שרשור הפרק היומי+שרשור

lilo the sexit

New member
עכשיו מתחיל ראש גדול! סתכלו!

הנה עכשיו מתחיל ראש גדול ריקרדו אם אתה קורא את ההודעה אז למה אתה בזמן האחרון לא מופיע בפרקים מתחיל להיות משעמם!!!

שרשור הפרק היומי+שרשור ../images/Emo32.gif

טוף..היה פרק ממש יפה..במיוחד עם הקטע של החתונות!חחחחח...זה היהה מצחיק ברמות! עוד קטע מצחיק היה עם מור "אל תדאגי,אנחנו במילא לא מקשיבות" ..פחחחח * ביום ראשון אני אלך לראות את ההצגה "הצמה של אבא" שזה עם איציק כהן,וכנראה שתהיה לנו גם שיחה איתו! *~love you all~* דנדושית

שני ממן

New member
חחח פרק יפהה

אהבתי את הקטע של אלחנן הרב... ושל איתי התינוק בן ה-4 שלהם!!! חחחחח איך הוא קרא לבועז: "אבא,אבא" חחח...גדול!!! והקטע של ריקרדו והמיץ הכי מצחיק!!!

SiM GirL

New member
תתפלאי

'סקסית', תמצאי משהו יותר טוב מסקס! וכן רועי היה תינוק בן 4, את הדפוקה!

שני ממן

New member
מי דפוקה?? לכי תאכלי במבה עם מזלג

עדיף שתראי את הפרק ואת תראי מי הדפוקהה יאללה ימטמסה התלהבת... פעם אחרונה שאני שומעת את זה ממך... חחחחחח.. אבל עכשיו רציני,מה זה דפוקה??? מי את חושבת שאת?

SiM GirL

New member
שני...../images/Emo41.gif

הילדה בפיגור, אין מה לעשות! חושבת ת'צמה סקסית עא-לק! מקסימום מוכרת בחנות ירקות 'עאלטע זאכן'! אם תסתכלי יש הודעה שלה שהיא התוודתה שהיא התחזתה לרועי וינברג
קורעת הכלבה, קורעת!

שני ממן

New member
חחח ראיתי כבר...נכון מעאפנה??

חחחחח...מטמסה כזאתתת...!!! שונאת בנות שמשחקות אותההה אם אין לה משהו אמיתי להגיד,שלא תגידדד חחח סימ גירל...מואההה

הופה הופהההההה..

איזה מריבות מה קרה?!?! פששש..אשקרה אוייבות..חחחח... אהבתי ת'קטע של ה"לכי תאכלי במבה עם מזלג"..חחחחחחחחחחחחחחחח...קורעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע.. ועכשיו בירצינות..אין טעם לריב..כאילו כול אחת חושבת מה שהיא רוצה וזהוו!!!

שני ממן

New member
סימ גירל כנסי מאמי...../images/Emo41.gif

אמ... שוב תודה... וכן...אומרים לי מדיי פעם...!!! ושוב תודה מתוקה ויש לך אי סי או משהו?!...

SiM GirL

New member
כע../images/Emo70.gif

מה, שלא יהיה לי?!?! תתביישי לי! טחח סתם...הנה האייסי שלי למי שביקש! מספר קדוש! 222655954

שני ממן

New member
אני וסים גירל??? מה פתאום!!!

אני וה"סקסית...בלה בלה...מה שזה לא יהיה" רבנו...חחח

lollipop1

New member
עדיין לא הבנתי../images/Emo68.gif

חח יש לי קליטה איטית..... מי זאת ליאת? למה רבתם איתה?

למעלה