שרשור התפקדות מרץ 2009!

Anwanis

New member
שרשור התפקדות מרץ 2009! ../images/Emo124.gif../images/Emo221.gif

כל מי שכאן, נא להתפקד: שם: כינוי שמותר לנו לכנות את כם: גיל: אזור מגורים: דרכי התקשרות: לאיזה אמן מחו"ל, לו היה מגיע לארץ, הייתם משלמים כל סכום שבעולם כדי לראות בהופעה? מה הדבר הכי יקר שרכשתם מכספכם שלכם, ללא עזרת ההורים? יש לכם כבר תחפושת לפורים? איזו? מה הדבר הכי טוב שצפוי לקרות לכם החודש? וצרפו תמונתכם, כמובן. (עדן, מקווה שזה בסדר שפתחתי במקומך... מרץ התחיל ומאחר והגיעו הרבה חדשים יחד איתך בניהול, חשבתי שטוב לעשות אחד כזה...)

Anwanis

New member
אנוכי

שם: עדי כינוי שמותר לנו לכנות אתכם: מה שמתחשק, כל עוד זה לא דביק מדיי גיל: אוטוטו 23 אזור מגורים: ירושלים\עמק יזרעאל דרכי התקשרות: מסרים לאיזה אמן מחו"ל, לו היה מגיע לארץ, הייתם משלמים כל סכום שבעולם כדי לראות בהופעה? אינקובוס, רד הוט צ'ילי פפרס, אירוסמית'. מה הדבר הכי יקר שרכשתם מכספכם שלכם, ללא עזרת ההורים? האייפוד החדש שלי. אמנם עוד לא שילמתי עליו, אך כשאשלם זה יהיה זה... יש לכם כבר תחפושת לפורים? איזו? אין לי תחפושת. סביר להניח שסתם אשים על עצמי כמה שטויות, אתאפר יפה, ואשתה מספיק כדי לחשוב על רעיון להגיד מה זה... מה הדבר הכי טוב שצפוי לקרות לכם החודש? יום הולדת. תמונתי מצורפת. הוווווווו אפריקה.

Kawaii Me

New member
ואוווווווו. זה חתיכת..נמר\אריה\ברדלס\טיגריס?

יצור-אחר-כלשהו-מסוכן?

TanTanIM

New member
../images/Emo210.gifאני../images/Emo41.gif

שם: טניה כינוי שמותר לנו לכנות את כם:טןטן גיל: 16.8 אזור מגורים: עמק יזרעאל דרכי התקשרות:מסן, מסרים, אימייל. לאיזה אמן מחו"ל, לו היה מגיע לארץ, הייתם משלמים כל סכום שבעולם כדי לראות בהופעה? סליפנוט, מרלין מנסון. ועוד כמה... מה הדבר הכי יקר שרכשתם מכספכם שלכם, ללא עזרת ההורים? אעעמ לא דעת האמת... המתנה לחבר שאספתי לבד איזה 600 שקל, וההורים הוסיפו אולי 150 שקל, לא יותר. יש לכם כבר תחפושת לפורים? איזו? נופ מה הדבר הכי טוב שצפוי לקרות לכם החודש? לא יודעת. אני מתארת לעצמי שהחופשים, "טעינת סוללות" ולהפסיק להבריז מבצפר \: אני פשוט עייפה מדי כבר ><

Kawaii Me

New member
זה בסדר גמור

פשוט רובם יוצאים הביתה פעם בליקוי חמה..אז הם בטח לא פה.. שם: עדן כינוי שמותר לנו לכנות אתכם: עדנה
גיל: 20 אזור מגורים: דרום-מרכז דרכי התקשרות: מסן [email protected] לאיזה אמן מחו"ל, לו היה מגיע לארץ, הייתם משלמים כל סכום שבעולם כדי לראות בהופעה? אמממ...ווית'ין טמפטיישן. וגם לג'ארד ליטו XD מה הדבר הכי יקר שרכשתם מכספכם שלכם, ללא עזרת ההורים? בגדים? לא זוכרת. חופשה בחו"ל. יש לכם כבר תחפושת לפורים? איזו? high school girl מה הדבר הכי טוב שצפוי לקרות לכם החודש? אממ...לא יודעת..

