שרשור חדשים וחדשים ישנים

ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif ../images/Emo187.gif

היי, אני אופיר, המנהלת רציתי להגיד כמה דברים: 1, ברוכה הבאה! (אז מה עם כבר אמרתי?) 2, אני אקרא לך שלגיה... (אם לא אכפת לך כמובן...!) 3, בקשר לשאלה שלך, אני חושבת שאני מדברת בשם כולם כשאני אומרת שהאנשים פה לא אוהבים קוויזים שבהם התוצאה נקבעת לפי כמות הפעמים שבחרת באות מסויימת, כי אז קל לזייף את התשובה... אז אנשים לא מכינים קוויזים בעצמם, ולהכין קוויז בHTML זה די מסובך... למרות שמישהי אמרה שהיא מתכוונת לפתוח אתר... 4, קוויז חמוד!
יצאתי
ו
ולמרבה הפלא שניהם נכונים!
5, סתם מתוך התעניינות, למה את כותבת "קוויזיסים"?

Ophel McNeil

New member
אוהבת מכושפות... תמיד טוב. ../images/Emo6.gif

קודם כל, אני כבר יודעת שאני האייקון רב המשעמות -
. אחרי יותר מדי שירים של sunny came home, כבר אין לי ספקות.
ובקשר לקוייז: מה המצב? ארג... למרות הפיגוע שהיה בכפ"ס (עיר מגורי הנאווה), אני אלך על ב´. סבבה אגוזים (סמים וטל מוסרי), איך אתכם? (אני רק חייבת להסמיק?...). איזה דמות אתם ממכושפות? אני יכולה להיות פייפר המושלמת?... ארג, היא לא בין האפשרויות.
ומכיוון שאני לא מתוקה, רואה בשעשוע עם קול כרציחתו בעזרת פינצטה, ומכורה קשה למכושפות - אני אאלץ לבחור בקיט.
אה, שווין, אני דווקא אוהבת לישון. איזו מוזיקה אתה אוהבת לשמוע? קודם כל - אהבתי את הלשון פנייה לזכר ונקבה ביחד באותו משפט. יעיל.
אף אפשרות לא באמת מתאימה לי, אבל אני אלך על ב´ - פופ קליל. חבל שאין ת´אפשרות
sunny came home
(אני?? מכורה?? מה פתאום!) השם של החתולה שלי. טוב, לחתול-האייקון-המואמץ שלי
קוראים מיצי-מיאו. אבל מהאפשרויות שבחרת - ג´. ללא ספק. אמנם היא הייתה נתקעת אז עם שם יפני מופרע (שלוש נקודות למי שמצליח להגיד האטסוהארו בלי לשבור שלוש שיניים), אבל בכל זאת - דווקא מתאים. למה מייבשים חתול? לא. מייבשים. חתול. אף פעם. לעולם. מתוך כבוד למיצי-מיאו
, אני לא עונה על זה!
ולתוצאות - אז... איזה אייקון אני?
. ללא ספק. ולא אכפת לי שזה לא היה בן האפשרויות.

YaLdoNet 4 EveR

New member
להניח לברגר לנפשו! ../images/Emo46.gif ../images/Emo117.gif

ברגר, הלא הוא
, שייך בפורום זה והארי פוטר ובאג לילדה גוז´ית העונה לשם טאל (אה וואלה וגם בדוליז) וכמובן.. לי
כמובן שנוכל להסדיר שהוא יבקר גם בהודעות שלך תמורת...
סכום פעוט.

TRaffiC LiGhT

New member
ואני מזכירה...../images/Emo117.gif

שקל וחצי = בורקס בקיוסק של שולה!
וכן, מה שאופירע אמרה...

Ophel McNeil

New member
ברגר? אני קוראת לו פלאש.

וכפי ששמת לב, כי כבר הבינותי שאימצת אותו, לא צירפתי את פלאש לכותרת. בחתימה שלי הוא נשאר, כי אני לא משנה אותה, והפעמים היחידות בהן הוא צורף להודע הזה כאשר הוזכר השיר - Sunny came home, ש
נולד בשבילו. אני לא אוהבת אימוצים לא חוקיים של אייקונים, אבל אני גם לא אוהבת השתלטויות אובר-דרמטיות עליהם.
אצלי כשצריך אותו, אבל אני לא מצרפת אותו לכותרות, וגם לו לפתיחות סעיפים. ותמורת סכום פעוט, אני יכולה להכיר לך את מיצי-מיאו. הוא שולת.

TRaffiC LiGhT

New member
אני לא יודעת עם אופירע איתי, ../images/Emo117.gif

אבל אמרתי את זה די בצחוק.
ז"א אני באמת לא כל כך אובססיבית. אני פשוט אוהבת את האייקון הזה.

YaLdoNet 4 EveR

New member
אגב, סאני זה שיר שולת. ../images/Emo117.gif

הזמרת ששרה אותו נשמעת כמו גלי עטרי

Ophel McNeil

New member
גלי עטרי? *נופלת*

כאילו, לא?...
זאת זמרת מדהימה, ששרה שיר נהדר. ולמרות שלא שילמתי לי סכום פעוט, זה מיצי מיאו
אבל גם מישהי אחרת אימצה אותי, ברשותי, כך שהוא לא שלי לחלוטין...
אני מקווה שהיא מספקת לו בית חם ואוהב.... *סניף**סניף*

YaLdoNet 4 EveR

New member
*קופצת ומצביעה בהתלהבות*../images/Emo117.gif

אצלינו, 7 חתולים מסורסים ומעוקרים (הבנות מעוקרות והבנים מסורסים... ברוב המקרים), העונים לשמות חתולאמא (אמא), חתולאבא (גאדול), ג´ינג´ר, ויקטור, לילי, באטנס ודוט. כולם שמנים ושעירים, גן עדן שכמותו עוד לא נברא.. בעצם נברא, כלומר, הנה, אבל, ארר..

למעלה