שרשור חדשים ~ ברוכים הבאים!

BloodRose90

New member
שלום לכולם אני חדשה

ואני אוהבת j-rock j-pop כמו למשל dir en grey miyavi janne da arc gackt hyde tackey and tsubasa namie amuro ועוד כול מיניי^________^

kagekun

New member
מ-ע-ת-י-ק-נ-י-ם!

עכשיו שאפשר להיזכר בנוסטלגיה... תראו מה מצאתי בהיידפארק! http://hydepark.hevre.co.il/hydepark/topic.asp?topic_id=506706 איפה הייתם לפני 3 שנים כשנפתח פורום ויז'ואל רוק בהיידפארק (שאח"כ שינה את שמו לפורום יפן)?

Alonaxxx

New member
להקת ponpons - המלצה חמה!!

בברלין נתקלתי השבוע במופע מיוחד ומרגש של מוסיקה אלקטרונית (עם שירה) בשילוב אומנות ויזואלית של להקה בשם פונפונז (ponpons), מאוד התרשמתי ונהנתי מהחבורה שמרכיבה 2 בנים ובחורה יפנית בשם Hanayo (מישהו מכיר?) אחד הגברים הוא ישראלי... (הייתי גאה!!) חיפשתי קצת ומצאתי את אתר האינטרנט שלהם, ואני רוצה להמליץ לכם אם ייצא לכם פעם להתקל במוסיקה או במופע שלהם! אני יודעת שהם עובדים כרגע על אלבום, והאתר עדיין לא לגמרי שלם אבל שווה צפייה... www.ponpons.com www.hanayo.com שלכם באהבה, אלונה.

Nurmidor

New member
נשמעים ממש מגניבים

הייתי שמחה לשמוע. אה, וברוכה הבאה[?] :)

oracle

New member
ברוכה הבאה אלונה ^_^ ../images/Emo140.gif

ותודה על ההמלצה... איפה אפשר לשמוע את המוזיקה שלהם (באופן חוקי, כמובן P=)? מקווה שתהני כאן... :>

Alonaxxx

New member
תודה, חמודים!!

שמחתי לגלות את הפורום הזה... נראה אקטיבי ומעניין! בקשר לפונפונז, לפי האתר שלהם נראה שבקרוב יהיו עידכונים. גם אני מחכה... חוץ מזה שאחד הטראקים שלהם("My name is Tallulah") יצא על קומפיליישן שנקראת Disko Cabine, ובטח אפשר למצוא את זה בחנויות הדיסקים. הנה קישור לוידאו קליפ שהם הוציאו עם Hanayo היפנית: וידאו-קליפ תהנו........
אלונה.

limmay

New member
XDDD מצחיק.... נהנודה

לא יודעת למה..אבל זה מצחיק...XD "באופן חוקי כמובןP=" אפדר לחשוב שאחד המנהלים של תפוז בודק יום יום את הפורום..XD אני לא צוחקת עלייך.. אני צוחקת לידך..
בעצם... איתך..X__X וחוץ מזה...>>" אם בפורומים אי אשפר לדבר על הורדות..אז למה בקומונות איפשר?..X_X

Keitarou

New member
אואו אני הייתי שם!!

כשעוד קראו לזה ויז'ואל קיי.. ^^ ואין מה לעשות.. פורומים בתפוז יותר שווים מבהייד פארק.. P= נה, ברוך הבא~ ^_^

oracle

New member
הווו ויז'ואל-מן~~ hisashiburi dana

ממצב? איזה כיף שבאת!!! מקווה שתשאר ותהנה אצלינו כמו שנהנינו אצלך... ^_^

oracle

New member
ברוכה הבאה... ^_^ ../images/Emo24.gif

אוהבת את הטעם שלך... =]

Dark L

New member
ברוכה הבאה! [:

תני קצת פרטים על עצמך.. חח מה שמך? בת כמה? מאיפה? P: