שרשור המלצות מכל המינים.

ZeusMan

New member
שרשור המלצות מכל המינים.

המלצות מוזיקה ובנוסף המלצות כלליות לשבוע זה, טיפים לחיים יתקבלו בברכה.. לכאן :

אלבום שאני תקועה עליו כמה שבועות../images/Emo70.gif../images/Emo124.gif

Warrior King - Hold The Faith

ZeusMan

New member
INNER VISIONS

יש להקה באיי הבתולה שאני אוהב יותר מבמבו סטיישן, והם ניקראים INNER VISIONS. לכל אלה שלא מכירים את הלהקה הזאת, זו היזדמנות להכיר. זו להקה שהוקמה אי שם בשנות ה-80 המוזרות, על ידי Paul H. Samms והאחים Alvin 'Jupiter' Pickering ו- Phillip 'Grasshopper' Pickering אליהם צורפו בשנת 2003, Akiba Pickering ו- Aswad Pickering הבנים של פיליפ. אני אישית שמעתי עד כה את האלבום האחרון שלהם inner visions - frontline וכמעט כל טיון הצליח לתפוס אותי לא מוכן אליו... עם נשווה בין במבו סטיישן לאינר ויז'ון, אז לפי דעתי ההגשה והמוזיקה יותר עוצמתית וקליטה לאוזן מצד האינר ויז'ון גאנג, יותר מוזיקלי ומושפע יותר מג'מייקה מאשר מהסגנון המוכר מאיי הבתולה.. עוד אלבומים שיש לי ואני מתקדם לעבר שמיעה שלהם : spiritual dancer inner visions street corner musicians לעוד מידע ושמיעת המוזיקה, אנא פנו לכאן : http://www.vireggae.com/innervisions.htm

yuval2192

New member
המלצות המלצות

וואלה חבר'ה יש מצב לכמה המלצות רגאיי? אני שומע את בוב מלא אבל אני לא ממש מכיר הרבה רגאיי חוץ ממנו אז כמה אומנים/להקות קלאסיים יתקבלו בברכה תודה

afficoman

New member
סדרת האלבומים "inna di yard" של ארל צ'יינה

כידוע ארל צ'יינה סמית' היה הגיטריסט של בוב הרבה שנים וניגן כמעט בכל אלבום רגאיי נחשב משנות השבעים ועד היום.. הוא הוציא לאחרונה סדרה חדשה של אלבומים שכולם הוקלטו אצלו באולפן בבית וביארד שלו..... כולם באווירה רגועה מאוד, בהנחיית הגיטרה של צ'יינה, הרבה גרסאות אקוסטיות......בקיצור מומלץ. בין האלבומים שהוציא: cedric mython junior murvin kiddus I linval thompson ras michael jr. (הבן של) viceroys ואוסף של כל הקרו שלו..... כל האיידרנז. מולץץץ בכיף אפיקו סה סו

S t o l a

New member
The Abyssinians - Satta Massagana

אלבום מ1976... אחלה להקת טריו ווקאלית.. שעושים רוטס פשוט ויפה !! אלבום מומלץ וחובה על המדף לדעתי... שירים מומלצים: Declaration of Rights
Black Man's Strain The Good Lord

Nechi Nech

New member
Tell A Guy Think Twice!!!!!!!

Baby Cham - Weh Dem Feel Like ! ! ! בומבוקלאט ביג טיון. Al Borosie - Kingston Town להיט. מוכשר פצצות ובאד מאן לא קטן הבחורצ'יק הזה. Pressure - לא זוכר איך קוראים לטיון - אבל זה על הרידים של Standin In The Rain של קרטל. טיון נדיר. Pressure - Ghetto Life להיט. כוכב עולה ! Steve Face - Only Jah Can Michel Rose - Police & Thieves ביג טיון

Nechi Nech

New member
I'ts Pressure

ועוד דבר, כל מי שאוהב ת'סטייל של pressure - לשמוע דחוף דחוף דחוף את האלבום האחרון שלו - "The Pressure Is On", טיונים זהב טהור!

xXx Shiraz xXx

New member
Shaggy - Church Heathen

לאלא זה פשוט לא יתואר כמה שהטיון הנ"ל מדהים. ליריקה, חיתוך הדיבור והפלואו של שאגי, האפקטים של הכנסייה. להיט!

