שרשור היכרות-אחרון לשנת 07.

Carcass

New member
שרשור היכרות-אחרון לשנת 07.

שם: גיל: עיסוק: זמן בפורום: תוכניות לשנת 08: רעיונות לפינות חדשות בפורום? שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: שם של צ'ון שלו: תמונה,אם יש.

Carcass

New member
...

שם: אלעד. גיל: 23 אוטוטו. עיסוק: מובטל כרגע מואהאה,מקדיש את זמני להשלמת סדרות ומשחקים שהפסדתי כשהייתי בחו'ל :) זמן בפורום: קצת אחרי הפתיחה כמדומני. תוכניות לשנת 08: צריך להתחיל ללמוד משהו.. רעיונות לפינות חדשות בפורום? מאמרים,המלצות קבועות ובכלל יותר השתתפות של הכלל. שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: Fantan Mojah,עדין. שם של צ'ון שלו: Unity.

xXx Shiraz xXx

New member
HELLO

שם: שירז גיל: 16 עיסוק: תלמידה בי"א (כשתגמר השביתה) ונוקדת בדיר עזים הזורע
! זמן בפורום: ממ... לא זוכרת... שנה? תוכניות לשנת 08: אין לי מושג מה אני עושה שבוע הבא, מה 2008 כבר?! רעיונות לפינות חדשות בפורום? לא עולה לי משהו בראש שעוד לא היה פה... שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: בזמן האחרון אממ טורבולנס ? שם של צ'ון שלו: Player Haters תמונה,אם יש. יש.

This is yuor captain speaking ../images/Emo13.gif

שם: גיל גיל: 20 בעוד שבוע hell yeah עיסוק: חיילות מעצבנות, עריקים שקרנים וכלא שאף אחד בו לא יודע מה השני עושה בו... זמן בפורום: מאז שהוא קיים בערך. תוכניות לשנת 08: לגלות שגויסתי באופן לא חוקי, לקבל פטור ופיצויים מכספי משלם המיסים, ואם זה לא יצליח אז להחזיר את הפטור מתספורת על כנו. חשבתי גם על יציאה לקצונה או בעצם על דרגות ייצוג בלי קורס. כמו שאתם רואים, יש הרבה תוכניות, וכנראה שאף אחת מהן לא תמומש... רעיונות לפינות חדשות בפורום? כאלה שלא רק אני אכתוב בהן :) שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: Micheal Palmer שם של צ'ון שלו: Lickshot תמונה, ישנה אבל זה מה יש (מחשב של הצבא..)

../images/Emo210.gif

שם: ענבר. גיל: מתקרבת אל עבר החוקיות. עיסוק: באידיאל תלמידה, מעשית עובדת בחנות ספרים :). זמן בפורום: מאז שהוא קיים לדעתי. תכניות לשנת 08: להגשים את תכנית העבר הפסיכית לסיים בגרויות, לעשות עוד פסיכומטרי, לעבוד, לחסוך ובעיקר- לקרוא הרבה, לשמוע הרבה, לראות הרבה, ללמוד הרבה ולהנות הרבה. רעיונות לפינות חדשות בפורום: אין כאלה :( שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: ראנקינג ג'ו. שם של צ'ון שלו: fire.

bigwill

New member
I and I (and I and I) haha

שם: טל גיל: 18 עיסוק: מלצר :S זמן בפורום: אהה.. שנה? יותר? לאדע תוכניות לשנת 08: להתגייס כבר אינעל אבוק!! רעיונות לפינות חדשות בפורום? אין :p שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: בוג'ו חזר לככב בפלייליסט של של צ'ון שלו: Bobo reds, mighty dread (בעצם 2 אבל לא נורא) תמונה, אם יש. אם תפוז יסכים לי להעלות אחת אז בכיף! >:{

bigwill

New member
אני מעלה תמונה ולא מעניין אותי כלום!

war inna babylon tapuzlon?

dkup

New member
hya ( =

שם: עדי/ קופר גיל: 16 עיסוק: תלמידת תיאטרון (עכשיו במשרה מלאה, תודות לשביתה...) זמן בפורום: חצי שנה ככה תוכניות לשנת 08: לעשות הרבה כיף וגם רישיון רעיונות לפינות חדשות בפורום? חלוקת כרטיסים....? P= שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: קנגרו שם של צ'ון שלו: ירושלים ו........ התמונות שלי גדולות מדיי \=

sami burekas1

New member
Big Uppp

זיו ירושלים בן 20 חייל התכנון ל2008 להתכונן לשחרור שמגיע ב"ה הקדוש ג'ה היילה סלאסי בתחילת 2009 רק שיגיע כבר!!!! השחרור מזרועות הכיבוש של באבילוווווון רוצה להיות חופשייייי האמן האהוב עליי לאחרונה הוא Collie Buddz המלך-שירים אהובים שלו mamacita my everything come around sesmililia what a feeling tommoro'ws another day

noynoysh

New member
WELL...

