שרשור הפרק השמיני

Aviad1987

New member
פרק טוב...

משחק מעולה של מיכאלה שממש גרמה להזדהות עם הדמות שלה כמה קצוות נסגרו בפרק הזה וטוב שכך וגם השאר שיחקו היום ממש אחלה לא בסדר מצד אלחנן לבוא ככה בטענות לעיתון בית ספר... מקווה שאורי יתנגע

נכון....

צודק בכל מה שרשמת...
חוץ מהקטע שכולם שיחקו היום ממש אחלה... היה איזה קטע שמור צעקה על אורי, ההבעה שלה פשוט לא השתנתה... לא אהבתי ממש...! ומה עם איתי? חבל שלא הראו אותו...

שני ממן

New member
אהבתי מאוד!!!1

הקטע הכי מצחיק זה שאחרי שאלחנן הפיל את האבטיחים... יונתן אכל מהם!!...חחחח נקרעתי!!! ובאמת למה לא הראו את רועי היום?!... זה הפקרות מה שהולך פה...חחחחחחח אתמול לא הראו את אורי...והיום לא הראו את רועי... זה בעיה...חחחח ואיזה סבתא מציקה יש למור...חחח סורי אם אני פוגעת...אבל היא נדחפת..!!! יאללה אנשים תגיבו...

../images/Emo20.gifמממ לכל מי שראה את הפרק היום../images/Emo20.gif

היה פרק תותחח
אבל למה רועי (איתי) לא הייה היוםם

Aviad1987

New member
לא כולם מופיעים בכל הפרקים

זה הכל תלוי בעלילה מן הסתם
+ מקפיץ שאנשים יגיבו חחח

תמיר1991

New member
הדמות של אריק עיצבנה אותי

בפרקים האחרונים, וגם בפרק הזה. מזל שאיילה נפטרה ממנו... זה גם די מוזר שההורים של יעל נפרדו... מעניין עם מי יעל ואיילה יגורו בהמשך הסידרה. תמיר.

a y o o s h

New member
היה פרק ממש יפה!

היה מאוד מרגש כשאיילה בכתה עם יעל ומצד שני נקרעתי מצחוק עם כל הקטע הזה עם האבטיחים... חח יונתן מאמי אתה כל פעם קורע אותי מצחוק מחדש

punch6

New member
פרק מדהים

פשוט מהמם בנתיים זה הפרק הכי יפה של הסדרה..

Ben LeVi 232

New member
פרק נחמד מאד

אבא של תומר מרתיח אותי! מי הוא חושב שהוא? בא, מאיים קצת, זורק כל מיני הצעות מפתות והופ מחזירים את תומר להיות ראש הפרויקט? אבל חוץ מזה אחלה פרק!

למעלה