xXx Shiraz xXx

New member
סיסטה פאלט (?) אנד הר גיי האסבנד

חחח פשוט קורעת הליריקה, זה לא יתואר. ההיא שטוענת שהיא נוצריה אבל נצפתה בסשן של סטון לאב רוקדת דאטי וויין חחחחחחחחחחח

ב ז ו ק ה

New member
יאללה בטרוף, קבלו קצת דאנסהאל New ting -

כמה דברים שכדאי לשים לב אליהם: Busy Signal - Protect me (Dark Again riddim - ככה עדיין לא שמעתם את ביזי. Munga & Busy Signal - Nuh Afraid A Nuh Bwoy ( Back ache riddim שילוב של מנצחים, אחד הטובים ביותר על הרידים המצויין הזה Vybz Kartel - Beat'n - תנו לו פרס נובל כבר!!קרטל לראשות הממשלה. The 'wuk teacha ילמד אתכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. לשמוע ולצחוק עד דמעות... Bounty Killer - Badman nuh wear pink - חחח.. טיון גדול, באונטי בתפקיד משטרת האופנה. רידימים שצריך לשים לב אליהם: Silver Screen riddim - מבית היוצר של דון קורלאון. רידים שעושה המון רעש בג'מאייקה לאור הליריקס של כל טיון וטיון... you understand.. המומלצים: TOK - No Man Assassin - Move like sissy - הכי שורף על הרידים. listen lyrics!! Vybz Kartel - yuh know - מיסטר ADDI מבריק כרגיל. Capelton - Let it go טיון ממוצע יחסית בקנה המידה של קפלטון אבל שורף בכל קנה מידה אחר. Overdrive riddim - קצת ישן אבל עדיין שורף ואיכשהו אפילו הקדים את זמנו. בעיקר בזכות Baby Cham - What yuh think הכי טוב על הרידים (שוב) - Assassin - All who never בכלל איכשהו נדמה שהאלבום הקרב ובא של ASSASSIN הולך להיות חובה בכל בית. רידים אחרון - לא לבעלי לב חלש: Gangsta gangsta riddim Vybz Kartel - First man move Munga - Wanted - מעולה מעולה של מונגה שבוע טוב לכולם.

ב ז ו ק ה

New member
ועוד רידים ששכחתי - The Rae Riddim

או טוני מאטטראן רידים אם תרצו... raeeeeeeee!!! בהפקה של WARD 21 עליו גם יושב וויבס קארטל עם beat'n Mega Banton – Anywhere Elephant Man – Wife Material Frisco Kid – Beg People Friend Mad Cobra – Seh So Nah Vybz Kartel - Beaten Lady Saw – My Crew Timberley & Ward 21 – Laugh After Dem

Carcass

New member
MADNESSSS

madness riddim 07 דאנסהול מהיר שמזכיר טיפ'לה את ה היי אלטיטוד רידים המצוין.. בכל מקרה elephant man,voicemail,TOK,sean paul.kiprich,macka diamond,tami chin הצ'ון של וויסמייל,Get on the Dancefloor,מסתמן כלהיט התורני ברידים הנ'ל,אדיר.

Carcass

New member
קונשססססססס טיייימ

עם רידימים חדשים ושורפיםםםם Midnight Riddim 2007 ווריור קינג בצ'ון חדש ומפציץ ראשים,תענוג לאוזן,באימא,הצ'ון נקרא melody. בוג'ו באנטון מככב גם הוא,hold mi tight נקרא הצ'ון. עוד על הרידים - בלינג דואג,טאורוס ריילי ועוד.. Gangstalaw Riddim 2007 רידים אלוף עם הרכב מנצח : לוטאן פייה,טורבולנס,לוציאנו,נטורל בלאק,קווין איפריקה ועוד.. הצ'ון האהוב עליי שייך ללוטאן פייה ונקרא No Turning Back. Reality Riddim 2007 רידים חדש של studio 53,עם סאונד פשוט אדיר!!! וגרוב של פעם!! הכי שורף עליו הוא Khari kill עם הלהיט smokin around. king david עם אחלה צ'ון שנקרא answer to jah.. חוצמזה יושבים עליו אמנים חדשים\צעירים\לא מוכרים,כגון: zebulan(?) jah bami(?) daniel bless(?) lady meeka(?) fyaaaa

למעלה