AVriL AddiCt

New member
מתפקדת../images/Emo13.gif

שם: שרונה כינוי שמותר לנו לכנות את כם:שרונית גיל: 22 אזור מגורים: רמלה דרכי התקשרות: במסרים לאיזה אמן מחו"ל, לו היה מגיע לארץ, הייתם משלמים כל סכום שבעולם כדי לראות בהופעה? אבירל לאבין מה הדבר הכי יקר שרכשתם מכספכם שלכם, ללא עזרת ההורים? תוכי קוניור שמש שעלה לי אלף שקל..היה לי גם ג'אקו שעלה לי 4 אלף אבל הוא כבר מת
יש לכם כבר תחפושת לפורים? איזו? לא מתחפשת השנה מה הדבר הכי טוב שצפוי לקרות לכם החודש? לא החודש הזה..אבל בתחילת חודש הבא גיסתי אמורה ללכת תאומים

אני

שם:רותם כינוי שמותר לנו לכנות את כם:מה שאתם רוצים רק שלא יהיה דביק מידי... גיל:15 ושמונה חודשים אזור מגורים:נגב (ליד נתיבות) דרכי התקשרות:מסרים (אבל יש לי גם פייסבוק מסנג'ר אימייל ופלאפון....) לאיזה אמן מחו"ל, לו היה מגיע לארץ, הייתם משלמים כל סכום שבעולם כדי לראות בהופעה?טוקיו הוטל ולינקין פארק מה הדבר הכי יקר שרכשתם מכספכם שלכם, ללא עזרת ההורים?אני לא זוכרת... מה שבטוח זה שהוא לא עלה יותר ממאה שקלים.... יש לכם כבר תחפושת לפורים? איזו?כן אני מתחפשת לתלמידת בית סלית'רין... מה הדבר הכי טוב שצפוי לקרות לכם החודש?שאני סוף סוף אעשה את המבחנים שלא עשיתי מחצית שעברה כך שהציון שלי במגן ישתפר.....

Bartal j

New member
מתפקדת

שם:ברטל כינוי שמותר לנו לכנות את כם: בר, ברוש, ברי, ברטוש, ברטי וכו' גיל: 21 וחצי כבר.. הזמן טס! אזור מגורים: כרגע? טבריה.. נוח וקרוב למכללה. דרכי התקשרות: בעיקר מסרים, יש איסיקיו אבל אני בקושי נמצאת בו מסנג'ר לפעמים: [email protected] לאיזה אמן מחו"ל, לו היה מגיע לארץ, הייתם משלמים כל סכום שבעולם כדי לראות בהופעה? סופ"ש הזה הייתי בהופעה של דרקוניאן, להקה אדירהשנתנתה שואו מכל הלב ואנשים כאלה מתוקים ונטולי פוזה (דיברתי איתם הם ממש סבבה וחברותיים) כמובן שהייתי רצה לנייטוויש... בפעם הקודמת הייתי מסובכת קצת בגלל הצבא והאשפוז בבית חולים. מה הדבר הכי יקר שרכשתם מכספכם שלכם, ללא עזרת ההורים? אממ כל המחוכים שלי כמובן, התלבושות האלה לא זולות בכלל. יש לכם כבר תחפושת לפורים? איזו?גן מתלבטת בין לילית לחווה מה הדבר הכי טוב שצפוי לקרות לכם החודש? כבר קרה, אח שלי התחתן אתמול בשעה טובה וגם הייתי בסופ"ש בהופעה של דרקוניאן , וב27 למרץ יש לבן החבר שלי יום הולדת 25. וצרפו תמונתכם, כמובן. מהחינה לפני שבועיים כשיגיעו התמונות מהחתונה אני אעלה
לילה טוב.

Jerald_Admonds

New member
מיאו

שם: חלום כינוי שמותר לנו לכנות אתכם: Dunno.. גיל:24 אזור מגורים:כל מקום. דרכי התקשרות:מסרים לאיזה אמן מחו"ל, לו היה מגיע לארץ, הייתם משלמים כל סכום שבעולם כדי לראות בהופעה? קייטי טונסטול. מה הדבר הכי יקר שרכשתם מכספכם שלכם, ללא עזרת ההורים? טיול לאירלנד. יש לכם כבר תחפושת לפורים? איזו? רועה צאן\ישו מה הדבר הכי טוב שצפוי לקרות לכם החודש? תחילת הלימודים.

למעלה