בסלואו משה יום שישי ה- 14 ביולי עם: אפיקומן (קרמבו רקורדס) + R.P.G (עופרי) ואיימר סאונד סיסטים !!! מה לא שווה? |שוטר| -כשף!

14.7 שוקביט סאונד בפסטיבל בטבע!!

Shockbit Sound מתארחים בפסטיבל ייחודי בלב הטבע , עמק האלה, לסט של לאברז-מאפין !!! בכללי הפסטיבל הזה נשמע מעולה! מל בניו אייג' וטיפולים הוליסטים
בקרוב אני ישים קישור ליותר פרטים -כשף!

למעלה