שרשור התמונות השבועי

מצב
הנושא נעול.

אוהד11

New member
../images/Emo140.gif

שרשור התמונות השבועי
השבוע טיילתי הרבה, אך משום מה... צלמתי מעט יחסית תמונות של תחבורה ציבורית... תהנו מהתמונות.. (ואני מקווה שתפוז יפסיק להעלם כל שניה) אפי אליאן

elians

New member
תמונה מספר 7

שרשור התמונות השבועי
השבוע טיילתי הרבה, אך משום מה... צלמתי מעט יחסית תמונות של תחבורה ציבורית... תהנו מהתמונות.. (ואני מקווה שתפוז יפסיק להעלם כל שניה) אפי אליאן
תמונה מספר 7
והנה תפוז התחיל עם השגעונות שלו שוב.. מקווה שהתמונות יעלו ... והנה עוד אחד מהותיקים של אגד תיור ונופש שכבר עומדים שם ללא דלק וללא טסט וביטוח ומחכים לאותו אחד .. שיבוא להתעניין בהם...

elians

New member
תמונה מספר 8

שרשור התמונות השבועי
תמונה מספר 8
והנה חבר שלו .. שעמד לצידו.. מי קונה? 84-762-01

michaeldie

New member
ניראה לי קונקס יקנו אותם

תמונה מספר 8
והנה חבר שלו .. שעמד לצידו.. מי קונה? 84-762-01
ניראה לי קונקס יקנו אותם
הם כבר קנו אחד ליפניי חודש והביאו אותו לטבריה .... וזה סיוט לנסוע באוטובוס הזה ... אגב קוראים לי מיכאל

elians

New member
תמונה מספר 9

שרשור התמונות השבועי
תמונה מספר 9
והאחרון בשלישיה העומדים למכירה.. ואולי היחידי שעוד נראה טוב לגילו...

elians

New member
תמונה מספר 10

שרשור התמונות השבועי
תמונה מספר 10
נציג של תיור ונופש נוסף שעדיין בשירות פעיל... 86-309-01

elians

New member
תמונה מספר 11

שרשור התמונות השבועי
תמונה מספר 11
ולנציג הנוסף של תיור ונופש, שסביר להניח שבקרוב יימכר לפרטי

elians

New member
תמונה מספר 12

שרשור התמונות השבועי
תמונה מספר 12
ואחרון של תיור ונופש לסדרת צילום זאת...

elians

New member
תמונה מספר 13 - נטוש

שרשור התמונות השבועי
תמונה מספר 13 - נטוש
ולקראת סוף היום ... ממש במקרה צדתי בעיני בסמוך למרינה בבת ים... אוטובוס נטוש ליד צריף נוטה ליפול. התקרבנו... והנה התוצאה...

אוהד11

New member
38-477 הולנדית מרופדת

תמונה מספר 13 - נטוש
ולקראת סוף היום ... ממש במקרה צדתי בעיני בסמוך למרינה בבת ים... אוטובוס נטוש ליד צריף נוטה ליפול. התקרבנו... והנה התוצאה...
38-477 הולנדית מרופדת

elians

New member
תמונה מספר 14 - נטוש

שרשור התמונות השבועי
תמונה מספר 14 - נטוש
ודבר ראשון ניגשים לנסות לזהות את הנטוש... וזה היה קל.. המספר רישוי הופיע בתוך האוטובוס מעל החזית.

elians

New member
תמונה מספר 15

שרשור התמונות השבועי
תמונה מספר 15
איך אפשר בלי תמונת אורך... ניתן לראות 2 צביעות על האוטובוס ... שניהן אפשריות לאגד... איזה מהן באמת הייתה אז?

ירוק קרם במקור ואח"כ אדום-לבן תוך

תמונה מספר 15
איך אפשר בלי תמונת אורך... ניתן לראות 2 צביעות על האוטובוס ... שניהן אפשריות לאגד... איזה מהן באמת הייתה אז?
דילוג על הכחול-לבן משום מה: כנראה עקב חוסר הזמן שבצביעה בגלל המלחמה. (73').

תיקון לדבריי:

דילוג על הכחול-לבן משום מה: כנראה עקב חוסר הזמן שבצביעה בגלל המלחמה. (73').
תיקון לדבריי:
רק תיקונים יש לי היום. זה בגלל כל הלחץ והטלפונים... 38-477 מופיע בצילומים בצביעה השניה שלו והשלישית שלו: כחול-לבן ואדום לבן. אך הוא הגיע ארצה בוודאות גמורה בצבע ירוק-קרם שאינו נראה בתמונה ומדוע ? שוב זה קשור למלחמה ! כי: הרכב נצבע באופן יסודי ב-1972 בכחול-לבן לאחר שהצבע המקורי שופשף ממנו כנהוג באותם ימים. בחודש מאי 1973 החלו בצביעה האדומה אך ככל שהתקדמו לקראת המלחמה ובעת המלחמה עצמה - היו המון עובדי מצבעה מגוייסים ולכן החלו לצבוע צבע על צבע במקום לקלף את הקודם (כחול במקרה דנן) ולכן את הצבע שלא קולף ניתן לראות בתמונות. כך זה היה בדיוק וסליחה על הטעות שלי מההודעה הקודמת. אביה.

elians

New member
תמונה מספר 16 - אחרונה לשרשור

שרשור התמונות השבועי
ותמונה אחורית של האוטובוס :) מקווה שנהניתם... שיהיה סופ"ש נעים לכולם. כל הזכויות שמורות לצלם התמונות אפי אליאן

תודה רבה אפי!

ותמונה אחורית של האוטובוס :) מקווה שנהניתם... שיהיה סופ"ש נעים לכולם. כל הזכויות שמורות לצלם התמונות אפי אליאן
תודה רבה אפי!
להערכתי, הצבע הכחול הוא המוקורי, ולאחר מכן נצבע האוטובוס בסכימת צביעה כמו של המרצדס O302 - אדום עם פסים לבנים.

קובי לו

New member
בלי תמונות של אצטדיונים הרי זה לא

שרשור התמונות השבועי
הולך. לכן קבלו תמונה של אצטדיון דיר אל מכסורה אל ח'רבתיה. סתאאאאאאאאם, סתאאאאאאאאם. להרגע. תודה על התמונות, אפי.

elians

New member
../images/Emo6.gif

הולך. לכן קבלו תמונה של אצטדיון דיר אל מכסורה אל ח'רבתיה. סתאאאאאאאאם, סתאאאאאאאאם. להרגע. תודה על התמונות, אפי.

כבר נבהלתי, חשבתי שנידבקת בוירוס הטורדני הזה של האצטדיונים.

אחלה תמונות

שרשור התמונות השבועי
אחלה תמונות
תודה רבה

davidfainshtein

Member
מנהל
תודה, אפי.

שרשור התמונות השבועי
תודה, אפי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה