שרשור חדשים

LaStCrIsTmAs

New member
חדשה:)

היוש!!!קוראים לי פני ואני חדשה בפורום... אני בת 12 אבל אני מכורה ברמות מטורפות לגוסיפ גירל... התחלתי לראות את זה כשהייתי אצל בת דודה שלי בארה"ב אבל כשחזרתי וגיליתי שעומדים לשדר את זה גם בישראל שמחתי. אני רואה גוסיפ גירל המון:בשידורים חוזרים,בDVD שאני או בת דודה שלי מקליטה,במחשב ועוד... אני מתה על צ"אק(אד ווסטוויק),סרינה(בלייק ליבלי שאותה אהבתי מאז שראיתי אותה באיזה סרט אחד שאני לא זוכרת את שמו) ואת ג"ני(טיילור מומסן). בקיצור אני מזה שמחה שמצאתי את הפורום הזה:) ♥♥פנושש♥♥

theleeshes

New member
חדשה :}

התמכרתי לגוסיפ גירל, אחרי כמה ימי שישי בהוט כשהיו מרתונים של זה! אני לי, 16, נעים מאוד :}.

JAP Noa

New member
שרשור חדשים../images/Emo13.gif../images/Emo140.gif

רוצים להצטרף? מתים על גוסיפ גירל? בגלל שהשאלה הנפוצה ביותר כאן היא מתי עולה העונה השנייה בXTRA HOT - אז לא, עוד אין תאריך לעלייתה לאוויר. השתלבות נעימה

lir972

New member
חדשה

קוראת סמויה כבר כמה זמן מאוהבת בסדרה עד מעל הראש, גאונות....!!!!

JAP Noa

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אני נעה, כל דבר שאת צריכה או רוצה אני פה בשבילך:) [סלחו לי כולם שאני חוזרת על עצמי אבל העייפות מכניעה אותי
] את מוזמנת להצטרף והשתלבות נעימה

yyoossii111

New member
חדש :)

יש לי יס - ואני מרוצה !! שמעתי על הסידרה הזאתי שהיא יפה מהפרק הראשון ה-ת-מ-כ-ר-ת-י !!! סידרה אחת הטובות !!!! שחקנים מעולים והסידרה מושקעת !! אגב אני עכשיו בפרק 8 כמה פרקים יש בסה"כ? (אני מוריד ) ?

JAP Noa

New member
ברוך הבא../images/Emo140.gif

אני נעה, ולכל בעייה או שאלה אני כאן
כמו שאמרו לך יש בעונה 1 18 פרקים והיא עונה חסרה ובתור פיצוי עונה 2 תהיה בת 24 פרקים
[אין על הCW..דואגים שלא יידפקו אותנו
] השתלבות נעימה

JAP Noa

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אני נעה, כל דבר שאת צריכה או רוצה אני פה בשבילך:) [סלחו לי כולם שאני חוזרת על עצמי אבל העייפות מכניעה אותי
] את מוזמנת להצטרף והשתלבות נעימה

coritz

New member
באלי גם להצטרף :)

אני מכורה לסדרה :p קורין, בת 16, כיתה י''ב, מהצפון :)

coritz

New member
חח כתבתי בשרשור התפקדות שאפחד לא באמת קרא :p

קפצתי כיתה ...בכיתה ה' :) תודה:)

למעלה