שרשור הטיול השנתי

שרשור הטיול השנתי

וסליחה שאני פותחת שרשור חדש, אבל מרוב התמונות שאני ויובל נעלה לפה, זה יהיה מוצדק!
פירוט אח"כ, בקיצור: היה מאוד כיף. אני מעלה את המונות למחשב..... תאחלו לי בהצלחה! ושוב: סליחה על זה שאני פותחת שרשור חדש...

מאוד נהנינו (לפחות אני, יובל: ואת?)

היינו ב (לפי סדר הביקור): בבצפר שלנו, יודפת, עכו, נהריה (פעמיים), ראש הנקרה, נחל כזיב, בבצפר שלנו!!!! חחח היה ממש שווה ומצחיק, במיוחד באוטובוס... וצלילמתי טונות תמונות (75) אבל אני לא מוצאת את הכבל למצלמה!
לא נורא, מתישהו ביומיים הקרובים...

yuviz

New member
היי! חזרתי.. היה מאוד כיף לדעתי!

היינו באכסניות של ראש הנקרה

yuviz

New member
כנראה שתמונות יהיו רק מחר

כי אין מי שיפתח לי ת'תמונות בינתיים

יאאאאאאא גם לנו היה אותו מסלול....

איזה חרא זה היה נחל כזיב.... דפקתם שם גליצ'ות?? אנחנו דפקנוו חופשייייי!!!!!!!!! ואיזה מיים קריםםםםםםםםםם... חחחח.... הייתם במקום כזה עם ים?? ושנכנסתם לראות סרט ואז ירד טיפות של יענו גשם??? חחח שם היה מה זה כייף נרדמנו ואז הטיפות העירו אותנוו!!! לנו היה טיול מה זה סבבההה.... ויש לי מלאא תמונותתת!!!!! פשוט אין לי כוח להעלות.... חחח... א!ה2תת... 0פ*7!!ש!!

לא... ז'...

חחח, היה ממש מצחיק באוטובוס... איך שמיכאל עשה...
זוכרת יובל? והיום בכיתה, "מחלונים"... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני נקרעת פה... נראה לי שהשתגעתי...
אם את לא זוכרת/לא ראית אני אזכיר/אסביר לך...
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD חחח

באוטובוס לימאות...

שבלורנס רצה לזרוק על מכוניות מהחלון סנדוויצ'ם (ילד מוזר...), והוא אמר "יאללה, בואו למלחונים!!!" חחחח, במקום חלונות... גם כשאני כותבת את זה אני מתפוצצת! ויובל - דברי איתי במסן או בפלאפון... זה בקשר למחר אחרי בצפר...

הוא אמר "למחלונים"!!!

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD הוי, זה היה מצחיק... אפילו שאני כותבת עכשיו אני מתפוצצת...
הילד אידיוט עם קבלות... חחח, מחלונים...

למעלה