שרשור הפרקים שראיתם בזמן האחרון

שרשור הפרקים שראיתם בזמן האחרון ../images/Emo41.gif

ראיתם פרק שכבר ראיתם אלף פעם, ופתאום הבנתם כמה הוא גאוני? פספסתם בדיחה גסה שאף אחד לא שם לב אליה? פרק שחשבתם שהוא גדול פתאום התגלה כילדותי? לשירשור הזה, רבותיי, תשרשרו דעות, תהיות, הארות, הערות וכל מה שעובר לכם בראש- על פרקים שראיתם לאחרונה ובא לכם לשתף עליהם. תהנו!

אני אתחיל

ראיתי המון, המון פרקים בזמן האחרון. אני אתן משפט קצר על כמה מהם. תחתונים- פרק פשוט גדול, שהיה יכול להיות בטופ 3 של העונה אם רק היו לו סוף קצת יותר מהודק. תחושה של החמצה. צמחוני ו'- מאיפה בא לי הפרק הזה? זכרתי אותו כסביר, והוא ממש הצליח להצחיק אותי. גרי גדול שם, וזאת הייתה הפעם הראשונה שבדש התערב בכדור הארץ אז זה עוד היה חדשני. דיסאוריינטציה- כנ"ל! אני חולה על הגאג לאורך כל הפרק של "איך באים ילדים לעולם" במסך הלבן. הכל בכוכבים- ממש אכזב אותי! זכרתי את זה כפרק מעולה, לא יודע מה קרה פתאום אבל כמעט שום דבר לא הצחיק אותי. הוא עדיין בטופ 10 של העונה בגלל העלילה. בכלל כל הפרקים בעונה 6 שחשבתי שהם אדירים התגלו כטובים ולא יותר. עונה 7 הרבה יותר מוצלחת. היצ'קוק- פרק בלי הרבה בדיחות, אבל נהניתי ממנו מאוד בצפייה שנייה כי הפעם עשיתי עבודת הכנה ואשכרה ראיתי תקצירים של הסרטים של היצ'קוק. היה כיף גדול. סודות של שתיקה- (אני מעתיק מהנצלש) וואי, סיימתי לראות אותו עכשיו שוב והוא פשוט פנטסטי. זה פרק עם עלילה גאונית, ובדיחות מצויינות. בכל הקטעים עם אילן התפוצצתי מצחוק. יובל סגל גאון , פשוט גאון. השני הכי טוב העונה. אולי השלישי. אבל עדיין יותר טוב מכל הפרקים בעונה 6. פרק כשר- עם כל צפייה בפרק הזה הדעה שלי עליו משתפרת. אני זוכר שבהתחלה התאכזבתי ממנו, אבל זה היה כי הוא בא אחרי הפרק הכי טוב של הסדרה אי פעם (המבול). אחר כך כבר חשבתי שהוא נחמד, עכשיו אני חושב שהוא מעולה. "ושישו ושמחו, היי! חד גדיא חד גדיא... ליצן קטן נחמד רוקד עם כל אחד- טוב זהו נגמר לי"
גם הרעב של קובי כשאילן ועודד עושים לו מבחן כשרות
אני אמשיך אחר כך, אני מותש

למעלה