שרשור התפקדות - ספטמבר

• פותח הנושא Bobot
  • פורסם בתאריך

Bobot

New member
שרשור התפקדות - ספטמבר

קיבינימט הפורום נהיה משעמם ומלא זבל... צריך לעשות משהו חנונים התפקדו!! שם, גיל, מיקום, וברוח האולימפיאדה - מה הספורט האהוב עליכם? (ולא, שחמט זה לא ספורט...) אני עמית, 20, מודיעין, אוהב כדורגל ורכיבה על אופניים. ובהצלחה לתלמידים בשנת הלימודים הבאה עלינו לטובה!

limilu

New member
לא משעמם ומלא זבל. פשוט לא מתפקד.

לימור, בת [כמעט, עוד שבועיים] 17, כרגע נמצאת בספריית בית הספר ואוהבת מאוד לרבוץ

מתן4ל

New member
יומודלת שמח ../images/Emo13.gif

(ולמקרה שלא תראה את זה אז שיהיה לנכד שלך שקורא את זה יומלדת שמח)

מתן4ל

New member
מתן;27;רמת-גן;בריג'

אני מתן בן 27 לומד מחשבים באו"פ (לMA) אסור שחמט אז אחרי שחמט אני אוהב בריג' (אם כי לא יוצא לי כמעט לשחק בגלל הצורך ב4 שחקנים[אין לי כ"כ הרבה חברים
]). ------------------------------- גררר.... בטח ששחמט זה ספורט (אתה מוזמן להסתכל בויקפדיה) http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98

אין לך כ"כ הרבה חברים? הגדר חברים!

לפי הויקימילון אחת המשמעויות של המילה (לפחות זו הרלוונטית כרגע) היא: "אדם שאינו קרוב משפחה, בן זוג או מאהב, איתו נהנה אדם אחר מקשר אישי חיובי ותחושות חיבה." אני בטוחה שיש לך מספיק כאלה. הבעיה היא שככל הנראה רובם לא יודעים לשחק בריג'.

מתן4ל

New member
מצד אחד לא ציפיתי לדיון על זה,

מצד שני כשאני קורא את העמוד הראשון שוב המשפט הזה הוא אכן המפשט היחיד בכל העמוד שאפשר להפוך לדיון באיזה שהיא דרך... בכל מקרה - אכן התכוונתי שאני פשוט לא יכול להשיג 3 אנשים שיהיו מוכנים לשחק איתי בריג'. אני מניח שלפי ההגדרה הזו שלי ויקי יש לי הרבה כאלה. ודרך אגב, הבעיה היא טיפה יותר קשה מסתם לא *יודעים* לשחק, יש כאלה שנכנסים להגדרה אבל הם לא חברים עד כדי כך שיבואו עד אלי לשחק(גם אם הם היו יודעים את החוקים)... נ.ב. למעשה לימור עצמה נכנסת להגדרה היא לא אחות שלי או מאהבת שלי, ואני מניח שהיא מרגישה אלי "תחושת חיבה(רגש חיובי של משיכה אל דבר אשר מוצא חן)" (
- לימור, תאשימי את ויקי במשפט הזה). אבל אם אני אתקשר אלה ואגיד לה שתבוא הערב לת"א לשחק בריג' (או דוראק) אני אקבל נעל לראש...

limilu

New member
you bet you will

ברידג' אני לא יודעת לשחק, אבל דווקא דוראק למדתי לפני כמה שנים [מעניין אם אני עדיין זוכרת איך זה הולך]. אבל אני חושבת שצריך להיות גם בהגדרה "מדברים יותר מפעם בחודש". או, אולי, "נפגשו אי פעם".

מתן4ל

New member
את מוזמנת לשנות את ההגדרה בויקי,

ואז אני אצטרך לשנות את רשימת החברים שלי שתתאים להגדרה החדשה
. ויפה שאת יודעת בכלל מה זה דוראק. (וכן זה אחלה משחק ואין הרבה משחקי קלפים חוץ מהמשחק הזה שצריך לחשוב בהם.)

limilu

New member
האמת, הכללים שלו מעורפלים בראש שלי כרגע

אני בטח איזכר תוך כדי משחק.

Bobot

New member
גם כן ספורט....

דיברתי על משהו ששורף קצת יותר ATP מאשר לשבת ולשחק בקלפים/חיילים/עיגולים אבל שיהיה חחחחחחחח

Witchcrafts

New member
אני בספק שהמשהו המדובר הוא התפקדות.

ועם כל הכבוד, שחמט בהחלט יכול להיות ספורט. נניח, אם הגעת למצב שבו הצד השני רוצה להטיח בך את הצריח ואז אתה נאלץ לברוח באימה מזעמו של הלה; אבל זו רק דוגמה אחת. (ולא, אני לא משחקת.)

Bobot

New member
objection!

לא!!! ממתי שחמט זה ספורט!??!?! אני עותר לבג"ץ שייקבע רף מינימלי של קלוריות שצריך לשרוף ע"מ שהפעילות תיחשב לספורט!! הא! ובן סטילר שולט!

סלוניק

New member
לא הייתי פה הרבה זמן

דן, 22, חיפה. הספורט האהוב עליי הוא כנראה דיבייט.

snoopytush

New member
למה התפקדות למה לא הכרות זה יותר נחמד לא?

בת 23 . לא חנונית אבל שואפת להיות בעתיד הקרוב. נגד בתי ספר בעד אוטודידקטיות וחופש בחירה מה ללמוד. סתם אין לי משהו חכם להגיד אז חרטטתי. תחביבים לחרטט, חח...........

ImmanuelOvadia

New member
התפקדות מאוחרת...

עמנואל, 17, כרמיאל, היות ושחמט ומשחקי קלפים נאסרו, נשאר לי רק הנשק האחרון - סידור קובייה הונגרית. היי, מזמן לא הייתי פה, אבל נראה מת כמו רוב הפורומים האחרים...

למעלה