שרשור הכרות

שרשור הכרות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo66.gif../images/Emo13.gif

לאור גל ההצטרפות שתקף תפורום
שם: גיל: מקומך בארץ: מסר לאומה: איך הכרת את נועם: תמונה: יום טוב אנשים:):):)

אני

שם: שיר גיל: 17 מקומך בארץ: ראשון לציון מסר לאומה: אני עייפה איך הכרת את נועם: אין לי מושג בתכלס תמונה:

אני

שם: דנה גיל: 17 החודש מקומך בארץ: חיפה מסר לאומה: תהיו יפים איך הכרת את נועם: בקצרה - הצטרפתי לקבוצת בנות במגמת תקשורת שלנו לצלם עליו סרט וככה הכרתי אותו.... תמונה: נוותר

../images/Emo204.gifברוכה הבאה בנות..

שם: שירן\רון גיל: 17 וחצי מקומך בארץ: פ"ת מסר לאומה: אני עייפה. איך הכרת את נועם: דרך חברה שגרמה לי לבוא להופעה
תמונה:

יופידו!

שם:יעל טרגר.. ושתדעו שאני המקורית!!!!! גיל:17 וחודשיים! מקומך בארץ:כרמיאל.. חור קטן בצפון.. מסר לאומה:אם אתם עוד לא הייתם בהופעה של יואב אז תלכו מהר! מהר!! איך הכרת את נועם:דרך המייספייס.. וחברות.. תמונה:מבטיחה לשים מחר.. אבל אתם גם חייבים להגיב עלייהXD

rotemotek1988

New member
../images/Emo192.gif../images/Emo129.gifבוקר טוב!

"לאור גל..." אור גל זה ידיד שלי.. מה רצית ממנו? חחח שם: רתמותק גיל: 20 וחצי מקומך בארץ: פ"ת מסר לאומה: WTF?!?!?!?!?!?!?! איך הכרת את נועם: דרך האקסית.. תמונה:
מי מנחש מי בתמונה?!?!

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifאני../images/Emo9.gif

שם:זהר גיל:15.9
מקומך בארץ:ר"ג מסר לאומה:הכל זה לטובה,כל מה שקורה לא קורה סתם
איך הכרת את נועם:דרך נועה היפה שלי
תמונה:היא לא משוו:/ אבל אין לי כוח לחפש משהו אחר

פלדלמן

New member
טוב, אני אגיב גם, למרות שאני כאן פעם ב.......

למרות שאני כותבת פעם בשנתיים, וזה רק אחרי הופעה שהייתי בה ואני מפרסמת תמונות/סרטונים (אני חייבת לכם עוד את התמונות והסרטונים מהמוזה...נכון?) שם: יעל גיל: 20 מקומך בארץ: לוד :) העיר היחידה שנועם לא יבקר בה.... מסר לאומה: רק עוד 3 חודשים :) איך הכרת את נועם: וואו, כשהייתי בכיתה ט' (!!!) בתקופת הזנגווילים תמונה: =/

למעלה