שרשור הכרות

FunkyGiraffe

New member
שרשור הכרות

כדי שנדע להכיר אחד את השני יותר טוב!
שם: תאריך לידה: גיל: איזור מגורים: שיר אהוב: קליפ אהוב: באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: ICQ: מסנג'ר:

FunkyGiraffe

New member
אאאני

שם: עידו תאריך לידה: 16.4.91 גיל:14 איזור מגורים: כפר סבא שיר אהוב:יש יותר מדי קליפ אהוב:טיפקס - למה הלכת ממנו, הדג נחש - הכאפה המצלצלת, מרסדס בנד - המרסדס באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: הדג נחש, Fאנק, ג'אז ובלוז, מוקי, ערוץ 24, מוזיקה שחורה, סאבלימינל והצל, סאונד והפקה, קיובייס ICQ: 92730236 מסנג'ר: [email protected]

oshri5917

New member
אני

שם אושרי תאריך לידה 23.7 גיל 17 שיר אהוב טיפקס התחנה הישנה כמו לפני עשרים שנה וסתם קליפים אהובים התחנה הישנה וכמו לפני 20 שנה, של טיפקס זה לא בדיוק געגוע-אריק איינשטיין

אנייייייי !!

שם:
אביחי
תאריך לידה:
21.8.87
איזור מגורים:
בת-ים
שיר אהוב:
התחנה הישנה
קליפ אהוב:
זה לא בדיוק קליפ אבל אני לא יכול להפסיק לראות את ההופעה של טיפקס בניצנים של "התקליטן"
באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?:
הדג נחש, מוזיקה שחורה קצת, ועופר ניסים.. ICQ
:
9103969
מסנג'ר:
[email protected]

טיפקסית

New member
אני

שם: בשמת גיל: 18 וכמעט תשעה חודשים תאריך לידה: 16.8.1986 איזור מגורים: הגליל המערבי שיר אהוב: התחנה הישנה,החידוש של טיפקס לשיר "מה אומרות עינייך" וטוקטה ופוגה בדי מינור בג'י מינור קליפ אהוב: אילו היית,סימני סערה,המכונה של הגרוב,המכונה של התות באיזה עוד פורומים נמצאת: המסע לפולין,שואה דור שני ושלישי,הדג נחש,קיבוצניקים [בתפוז], פורום טיפקס [דיבורים] ומדי פעם נותנת גם קפיצה להייד פארק ICQ: 262568225 מסנג'ר: [email protected] skype:sbarkan98

אני?

שם-יואב ת.ל.-18.11.88 גיל-16.5 (אפשר להסיק כבר...) גר במבשרת שיר אהוב-ספציפית עכשיו "עבדים" של ברי סחרוף, בגלל ששמעתי אותו בבוקר והוא עשה לי טוב על הלב קליפ אהוב-יש הרבה.... באיזה עוד פורומים-ברי סחרוף, הדג נחש אין לי איסי וכל השטויות האלה

Amber68

New member
.....

שם: אביה תאריך לידה: 6.8 גיל: עוד שלושה חודשים ושלושה ימים 15.. איזור מגורים: ראש העין.. שיר אהוב: יש הרבה.. קליפ אהוב: של טיפקס או בכללי..? טיפקס - התחנה הישנה ו20 שנה.. Eminem - The Way I Am וסינג פור דה.. באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: בתפוז, חוץ מזה והדג, לא כותבת.. אבל חוצמיזה בפארק.. ICQ:174514561 מסנג'ר: [email protected]

sunshiner

New member
תרשי לי לתקן את עצמי, גנבת

ואנחנו גם באותה שנה! אני חשוב שמצאתי את הנפש התאומה שלי!

Amber68

New member
חחחחח איזה קטעים

לא ראיתי את ההודעה שהשארת כאן אז השארתי לך הודעה בשרשור שלך למטה.. ובנוסף אתה אוהב ארקדי..!! כבר אמרתי אבל אני אגיד שוב - יש לך טעם מצויין !! נ.ב: הידעת שה-6 לאוגוסט 1990 זה גם ט"ו באב, כלומר חג האהבה העיברי ?? :))

slallum

New member
הה

שם: עופר תאריך לידה: 15.7.88 גיל: חשבו לבד, אין לי כח =] איזור מגורים: מזכרת בתיה (ליד רחובות) שיר אהוב: של טיפקס? סתם. קליפ אהוב: של טיפקס? בקושי מכיר.. אבל ממה שאני כן מכיר אני הכי אוהב את "יש לי חברה". באיזה עוד פורומים אתם נמצאים? השבט, רוק, פאוור מטאל, חידות, קצת מיוז, מאטריקס וקונספירציות. ICQ: 108366931 מסנג'ר: [email protected] יש לי חברה והיא מהממת, אני אוהב בלבבבב וכשהיא הולכת היא תמיד חוזרת, אני עליה רק חושב

Amber68

New member
אני לא מאמינההההה..

יש פורום להשבט ?? the tribe ?? הסדרה המדהימהההההההה שהייתי מכורה לה לפני כמה שנים והייתי בטוחה שכמעט ואין אנשים שמכירים\רואים אותה ??!!??!! הייתי פשוט מכורההההההה לזה.. ( ועדיין.. אני זוכרת את כל הדמויות והכול !! סדרה מדהימה ) כמה טוב לדעת שאני לא היחידה.. מזל שהוספת ת'פורום הזה לרשימה שלך.. אחרת בחיים לא הייתי יודעת !!

slallum

New member
חחחח כן =]

כנסי לשם, יהיה כיף =] בגלל זה הניק שלך זה אמבר?

sunshiner

New member
אז הנה גם אני פה

שם: מתן שיינר תאריך לידה: 6 לאוגוסט 1990 גיל: עוד שלושה חודשים 15 איזור מגורים: ראשון לציון שיר אהוב וקליפ אהוב זה יותר מדי לבחור אז... אמנים אהובים: טיפקס, אלג'יר, הדג נחש, נקמת הטרקטור, כוורת, החברים של נטאשה (וארקדי ומיכה), ברי סחרוף, אהוד בנאי, אביתר בנאי, יוני בלוך, אפרת גוש וזה לא נגמר... עוד פורומים שאני משתדל להימצא בהם: אלג'יר, אביתר בנאי, הדג נחש, יוני בלוךהחברים של נטאשה, כלבים, ראשון לציון וזה רק בתפוז ובינתיים... אייסיקיו: 263852704 מסנג'ר: [email protected] סקייפי: matan_shiner

Amber68

New member
וואיייי..

יש לנו בדיוקקקקקקקקק את אותו תאריך לידה, וגמאני אוהבת נטאשה ובעיקרררר ארקדי..!! יש לך טעם טוב ותאריך יומולדת יפייפה !!

מאיוש 14

New member
אני... (סליחה על האיחור!!!) ../images/Emo23.gif

שם: מאיה !
תאריך לידה:10-1-1991, כ"ה בטבת !
שיר אהוב: "סתם" - של טיפקס !
קליפ אהוב: "אם תעזבי אותי" - של קובי אוז הגדול, וכמובן שיש עוד
קליפים... לא חסר !
באיזה עוד פורומים אתם נמצאים?: כרגע רק בפורום הזה ובפורום
באתר הרשמי של טיפקס www.teapacks.com !
מסנג'ר: [email protected]

למעלה