שם: נוי גיל: 17 עיסוק: תלמידת יב' מושבתת בעיקר זמן בפורום: שנה +- בעיקר צופה. תוכניות לשנת 08: לעשות חיים בשנה האחרונה לפני צבא/ ש"ש. רעיונות לפינות חדשות בפורום? לא עולה לי משהו שם האמן האהוב עליך בזמן האחרון: perfect בלי קשר להגעתו לארץ =) שם של צ'ון שלו: Rainbow- Perfect במיוחד הגרסה האקוסטית. תמונה, אם יש. וואלה יש אחלה סופ"ש שיהיה

JahMighty

New member
Mi Turn

שם:אמיר פאר גיל: 16 עיסוק:תלמיד, לא בשביתה...עובד בלול? ח קיבוצניק.. זמן בפורום:לפני כמה חודשים גיליתי שיש פורום שלישי לחובבי הרגאיי ( וואלה, הפורטל) תוכניות לשנת 08: להנות.. רעיונות לפינות חדשות בפורום? אממ לא. שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: אחח קשה קשה, אלברוזי, דימרקו, הקאמבק של מייקל רוז...ועוד שם של צ'ון שלו: alborosie- כמעט כל טיון שלו. Demaco- FALLEN SOLDIERS. מייקל רוז- real jamaican ו..shoot out תמונה,אם יש. יש בהתפקדות חורף של פורטל הרגאיי. בלאס.

BullsDuDe

New member
גם אני פה...

שם: דור יעקב גיל: 21 ו-9 עיסוק: חייל משוחרר, מחפש עבודה באירופה. זמן בפורום: מתחילת השנה נראה לי. תוכניות לשנת 08: להתחיל את החיים החדשים שלי באירופה. רעיונות לפינות חדשות בפורום? ממש אין לי שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: Johnny Osbourne שם של צ'ון שלו: Lend Me You Chopper ץמונה יש לי במייספייס (בחתימה) תפוז גרוע ולא נותן לי להעלות. חבר'ה הכי חשוב לשנה החדשה, תעשו חיים!

רועי161

New member
החלטתי להצטרף גם...

שם: רועי עיסוק: חייל
זמן בפורום: לא כ"כ פעיל בעיקר מתעדכן דרך הפורום בפלאפון... אומן אהוב מהזמן האחרון הייתי אומר Eek a Mouse עם הלהיט Ganja Smugling

Ras Or

New member
יא מאן

שם: אור ארליך עיסוק: רב גוני בהחלט זמן בפורום: כבר כמעט שנה וחצי שנתיים אני סבור תוכניות לשנת 08: טיול ארוך לחו"ל ובעיקר להינות מהחיים רעיונות לפינות חדשות בפורום? פינת Guss whos coming to dinner שזה יהיה שרשור אירועים מסווה שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון:perfect שם של צ'ון שלו: Amerimaka (שיר מצחק משהו רציני) תמונה יש

ohadbs

New member
yes i

שם: אוהד גיל: 20 עיסוק: מדריך נוער וקצת חייל זמן בפורום: משהו כמו שנה תוכניות לשנת 08: ג'אמייקה :) שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: Jacob Miller שם של צ'ון שלו: tenement yard

K C

New member
../images/Emo210.gif

קייסי זקן מאוד מספיק זמן כאן התוכניות רבות, אך עדיין רק תוכניות, לכן עדיף שישארו חסויות רעיונות לפינות חדשות בפורום? פינה לאגדות הרוטס, אלבומים שאין לשכוח שם של האמן האהוב עליך בזמן האחרון: Spear, the Teacher שם של צ'ון שלו: "Live Good". אחד מתוך רבים לא נמצאה תמונה עדכנית ששווה פרסום. קבלו תמונת מחווה לאליל ילדות. guess who? שבוע מבורך

למעלה