שרשור התפקדות - חודש מרץ

The Macker Girl

New member
שרשור התפקדות - חודש מרץ ../images/Emo88.gif

גם כדי להעיר אתכם קצת, וגם כי אני רואה פה הרבה שמות חדשים, החלטתי לפתוח במסורת: שרשור התפקדות חודשי, כדי שנוכל לדעת מי פה ומה שלום כולם
אז קדימה, שתפו אותנו: שם: גיל: מגורים: עיסוק: שיר החודש של מוקי/שב"ק: שיר החודש בכלל: מסר לאומה: תמונה (אם בא לכם): שיהיה שבוע טוב וחודש נפלא

The Macker Girl

New member
טוב, נו, אז אני אהיה ראשונה... ../images/Emo3.gif

שם: צליל חנוכה גיל: 24 מגורים: רמת גן עיסוק: כרגע מחשבים, אבל רק לעוד שבוע וחצי
שיר החודש של מוקי/שב"ק: טעם של חופש שיר החודש בכלל: "לילה" של שלום חנוך מסר לאומה: עד החודש הבא אני אחשוב על משהו
תמונה
יאללה, אנשים, זרמו איתי...

maayanay

New member
../images/Emo42.gifהתפקדות

שם: מעיין
גיל: שבוע הבא 19 עיסוק: שנת שירות שיר החודש של מוקי: באמת ומקרוב שיר החודש:אצלך בעולם (בביצוע היהודים)

ס ו ל ר ו

New member
../images/Emo230.gif שלום.

שם: ליאת גיל: 20 מגורים: כפר סבא עיסוק: חיילת שיר החודש של מוקי/שב"ק: תאונה בסלואומושן\טעם של חופש ועוד ועוד מהחדש של מוקי ויוסלס

../images/Emo45.gif

שם: יערה וקנין גיל: 16 בעוד חודשיים בערך... מגורים: יבנה שיר החודש של מוקי/שב"ק: יוצא מזה שיר החודש בכלל: עוד אח אחד של הדג נחש מסר לאומה: "מה שאתה קוצר בסוף זה מה שאתה זורע..."

שבקי

New member
נמצא

שם:טיציק גיל:40 {בערך} מגורים:חולון עיסוק:מנהל לוגיסטיקה ושינוע מוצרי יבוא שיר החודש של מוקי/שב"ק:אסאסנים שיר החודש בכלל: ילדי המהפכה t-rex מסר לאומה:אני בונה את סקיינט תמונה (אם בא לכם):

זה אני

אור ישראל לוז בן 27 כרגע בבאר שבע (כל שנה עובר דירה, עוד חצי שנה ברמת גן). עיסוק: סיימתי תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה. שיר החודש של מוקי/שב"ק: מוקי - זמן שנקום. שב"ק- כמו ציפור. מסר לאומה: לא זאת לא טעות אחי זאת המציאות עולם שלם מלא בכעס ובדידות...

kombinaizer

New member
The Word

שם: אור גיל: 20 מגורים: צורן עיסוק: חייל, כמה עוד??????? שיר החודש של מוקי/שב"ק: הנשמה מלב אל לב שיר החודש בכלל: While My Guitar Gently Ribes מסר לאומה: "Say the word and you'll be free Say the word and be like me Say the word I'm thinking of Have you heard the word is love? It's so fine, It's sunshine It's the word, love"

ח לו לים

New member
דגן גידל דגן בגן דגן גדול גדל בגן :)

שם: טל כהן גיל: 18 מגורים: ראשון לציון עיסוק: תלמידה בעיקר שיר החודש של מוקי/שב"ק: ילד ירוק של שבק כמובן שיר החודש בכלל: עד שבאת-בית הבובות מסר לאומה: תחייכו :)

BentziCohen

New member
אני

שם: בנצי כהן גיל: 22 מגורים: לונדון/רמת ישי עיסוק: אבטחה שיר החודש של השבק: מה שהיה היה שיר החודש בכלל: depeche mode - enjoy the silence מסר לאומה: "ולקצץ בעשירון העליון"

למעלה